Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnálás a fogyásban fórum

Stagnálás a fogyásban (beszélgetős fórum)


2012. máj. 2. 08:54
Aaaaaaaa, mar megint megallt , söt 79,5-re visszakuszott! Mar csak 2 honapm van! :(((((
2012. ápr. 21. 11:25
Ugynez ki muködik ez a zabpelyhes joghurtos vacsi, csak iszonyu akaraterö kell hozza!
2012. ápr. 21. 11:24
:)))))))))))))) reggel (igaz kaja elött) 78,5 kg :)))))))))) masfel kilo!!!!!
2012. ápr. 18. 18:19
hat igen a leadott grammok szama egyenes aranyban nö a rancok szamaval. Legalabbis nalam. A hasamrol nem is beszelek, csak remelni tudom , hogy a böröm visszahuzodik , igy a terhesseg utan.
17. 712c5de89e (válaszként erre: 16. - Anyuci74)
2012. ápr. 18. 15:25
Akkor valóban óvatosan. Én a bőröm miatt nem akarok nagyon drasztikus lenni, nehogy aztán lógjon rajtam. Az előző tíz kiló is majdnem fél év alatt ment le, jó az úgy.
16. anyuci74 (válaszként erre: 14. - 712c5de89e)
2012. ápr. 18. 15:21
Köszi! Neked is sok sikert! Az az igazsag hogy meg szoptatok es igy nem merek nagyon durva dietaba fogni, de azert igyekszem joval kevesebbet enni. Pl ebedre eszem rendesen, csak utana nem. Gondolkozom az akupunkturan is ugyanis azzal sikerlt leszoknom a cigiröl 2 eve.
15. 712c5de89e (válaszként erre: 13. - Anyuci74)
2012. ápr. 18. 15:16
Ez jó, szinte egyszerre írtuk :))
14. 712c5de89e (válaszként erre: 11. - Anyuci74)
2012. ápr. 18. 15:15

Szerintem az a legfontosabb, hogy visszafelé ne menjünk, tehát amit már leadott az ember, az ne jöjjön újra fel. Ha ezt korábban betartottam volna, ma már núbiai táncosnő karcsúságú lennék... Ha ez a feltétel megvan, akkor tényleg csak lefelé mehet a súly, az meg majd beindul újra.


Tegnap kipróbáltam, hogy milyen, ha este hat után már semmit nem eszem, és kizárólag vizet iszom. Szokatlan volt (ilyenkor még egy kefírt szoktam enni zabkorpával), de úgy érzem, hatásos lesz, mintha most megmozdult volna valami. Ezt a hatórási "zárórát" fogom most tartani egy hétig még pluszban a diétához, aztán meglátom, változtat-e valamin.

Nektek is sok sikert!

2012. ápr. 18. 15:14
Hat meglatjuk, de egnap muködött az hogy sima natur joghurtba beletettem kb 2,5 evökanal ledaraalt zabpelyhet, es azt ettem. Eleg sz.r ize van de le lehet gyurni es utana mar nem voltam ehes. Ja es ezt 6 ora elött ettem este.
2012. ápr. 17. 15:43

sziasztok.


én is stagnálok..bele vagyok betegedve..nem tudom mit kéne csinálni,hogy beinduljak.

11. anyuci74 (válaszként erre: 10. - 712c5de89e)
2012. ápr. 17. 12:43

Köszi szepen, minden ötletet es tapasztalatot szivesen veszek es megprobalom! Valamit valtoztatnom kell, mert igy hogy megyek nyaralni??? :)) A 67 kilorol egyenlör nem is almodom, most egyenlöre a 7-est szeretnem latni a sulyom elejen, aztan a 75 lesz a cel.

Mindenutt van rajtam böven föleg a hasamon. Ezt utalom a legjobban mert ez megy le utoljara mindig. Hasizom az van alatta mert edzek ra erösen, de eltakarja a haj! :(((

10. 712c5de89e (válaszként erre: 1. - Anyuci74)
2012. ápr. 17. 12:24

Gratulálok az eddigiekhez!

Én is hasonló helyzetben vagyok, 10 kiló mínusz után hetek óta áll a fogyás, pedig megvan a napi 40 perces aerob edzés is, meg a diéta is.

Évekkel ezelőtt ugyanezen már átestem egyszer, akkor az lett a megoldás, hogy a napi szobabicikli helyett átváltottam napi kocogásra, és akkor leolvadtak a kilók. Asszem most is ezt fogom csinálni, és jöjjön a futás.


Hogy ez mennyire általánosan működő módszer, azt nem tudom, lehet, hogy csak én vagyok vele így. Azért elmondtam, hátha :)

2012. ápr. 17. 12:16
Szerintem is változtass valamin,mert az sem jó ha keveset eszel!Kell mindig az olaj a tűzre,hogy dolgozzon a szervezeted.Én is valahogy így vagyok így állok,nekem 5 kg-t kell még leadnom,de heti fél kg lemegy általában és nem koplalok.
2012. ápr. 17. 11:18
Mar azon is gondolkoztam nem-e esetleg tul keveset eszek?? Regebben csinaltam a Weight Watchers-t , az muködik, de most nincs turelmem hozza. Szamolgatni a pontokat meg kulön fözögetni, most valahogy nem megy.
7. anyuci74 (válaszként erre: 3. - Kangaroo Island)
2012. ápr. 17. 11:17
Igy probalom csinalni, ahogy te is irod 3 edzöterem, es ha a pincurka fiam alszik a nagyobbik meg oviban van megyek futni, tornazni (Rekara, vagy most elöszedtem Ciny Crawfordot, ezt szerettem regebben). Ha meg nem alszik a picike akkor feluleseket csinalok amig ö a jatszoszönyegen tevekenykedik.
2012. ápr. 17. 11:13
Hat az az igazsag hogy en is tejcukor erzekeny vagyok, igy bar imadom a tejet de nem tudok inni, vettem helyette zabitalt vagy mi a neve ami hasonlo, es most azt probalom ki hogy van itthon zabpehely (ledaralom) es azt teszek ebbe a "tejbe" vagy joghurtba es azt eszem, iszom este. Hatha nem leszek olyan ehes.
2012. ápr. 17. 10:38

Én is így vagyok ezzel jelenleg. Én csak max 5 kilót akarok leadni, de azt már nagyon régóta. kettőt sikerült hamar, így kellene még 5 kiló. Most 62 vagyok. Több hete, sőt már vagy 2 hónapja helyesen táplálkozom. Nem is nagyon tudnék rajta változtatni, mert már nem tudok több dolgot megvonni magamtól, ráadásul tejcukor érzékeny is vagyok. 18 napja folyamatosan kardiózok és semmi.

Máskor ennyi dolog és idő után simán viszamentem 58-57 kilóra... Arra gyanakszom a még ki nem derített puffádásos gomor/bélbajom miatt lehet mindez.

Neked esetleg nincs ilyesmi problémád?

2012. ápr. 17. 10:30
Turelmes legyel es fel ne add..majd megint szepen befog inudlni!!ggratulalok az eddigi fogyasodhoz
3. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Anyuci74)
2012. ápr. 17. 10:29
Folytasd ezt amit most csinálsz, esetleg edz többet, mondjuk heti 4 alkalom, vagy 3 edzőterem, 1 kocogás.
2012. ápr. 17. 10:27
Szia! Azt mondják, ilyenkor változtatni kell még egy kicsit az étkezésen, és más mozgásformákat kipróbálni, na és persze türelmesnek lenni. Én egy hónap alatt hét kilót fogytam, aztán a következőben egyet, és aztán két hónapig semmit. Most akarok megint belendülni, mégpedig az ételek drasztikusabb megvonásával. Hajrá neked is!
2012. ápr. 17. 10:23
Segitseget szeretnek kerni. Sikeresen lefogytam 10,5 kg-ot 3 honap alatt es most par hete megallt, nem mozdul sehova. Nem igazan fogyokura amit en csinalok ez olyan egyveleg, igyekszem nem enni tesztat krumplit feherlisztet, kenyeret is csak reggel, edesseget is visszafogni de nem megvonni. Elkezdtem jarni edzöterembe heti 3x, es megis a sulyom 80,5-81,5 kg közöt ingadozik. Van valakinek ötlete hogyan inditsam be ujra a fogyast? Meg van 2,5 honapon szabadsagig addig szeretnek lemenni meg 10 kg-ot. Ja es meg annyi hogy szoptatok de mar csak ejszaka es nappal 1-2-szer.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook