Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Béta Hcg szint?! fórum

Béta Hcg szint?! (beszélgetős fórum)


2013. márc. 21. 13:31

Nem tudom volt e már valaki hasonló helyzetben, de ha igen kérlek segítsetek mert most már teljesen kétségbeesek.

Rendszertelen szokott lenni a menzeszem, és mivel elég stresszes életet élek a hányingert is ennek tudtam be, ezért nem gyanakodtam terhességre. viszont néhány napon keresztül a szokásosnál sokkal erősebb vérzés jelentkezett, és a hasam is görcsölt. Elmentem a nőgyógyászomhoz, aki nem tudja megállapítani mi a helyzet a teszt és a vérvizsgálat eredménye +, az UH viszont nem mutat semmit. 2 napja már nem vérzek és nem is görcsölök. Lehetek terhes? A doki szerint bármi lehet, de én ebbe a várakozásba már belebolondulok.

2012. ápr. 17. 06:04
Ma már okosabb leszek,megyek orvoshoz...
5. Bcicus (válaszként erre: 1. - Samy38)
2012. ápr. 16. 23:22
Ez nem jelent semmit. Vizsgáltasd ki magad. Csináltass egy teljes női hormon sortn3. napon. Elötte hozasd meg gyógyszerrel.
2012. ápr. 16. 23:18
Meg az ,hogy napok óta fáj a hasam....
2012. ápr. 16. 23:15
Nem a menzesz elmaradása zavar.... Hanem ez a hormon izé :)
2012. ápr. 16. 23:08
egyéb hormonok? Biztos valami hormon probléma miatt nincs. mindenképp ki kell deriteni miért nincs....
2012. ápr. 16. 22:58
A Béta HCG szintem 6,85 mIU/ml mit jelent? Két éve nincs menzeszem... Tudtok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook