Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett hajat befogja a színező? fórum

Festett hajat befogja a színező? (beszélgetős fórum)


8. virag32 (válaszként erre: 7. - Nashuaa)
2012. máj. 23. 10:47

Szia!

Ha ennyire sötét hajad van, akkor egyetlen színezővel tudsz bármit is kezdeni vele, mégpedig a legsötétebb fajta meggyvörössel. De az a rossz hírem,hogy kizárólag napfényben fog látszani tőle egy kis vörös csillogás, normál fénynél szinte semmi.

2012. máj. 22. 21:59

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy ha feketébe hajló hajam van, akkor a szinezővel tudok-e vele valamit kezdeni? Sötét vörösre, vagy mahagóniara szeretném,de nem tudom merjem-e mivel nem szeretném,ha a kikopás után nem az alap hajszínem térne vissza.Nagyon szeretem a mostanit,csak kicsit jó lenne valami új is. Szóval szerintetek a bemosó után ugyanolyan lesz,mint most?

Köszi :)

6. virag32 (válaszként erre: 4. - Csucs)
2012. ápr. 15. 19:05

Ismerem a problémát, ugyanilyen hajam van.

Ami biztos,hogy csak sötétebbre tudod színezni a mostaninál, ezért, ahogy írtam, azt javaslom, feltétlen hamvas vagy jeges barnát vegyél, az kicsit elnyomja a vörösességet. Segíteni fog, nagyon sokszor színeztem már én is így.

2012. ápr. 15. 18:46
Csak akkor ha a mostani hajszíned világosabb árnyalatú mint a dobozon lévő.Szerintem legalábbis.
2012. ápr. 15. 18:38
nem is annyira vörös,inkább középbarna,csak sok a hajamban a vörös pigment és lehet ezért van egy kis vöröses beütése
3. virag32 (válaszként erre: 1. - Csucs)
2012. ápr. 15. 18:34

Szia!


Attól függ, mennyire sötét most a hajad.

A vöröset a legnehezebb elfedni, de ha nem túl sötét a hajad, akkor a legsötétebb színű barnával be tudod fedni,ha nem zavar,hogy sötét lesz a hajad.

A színező mindig csak sötétíteni tud, világosítani nem, ezért csak sötétbarnát érdemes venned. És semmiképpen nem meleg árnyalatot, tehát nem aranybarnát, hanem jeges barna színt. A C..ing tartós hajszínezők között van egy-két nagyon szép sötétebb árnyalatú barna, a hamvas vagy jeges árnyalatok közül válassz.

2012. ápr. 15. 18:33
Castingot vegyél,az befogja!
2012. ápr. 15. 18:32
Sötétbarna hajam van alapból,de befestettem barnás vörösre.Ha veszek barna színezőt,akkor az befogja a festett részt is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook