Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » HSG után terhesség fórum

HSG után terhesség (beszélgetős fórum)


2012. júl. 26. 14:51

Sziasztok!

1éve próbálkozunk kistesóval kisfiúnk 6éves spontán sikerült.3hónap után nem bírtuk tovább mentünk a Kórházba közölték h.igazolt 1év sikerteleség után kezdődnek a vizsgálatok.Pénzért magán orvosnál rögtön elkezdődött a segítség.Hormon-sor,Ir,Peteérés rendben,Párom andrológia rendben.Hónapról hónapról ciklus 12.napján endom nyálkah.11mm vastag,szép tüszők sajnos még sem skerül Miért?Ezernyi kérdés!Nem tudjuk elfogani,beletörődni a sikertelenségbe.Nagyon nehéz az tudja aki hasonló cipőben jár.Múlt hónapban elvégezték a HSC röntgenes oldatos vizsgálatot kimutatta h.sajnos nem átjárhatóak a petevezetők.Meg van ma a gond.HSG kontraszt anyag röntgenes vizsgálatot kértem volna elsőre de most lesz Aug.13-án a HSG.Próbáltak az Orvosok megnyőzni A Laparoszkópia műtéttel de nagyon félek még ettől a HSG-től is.Beöntés,Altatás kb.20perc a vizsgálat du.mehetek haza tőlem függ hogy viselem.Bizakodunk h.a HSG-vel sikerül átmosni kufújni a vezetőket.Írjatok még hozzásszólásokat akinek volt Hsg.Írjatok hogyan végezték elejétől végéig.Azóta valakinek sikerült e a BABA.Nagy ölelés

20. kira2009 (válaszként erre: 19. - 35486a5042)
2012. jún. 3. 12:33
Szia!Ti mióta probálkoztok?Voltak más kivizsgálások is?Nekünk több mint 1 éve nem jön a baba,most kezdtünk a kivizsgálásokat.Nekem 2 hónapja volt HSG..,Hát mit mondjak kellemetlen érzés volt,de átjárhatók voltak.Azóta sajnos semmi!:(
2012. máj. 29. 09:58
na, én most sem estem teherbe...ha kövi hónapban is megjön a mensi, akkor irány doki. hogy mit fog csinálni,nemtom :((
2012. ápr. 19. 18:35
Én pár napig véreztem, első nap fájt a hasam, utána semmi különös érzésem nem volt! Amikor terhes lettem, egyszer éreztem olyat hogy nyilal végig a hüvelyem a hasam, és utána semmi különös, csak a mellem fájt oldalt! Én mondjuk írtam hogy a következő hónapban lettem terhes.
2012. ápr. 19. 18:16
emlékszetek még, hogy kinek milyen érzés volt a hsg után ? Úgy kihalt ez a fórum, pedig ez is érdekes lehetne :)
2012. ápr. 17. 22:29
lányok, derékfájás, szúrkálódás, mensi szerű (!!!) érzéseim vannak... hsg miatt van, vagy lehet, hogy valami alakul bennem??1 hete volt hsg, annyira izgi. Csak egy baj van ,hogy munkahely miatt eléggé ideges vagyok, és fájt is ma alul a hasam, remélem ez nincs semmire sem rossz hatással... :(
15. nicho
2012. ápr. 17. 08:20
Nekem 2009-ben októberében volt hsg-m, előtte 2 évig próbálkoztunk és a páromnak is kevés és lassú katonái voltak. Nekünk is lombik lett volna, de a hsg utáni peteérésemnél össze jött a bébi. Most a 2 babánkat várom szintén természetes úton sikerült összehozni. A bal oldali vezetékem volt egy picit letapadva.
2012. ápr. 16. 22:41

nekem 6 nappal hsg után még mindig szurkálódik alul a hasam. meg teljesen jobb oldalam... remélem hátha sikerül a baba :)

De ez a szórkálódás lehet még mindig hsg hatása?? :(

13. misz (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2012. ápr. 16. 15:50

Nekem 8 éve márciusban volt HSG-m. Iszonyúan fájt a vizsgálat, ugyanis mindkét petevezetékem el volt záródva. Utána áprilisban volt egy lapar-om, ahol endometriózist állapítottak meg. Megbeszéltük, hogy a kettő együtt kizárja, hogy természetes úton teherbe essek, és hogy 6 hét múlva kontroll, aztán hormonkezelés, utána inszemináció.

De a Lányom másképp gondolta a dolgot és a kontrollvizsgálaton már 4 hetes kismama voltam. :)

Ha egy kis Lélek jönni akar, nincs az az orvosi diagnózis, ami visszatartsa. :)

Sok sikert kívánok, minden reménykedőnek! :)

12. bertaerzs (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2012. ápr. 16. 14:57
Én is 2X szültem utána, persze kellett hormonkezelés is, injekcióban. A következő baba minden indukálás nélkül jött, most 24 éves. Abban az időben nagyon gördülékenyek, s főleg díjmentesek voltak a beavatkozások, és nagyon lelkes team végezte (DOTE)! Hálával gondolok Rájuk!
11. 35486a5042 (válaszként erre: 10. - Pocak25)
2012. ápr. 16. 12:58
Gratulálok nagyon !! :)Azt olvastam, hogy kitisztít. És párodnál voltak gondok?
10. pocak25 (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2012. ápr. 16. 12:10
Nekem szeptember 28.-án volt a HSG, okt. 18.-án megjött, és november 19.-én pozitívat teszteltem. Előtte 15 hónapig próbálkoztunk, kaptam clostit, meg choragont 6 hónapig. Az utolsó gyógyszeres hónapom volt, és sikerült. Én biztos vagyok benne hogy a HSG segített, bár nem volt sehol elzáródásom!
2012. ápr. 16. 11:59

A páromnak volt gyerekkorában mumpsza,és emiatt nincs katona. Ill nem volt.Évekig.Aztán kb 4 év alatt sikerült a 0 ból 7 milliót csinálni,de most ott tartunk,hogy 8 éve szeretnénk babát,de még az első stimuig sem jutottunk el.Vagy pénz nem volt,vagy valami kiderült,ami miatt várni kellett,.(pajzsmirigy alulműködés,IR,myoma)

Jelenleg elvileg minden eredmény jó,most pénz nincs ,megint((

Eddig kb 1.5 milla ment el csak a vizygálatokra és a gyógyszerekre.


Remélem nektek sikerülni fog hamarosan)))

8. 35486a5042 (válaszként erre: 7. - Bogica977)
2012. ápr. 16. 11:16

nálatok miért csak lombikkal lehet? és hol tartotok? voltatok már lombikon?


Hát páromnak 80% lassú.... meg kevés a száma is, de orvos azt mondta ,nem a kevés számmal van a gond, hanem a lassúsággal...

Mi eddig minden nap együtt voltunk ,de ezt sem tudom, hogy jó -e... áhh, annyira elegem van ,hogy ilyen nehéz babát gyártani, másnak akinek meg nem kell egy éjszaka alatt összejön :((

2012. ápr. 16. 11:12

Phuong


Én nem éreztem utána semmit,még apró görcsöket sem.Teljesen átjárható vagyok egyébként-.

De a csajszi,aki velem volt,őneki az egyik oldalon le volt egy kicsit tapadva,és neki nagyon kellemetlen volt.Még egy héttel utána is vérzett meg érzékeny volt neki.


Azt mondta a doki,hogy akinek a párja csak kicsit gubancos,azoknak is segíthet,mert ilyenkor az az anyga,amit átnyomnak,az síkosít,és könnyebben feljutnak a katonák.

Nagyon gázos a párod eredménye?

Nálunk egyáltalán nem lehet,csak lombikkal baba,így nem vártam ettől csodát.

2012. ápr. 16. 10:43

nekem 6 napja volt, azért még érzek szúrkálódásokat a hasamban. Néha olyan érzésem van, hogy most sikerülhet, máskor (pl most), hogy nekünk nem volt elég a hsg...

barbi, gratulálok :))) Neked volt szúrkálásod, hsg után?

2012. ápr. 16. 10:34
Nekem két hónap múlva lett a kicsi fiam:-)De nem találtak semmilyen elzáródást!Simán átfolyt a folyadék:-)
2012. ápr. 16. 10:33
hát ezaz, hogy férfi oldalán is vannak gondok :S
2012. ápr. 16. 10:29

Szia

Sikerülhet,ha csak ez a bibi. Ha a férfinek nincs semmi baja,csak a női oldalon van egy kis elzáródás,akkor ha ez a HSG alatt feloldódik,simán lehet utána baba.

Hajrá))

2012. ápr. 16. 10:05
senki sehol??
2012. ápr. 16. 09:38
Sikerült valakinek utána teherbeesnie? Alig olvasok sikersztoriról.. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook