Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 15. kerületi óvodákról mik a tapasztalatok? fórum

15. kerületi óvodákról mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 18. 21:50

Mi is a kerületben lakunk, igaz végülis oviba nem ide járunk.

Nekünk a Bocskai lenne a körzetes, aminek nagyon rossz híre van. A Klapka talán jobb, de gyakorlatilag lehetetlen körzeten kívülről bejutni, ill. aláiratnak egy szándéknyilatkozatot, miszerint a Czabánba iratod majd iskolába, ami a legrosszabb suli a kerületben.

A Régi Fóti útiról hallottam még jókat.

Anno én a Pestújhelyi óvoda két oviját néztem az ottani vezetőnővel beszéltem, aki nagyon-nagyon szimpatikus volt. A két ovi közül a Bújócska talán szebb, de a Manóvár is nagyon tetszett. Sajnos mi év közben kerestünk ovit (elhoztam a kislányomat az előzőből, a Chinoinba jártunk) és nagyon sok gyerekük volt, végülis nem tudták felvenni, így mi a VII. kerületi Dob Oviban kötöttünk ki...

A Klapkában viszont botrányos volt a vezetőnő, egy kicicomázott öntelt papagáj...

2012. ápr. 18. 15:11
Környezetemben a kék ovit dicséri mindenki, mi most oda megyünk bölcsibe és majd utána oviba is.
2012. ápr. 18. 11:03
fiam:S
2012. ápr. 18. 11:03

Az én fima a Páskom oviba jár.Maximálisan elégedett vagyok a pedagógusok munkájával.Nm bántam meg,hogy oda került a gyerek.


Egyébként itt van esélyetek a felvételre is.Mi sem oda tartozunk helyileg.

2012. ápr. 18. 10:38
Aulich a best of :) oda jártam :)
2012. ápr. 18. 10:36
3 éves ikrek anyukája vagyok.Most vagyunk oviválasztás előtt...A héten voltak/vannak a nyíltnapok, de nem tudok el menni a srácokkal(betegek vagyunk).Területileg a Molnár oviba tartozunk, de csak rosszat hallottam róla ismerős Anyukáktól. Van esélyünk más oviba menni? A nyílt napokon kívül csak ugy odamehetek érdeklődni az oviról?Szeretnék minnél több információt gyűjteni a kerületben lévő ovodásról, ebben szeretném a segítségeteket kérni.Előre is köszönöm mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook