Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítséget kérnék fórum

Segítséget kérnék (beszélgetős fórum)


18. sunshine28 (válaszként erre: 17. - 2a69f78972)
2012. ápr. 21. 21:07

köszönöm:)

rendben,de ez a dolgo menthetetlen,hónapok óta vele van,könyörgött neki,és együtt röhögtek rajtam:(

legalábbis a hírek szerint

undorító,és hát darabokra törte a szívem:(

én is szívből kívánok minden jót neked:)

17. 2a69f78972 (válaszként erre: 16. - Sunshine28)
2012. ápr. 21. 16:04

A legjobbakat kívánom Neked!

Azért néha írj, hogy mi van veletek!:)

2012. ápr. 21. 15:19

már nem kell a segítség,vége lett,és a lehető legaljasabb,legfájdalmasabb módon:nem nekem hitt.

mindenkinek köszi:(

15. sunshine28 (válaszként erre: 14. - 2a69f78972)
2012. ápr. 18. 19:18

nem tudom mi a megoldás,ahogy azt sem hogy lenne a legjobb nekem.

A mai nap voltam elindítani a feljelentést,mert tegnap a nyílt utcán támadt nekem,a stílus hát finoman szólva is mínősíthetetlen volt,és ha ez nem lett volna elég,az exem kapott egy levelet tőle.Tehát már a barátaim,exeim és a fiam sincs nyugton hagyva,így nem volt választásom.

14. 2a69f78972 (válaszként erre: 13. - Sunshine28)
2012. ápr. 18. 11:48

Az az érzésem, hogy ez a nő, - hacsak nem zárt intézetben fogják kezelni - míg él, zaklatni fog benneteket, akárkinél lesz a gyerek.


Az ilyenek szoktak tehetetlen dühükben kárt tenni másokban.


A gyerek csak ürügy!


Nagyon gondold át, hogy kell e ez neked egy életen keresztül.

2012. ápr. 17. 19:22

Én szeretem őt,hiszen akkor nem viselném el ezeket másfél éve.A lányát is,és igen én úgy gondolom egy gyereknek az a jó,ha a szülei NORMÁLIS kapcsolatban vannak.Én 16évesen szültem,a fiam apjával ha nem is barátok,de jó viszonyt ápolunk,hisz gyerekünk van.Mégsem jogosít fel engem,vagy őt arra,hogy belezavarjak az életébe,hisz mi nem működtünk együtt,mint pár.Viszont mint szülők igen.A mai napig nem járok ki-be a házukba,nem hívogatom,csak ha fontos,nem zaklatom,ha együtt vannak.Mint apa,én bízom benne,hogy nem árt neki,és a felesége sem,(azóta megnősült)

Ma ismét cirkuszolt nyílt utcán,mindenki előtt,azt hiszem a párom most ébredt rá,ez ha így marad mindent tönkretesz.Most látja be,mi felé tart a lánya is.Mondhatnám sokkot kapott.Elmentünk ügyvédhez,aki a leveleket látva mit mondjak meglepődött.A gyerekelhelyezésben azt mondta jó esélye van,hisz az ex pszichológiai eset,ergo a becsületsértés,és a láéthatás akadályozása ,iatt alkalmatlannak tűnik.

Az a baj,hogy úgy érzem ha nem én lennék mellette,akkor mással is ugyanezt tenné.

Viszont a boldogságunk veszélybe van.

A kislány pedig számomra olyan,mintha az enyém lenne,nevetve nézzük a közös képeken,és a kiskori képeimen,hogy olyan mintha az én lányom volna.Hasonlít és kb fél éve anya néven szólít,így különösen nehéz volna megválnom tőle is,és hát az igazit nehezen engedi el az ember.

2012. ápr. 17. 09:33
Nagyon nehéz más gyerekét így elfogadni, főleg ha ilyen az anyja.Sztem beszéld meg a pároddal, hogy nagyon zavar és valamit tenni kell ellene, mert rámegy a kapcsolatotok.Ha tényleg ennyire elfogadod és szereted a kislányt, akkor megéri küzdeni.Azért a gyereket írtam elsősorban, mert nagyon sokat számít, milyen a kapcsolatod a párod gyerekével!Sok sikert, ilyen őrült nőszeméllyel még nem találkoztam, bár a párom exe sem piskóta, csak nálunk már nagyobb a gyereke és a közösünk 5. Kitartás!:)
11. sunshine28 (válaszként erre: 10. - Urbanszkyviki)
2012. ápr. 16. 21:33

Szeretem,mert okos és szeretetreméltó kislány,csak elhanyagolt,legalábbis olyan értelemben,hogy tv egész nap,így az "anyának"van ideje zaklatni minket.Vagy kémkedik a közösségi oldalon utánam,vagy épp hivogat.

Igyekeztem foglalkozni vele,olvastam neki,rajzolni,de még strandra sem engedi velünk,mert fertőzést kap,vagy megfázik,vonatozni sem lehet,mert koszos,csokit nem ehet,mert cukros,és kiköti csak tejet adhatunk neki ebéd után,és ha délután kapjuk meg 13-tól 18ig lehet,mert 6kor fürdetés van.

nehéz ügy ez,de még kitartok.

2012. ápr. 16. 21:27

Ha megéri a férfi, és az anyától eltekintve szereted a kislányt is és szíveden viseled a sorsát, akkor nézz szembe az anyával. Nem leszel attól egy bunkó ember, ha azt mondod, itt megállj Anyuka és ne tovább! - attól te még ugyanaz a kedves szerethető nő leszel! :)

Kérdezd ki a párod véleményét, ő mit szeretne, és ti ketten együtt mit tehetnétek - elegeteg van a pocskondiázásból, vagy hagyjátok a zaklatásokat? Attól, mert segítséget kértek jogi szervektől, nem lesztek rosszak és gonoszak, sőt, lehet, ezzel tennétek a legjobbat a kislánynak.......

9. sunshine28 (válaszként erre: 7. - JudyTim)
2012. ápr. 16. 21:17
megpróbáljuk,köszi szépen.:)
8. sunshine28 (válaszként erre: 6. - 8b798194e3)
2012. ápr. 16. 21:16

A rendőrséggel próbálkoztam egyszer,mikor ránkrontott láthatáskor,akkor kint tombolt a ház előtt.A rendőrök szerint maximum pénzbírság lehet a vége.

A legnagyobb baj,hogy ha nem teszünk valamit akkor az egész életünk elszúrja.Lementettük az email-eket,sms-ket.Még ismerőseimnek is írkál facebookon,sőt a fiamnak is,hogy fattyú...

szóval a csaj beteg,ez tuti.

7. JudyTim (válaszként erre: 5. - Sunshine28)
2012. ápr. 16. 21:12

A kérdés nem ugyan az mint a ti esetekben, de a jogász válasza elég egyértelmű.


[link]

Elég sok bizonyítékot kell beszereznetek ahhoz, hogy a bíróság egy anyát a gyereknevelésben alkalmatlannak nyilvánítson.

Van egy olyan oldal, hogy jogi fórum. Itt ha regisztrálsz és leírod konkrétan mi sz eset és mit szeretnél elérni, a jogász választ ad, hogy mi lehetséges. Egy próbát megér, mert elég bonyolult az esetetek. Mindenképpen meg kell említeni a zaklatásokat és amit lehet lementeni és kinyomtatni bizonyítéknak.

2012. ápr. 16. 21:08
Szerintem ki akar készíteni és tönkretenni a kapcsolatotokat.Ha nem hagy fel a te és a fiad zaklatásával akkor fordulj a rendőrséghez.
2012. ápr. 16. 20:44

Boldog lennék,ha ezek megszűnnének.De így rengeteg a feszültség,az ebből fakadó vita.

Most gyermekelhelyezést akar,nem tudom van e esélye.

4. sunshine28 (válaszként erre: 2. - Ca39633091)
2012. ápr. 16. 20:43
Szóval én úgy éreztem benne minden megvan,amit kerestem valaha,és ha egy normál viszony lenne köztük,mint nekem a fiam apjával(mi akkor beszélünk,ha muszáj,nem zaklatom az új családját,jóban vagyunk de nem járunk össze stb)akkor volna értelme.Így nehéz,a nő mániákus,és a kicsilány jobbat érdemel,jobb életet.Köszi
2012. ápr. 16. 20:42
ezt csak te tudhatod vagy meg tesem...de mi igy h adjunk tanacsot??nem tudjuk mennyire vagy boldog a pároddal minezeket leszamitva...tehat h neked mi éri meg
2012. ápr. 16. 20:39
Gondoldd meg ér e ez a kapcsolat annyit hogy a pasival maradj.A volt család mindig is ott lesz majd..neked lehetne sajátod és boldog életed..Sok szerencsét!
2012. ápr. 16. 20:36

Van egy 1.5éves kapcsolatom. A páromnak van egy 3.5éves kislánya, ezzel semmi pröbléma nem lenne, ha az anyuka nem eszköznek használná. A kislány egy vizsgálat szerint kb 24hós értelmi szintnek felel meg, alig beszél, azt sem mondatokban, egyszóval kissé elhanyagolt. Persze tiszta, és jó az anyagi helyzet. Illetve a nagyszülei anyagi helyzete. Óvodába napi 2órára adja be, így a kiírt fejelsztést sem tudja megkapni ahogy kellene, és azt sem tudjuk elérni, hogy 1 hétvégét velünk töltsön, mert gyakorlatilag elzárja a külvilágtól. Állandóan orvostól-orvosig viszi, hogy igazolja miért nem jár oviba, és miért tömi gyógyszerekkel. A párommal heti 2x4óraát lehet, viszont akkor is kb 30szor telefonál neki is és nekem is.Tegnap rekordot döntött 4óra alatt 44nem fogadott hívás volt,gyakorlatilag éjjel-nappal lenémított telefonnal élünk. Amúgy pedig engem külön zaklat hív, sms-t ír, és emailt, a 16éves fiamnak is írt, ami már-már kimeríti a zaklatás, és rágalmazás fogalmát. Próbáltuk szép szóval, és már durvábban is megkérni, hogy hagyjon ezekkel fel, és hagyja hogy a kislány az apukájával nyugodtan tölthesse az időt. Ez az állapot kb 1éve tart, amióta tud a arról ki vagyok, és már már ott tartunk hogy a kapcsolatunk is viharossá vált.

Decemberben ezek az események hatására majdnem szakítottunk,de ő megígégérte rendbe teszi a dolgot.

Most ott tartunk,hogy kiborultam kissé,mert egyre újabb és újabb dolgok kerülnek elő a múltjából,már érthető miért nem lehetett őt telefonon elérni,miért volt örökké lenémítva,és miért voltak titkok előttem.Pl:vásárolgattak 3asban,ebédeltek stb..Rengeteg sms-t mutatott meg a párom,ami mind engem gyaláz,és mínősít,holott még nem is ismertem a párom,mikor ők különköltöztek.Gyakorlatilag a családom előtt is magyarázkodom,mert közös ismerőseinknek is beállít abszolút nem létező dolgokat.

A barátom kivárásos alapon nem tesz semmit,illetve már nem tudom miért nem tesz semmit.Néha azt hiszemnem akar tenni semmit,bár ő azt állítja nem tud,mert a gyereke ott van,és én is tisztában vagyok vele a gyerek akkor élhet normálisan ha vele van.

Lassan ott tartok,hogy elhagyom hátha akkor mindketten normális és boldog életet élhetnének.Szeretem őt,és a kislányt is,és ha nincs más megoldás kilépek az életéből.

Szerintetek változhat ez a helyzet?Mit tehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook