Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gógyszertári kevert mellkenőcs köhögésre, ismeri valaki? fórum

Gógyszertári kevert mellkenőcs köhögésre, ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 17. 09:49

A gyerekeknek szeretem használni, ha náthásak és köhögnek, mert tudnak éjszaka aludni. Bár én is próbáltam már, és jó nagyon.


Igen, másik gyógyszertárban kérem majd, ha legközelebb megyek valamerre. Mindenképp rám akarta eröltetni a Naturlandosat vagy a pici zöld dobozos Kinder Luuf balzsamot. Hiába mondtam, hogy eszem ágában sincs megvenni 1000-1500 forintokért ezeket a termékeket, ha van olcsóbb is, és nem utolsó sorban jó az is. Kérdeztem, ha feliratom receptre kitudják keverni-e? Azt mondja a patikus, hogy bizonyára igen. Nem normálisak szerintem. Nem is szeretek itt gyógyszertárba menni... Köszönöm mindenkinek!:))

5. Ági05 (válaszként erre: 1. - Amcsika83)
2012. ápr. 16. 22:15
Ismerem,de neve nem volt,csak ez volt ráírva mellkaskenőcs.Legközelebb recept nélkül is tudták,hogy mit akarok.Esetleg másik gyógyszertár?
4. adelusz84 (válaszként erre: 3. - Amcsika83)
2012. ápr. 16. 15:33
kisgyereknek vagy Neked kell? esetleg a lóbalzsam is jó a mellkasra,de gyereknek lehet túl hideg lenne.
3. amcsika83 (válaszként erre: 2. - Adelusz84)
2012. ápr. 16. 15:26
Köszi a hozzászólásod. Köptetőt szedünk gyógynövényes az is, be is vált. Ez a kenőcs éjszakára kellene csak.
2012. ápr. 16. 15:20
Köhögésre inkább vennék,lándzsás utifüvet vagy izlandi zúzmót,ja és a hársméz +hársteát sem hagynám ki.
2012. ápr. 16. 15:13
Nálunk a patikában hülyének néznek szó szerint, ha ilyet kérek. Mi a neve nem tudja valaki? Egyszer felírták már nekünk, de nem tudok most dokihoz menni. Nagyon kellene, mert elfogyott. Tudna valaki segíteni? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook