Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » HIV- teszt kérése fórum

HIV- teszt kérése (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. 80ASIQ (válaszként erre: 61. - Bgabor1985)
2016. aug. 25. 09:48

Ezekre a kérdésekre szerintem a vizsgálatot végzőktől lehet megnyugtató (reméljük!) választ kapni.

Mi itt hiába filozófálgatunk.

2016. aug. 21. 08:37

Sziasztok! Jár még erre valaki? Azért írok mert több hónapja egy kiterjedt szajfekely van a számban,es plusz egy csúnya tüdőgyulladás is levert a lábamról...voltam kórházban,clarytromicint,és szteroidokat kezdtek adni,amitől a tüdőgyulladásom meggyógyult, a szájfekelyem pedig elkezdett végre összehúzodni.Egyèrtelműen immunológiai probléma àll a háttérben. A szerologiai vizsgálaton kimutattak 2 fajta kórokozót a véremben

chlamidia pneumonie IGA POZ,IGE POZ IGM NEG

Mycoplazma pneumonie

IGA POZ,IGE POZ,IGM NEG

Általános laborvizsgálat is történt ahol vérszegénység, magas vèrsüllyedès,és emelkedett crp szint voltak amik probléma források lehettek.Ezek is javuló tendenciát mutatnak Az IGA értékéhez azt írták,hogy ismétlés javasolt.A szerológiai vizsgálat egyben hiv vizsgálat is.Namármost,ha ismétlést kérnek IGA értékről,az lehet hogy hiv pozitív eredmény,csak nem akarnak paráztatni,és ezért vesznek újra vért hogy ellenőrizzék?

2012. ápr. 29. 18:35
ezen en is gondolkodtam. nem tudhatod kivel allsz ossze. :D ciki. csak nem ertem miert. szeretnem ha termeszetes dolognak fognak fel..
59. timycat (válaszként erre: 58. - 80ASIQ)
2012. ápr. 25. 22:19

Hát én se kívánnám senkinek. A gyereket úgy értettem, hogy az enyém jelenleg 4 éves és rögtön azon aggódnék, hogy én mikor "másztam bele" a kórba, abban reménykednék, hogy azután, hogy megszületett.


Az eredményt várva egyértelmű, hogy izgul az ember, ez nem hülyeség.

58. 80ASIQ (válaszként erre: 57. - Timycat)
2012. ápr. 25. 22:09

Én akkor is izgulnék az eredményre várva ha semmilyen gyanús esemény nem adna okot.

Nem tudom megindokolni. Úgy gondolom. Tudom, hogy hülyeség.


A gyerekek, ha még kicsik, akkor csak terhesség alatt az anyától kaphatják meg. Akkor élethosszig tartó kezelés várna rájuk. Nyűgös téma mert előbb-utóbb változtatni kell a kezelésen mert a vírusok előbb-utóbb rezisztensek az éppen alkalmazott gyógyszerekre. Nem kívánom még az ellenségemnek sem.

57. timycat (válaszként erre: 55. - 80ASIQ)
2012. ápr. 25. 18:28

Nem tudom mi ebben az "izgalmas".


Hát ha poz az eredmény? Pfff fogalmam sincs, a következő lépésem az lenne, hogy azonnal szűrésre vinném a gyereket és azon reménykednék, hogy legalább ő ne. Ezután jönne az élet továbbiakra vonatkozó meg- és áttervezése, felkészülés, amire csak lehet.

2012. ápr. 25. 16:33
Gondolom kiverne a víz és leperegne elöttem az életem :(
55. 80ASIQ (válaszként erre: 54. - Timycat)
2012. ápr. 24. 22:07
Izgalmas. Mi van, ha netán pozitív az eredmény?
54. timycat (válaszként erre: 52. - 80ASIQ)
2012. ápr. 24. 12:16
szerintem inkább a férfiak háborodnának fel egy ilyen szűrésen, csak úgy, mint minden nemi fertőzéssel kapcsolatos szűrés az ő lelküknek valahogy "jobban fáj"
53. 80ASIQ (válaszként erre: 50. - Noarashi)
2012. ápr. 24. 09:02

Valamikor sokat olvastam az aidsről. Ezt is. Érdekes, hogy a neten annyiféle információ van mint égen a csillag sőt van olyan honlap ami egyenesen tagadja, hogy létezik hiv/aids.

Ami a tesztérzékenységet illeti, olvastam már két hetet is, de egy évet is. Magam a 6 hét - három hónap felé hajlok.

52. 80ASIQ (válaszként erre: 51. - Timycat)
2012. ápr. 24. 08:58
Érdekes, hogy még egyetlenn olyan hozzászólást sem olvastam itt, aki felháborodna. Pedig szerintem olyan is akadna.
2012. ápr. 21. 15:52
Ha tőlem kérne valaki ilyet -bár épp nem aktuális- én örülnék, hogy egy olyan pasit sodort az utamba az élet, aki nem "mártogat" felelőtlenül
50. Noarashi (válaszként erre: 48. - 80ASIQ)
2012. ápr. 21. 15:43
"A fertőzést követően 6-12 héttel mutathatók ki a HIV vírus ellen termelt ellenanyagok. A kimutathatóság függ a teszt érzékenységétől és a fertőzött személy egyéni immunválaszától. Utóbbi miatt nagyon ritkán 6 hónapig is tarthat az ablakperiódus. Ha valaki fertőzött, ellenanyagot termel. Nem lappanghat észrevétlenül évekig a vírus. A gyanús érintkezést követően 6 hónappal a negatív eredmény mindenképp elfogadható. Különbséget kell tenni a HIV fertőzöttség - van ellenanyag, vírus is a szervezetben, de nem okoz betegséget - és az AIDS betegség között, amikor a vírus olyan sok immunsejtet tesz tönkre, hogy a következményes immunhiányos állapotra jellemző fertőzések jönnek létre. Olyan kórokozóktól, melyeket az ép immunrendszer könnyen leküzd. Az AIDS betegség kialakulásáig azonban évek is eltelhetnek. "
2012. ápr. 21. 13:33
Köszi a segítséget.most,h belegondolok,nem olyan biztonságos a véradás sem,mert szerintem ott sem tudnak mindent kiszűrni.Az egyik rokonomról megtudtam,h évekkel ezelőtt mikor kellett neki vér valamilyen fertőzött vért kapott.
48. 80ASIQ (válaszként erre: 47. - Noarashi)
2012. ápr. 21. 10:58

Nem tudom, voltál-e már véradáson. Egy elég hosszú kérdőívet kell kitölteni, többek között az a kérdés is szerepel, hogy kábítószerezel-e, van-e tetoválásod illetve jársz-e prostituálthoz. Persze hazudni is lehet...

Ha olyankor vesznek vért amikor a HIV fertőzött még ablakperiódusban (nem tudom, talán 3 hét a ferőzéstől számítva) van akkor még a vérvizsgálat negatív eredményt ad HIV-re, de ha a vért megkapja valaki akkor az illető fertőzött lesz.

47. Noarashi (válaszként erre: 42. - Cirmoscicajaj)
2012. ápr. 21. 10:42

Magyarországon ingyenes. És anonim is, ha úgy kéred. Minden megyeszékhelyen ha jól tudom az ÁNTSZ-nél végzik. De lehet kisebb városokban is.

A véradás sajnos nem garancia. De lehet ezt rosszul tudom.

46. 80ASIQ (válaszként erre: 45. - E57e061615)
2012. ápr. 19. 22:51
Ha nem, akkor jó. Számomra nem volt egyértelmű, hogy mit akarsz mondani. Ha nehezen is, de talán rájövök.
45. e57e061615 (válaszként erre: 44. - 80ASIQ)
2012. ápr. 19. 16:43
És én ezt megkérdőjeleztem?
44. 80ASIQ (válaszként erre: 43. - E57e061615)
2012. ápr. 19. 15:59
Hogy van-e prostis fórum azt nem tudom (de miért is ne lehetne akár?) de ami le van írva az igaz. Dugáshoz zömmel ragaszkodnak az óvszerhez, franciánál van aki igen van aki nem. Azaz, kis ráfizetés esetén mehet a natúr francia.
43. e57e061615 (válaszként erre: 36. - 80ASIQ)
2012. ápr. 19. 14:04
A naés prosti fóruma kamu.
2012. ápr. 19. 13:59

Sziasztok.Már én is elgondolkoztam rajta,h csináltatni kellene egy tesztet,csak úgy kiváncsiság miatt,meg hát sosem lehet tudni.Csak azt nem tudom az ilyen teszteket hol csinálják? nőgyógyásznál,vagy bör-és nemibeteg gondozoban?

A párom azt mondja,mivel ő jár vért adni,úgy tuti,h nem vagyunk betegek,mert mindig ellenőrzik a vérét.

41. 207434fefd (válaszként erre: 26. - B486c9cf7d)
2012. ápr. 17. 14:45

Meg jo, hogy itt ingyenes, igy nem gond az anyagiak, ha tesztelni akarod magad.

Pl Romaniaban, tudom hogy rengetegbe kerulnek a tesztek..nem tudom Magyar o. Ban ez hogy van..

40. 207434fefd (válaszként erre: 18. - 80ASIQ)
2012. ápr. 17. 14:42

Igen, igy mondta a nogyogyaszom is. Ami nem gyogyithato, kivedheto ovszerrel, ami meg nem vedheto ki azzal sem, arra van kezeles.


De barhogy is van, nalam az ovszer kotelezo. Attol, hogy kezelheto a kanko, meg en nem kerek belole..:))

39. 80ASIQ
2012. ápr. 17. 10:49

Azon is szoktam gondolkozni, hogy mióta létezhet aids. Tudtommal 1980 óta tudnak róla és feltehetőleg Afrikából, majmokból került valahogy az emberre. Persze más, elrugaszkodottabb feltételezéseket is olvastam már.

Bennem felmerült kérdésként, hogy nem lehet, hogy azelőtt is létezett az emberben?

Nem terjedt gyorsan mert nem cifrázták a szexet mindenféle praktikával, kevesebbet szexeltek esetleg vallási okokból, kevesebb buzzy létezett illetve aktívkodott. Tehát, ha kis számban is (fantáziálgatásom szerint) de létezett és haltak is meg benne. Ráfogták az orvostudomány fejletlenségére és persze a tünetek a legváltozatosabbak voltak: bármilyen betegség tünetei.

38. 80ASIQ (válaszként erre: 37. - 80ASIQ)
2012. ápr. 17. 09:01
? helyett !
37. 80ASIQ
2012. ápr. 17. 09:00

Úgy mellékesen: Mit sem ér a negatív teszt, ha a partner kicsapongó életet él?

(Ezt a negatív kisugárzást!! :(

36. 80ASIQ (válaszként erre: 33. - E57e061615)
2012. ápr. 17. 08:57

Melyik a kamu? A 21-es vagy a 18-as hozzászólás?

Mert az valóság, hogy sok prosti azzal (is) teszi vonzóvá magát, hogy megengedi partnerének, hogy a szájába élvezzen. Meg kell nézni a prostis hirdetéseket, pl a www.videkiszexpartner.hu.

Így akár mikrosérülésen, akár lenyelve meg lehet fertőződni. Márpedig a prostiknak sok ügyfelük van.

A 18-ast itt a Hoxán írta nekem valaki, tehát személyesen nem ellenőriztem le. De hihetőnek tartom a témában való ismereteim alapján.

Amiben bízhat az ember az az, hogy Magyarországon egyelőre kevés(?) a HIV pozitív. Több mint ezerről tudnak és ennek 5-szörösére becsülik a nem felfedezetteket.

De mi garantálja azt, hogy nem lehetek annyira peches, hogy mégis összeszedem valahonnan?

35. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 34. - Noarashi)
2012. ápr. 16. 19:14
sok sikert:) okos döntés, és felelős
34. Noarashi (válaszként erre: 31. - E57e061615)
2012. ápr. 16. 18:40

Szerintem azt tartja égőnek, hogy a sráctól ilyet kérjen.

Na amúgy most nálam is aktuális ez a téma...szóval van egy édes pasim, és én előálltam ezzel, hogy óvszer nélkül csak akkor ha ott lobogtat előttem egy negatív tesztet. Akár én is szűröm magam megint, ha azt akarja h menjek én is. És így került elő a téma a barátnőmmel. Én meg tök normális dolognak tartom, hogy félek egy ilyen betegségtől. A pasim nem szűz volt mikor összeálltunk, onnantól meg bármi megtörténhet. SZóval megyünk szűrni :)

33. e57e061615 (válaszként erre: 21. - B486c9cf7d)
2012. ápr. 16. 17:03
Az csak egy kamu történet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook