Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gombás fertözés után rendszertelen menstruáció?... fórum

Gombás fertözés után rendszertelen menstruáció?... (tudásbázis kérdés)


9. Berbooo (válaszként erre: 8. - Lara1984)
2012. ápr. 15. 22:35
En ugy tudom veletlen szeru
2012. ápr. 15. 18:57

Lehet, buta kérdés, de mégis felteszem, mert eddig sehol (könyvekben, interneten,...) nem találtam választ a következöre:

Egyik havi ciklus alkalmával az egyik petefészekben, a következö ciklusban pedig a másikban érik a pete? Így felváltva; vagy ennek a valósághoz semmi köze?

2012. ápr. 15. 18:50

Válaszaitokat nagyon köszönöm!

Azt már ottlétemkor szinte bizonyosra vettem, hogy másik orvoshoz fogok menni legközelebb. (Azért választottam öt, mert a környéken -tudomásom szerint- ö az egyetlen nö nemü nögyógyász. Férfihoz, több negatív tapasztalat miatt, önkét legalábbis, nem fogok menni. Na mindegy - ha a föld alól is, de kerítek egy megfelelelö doktornöt!)

6. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Lara1984)
2012. ápr. 15. 09:19
Egyértelmű: sürgősen menj el másik orvoshoz! Az ilyen nem orvos. Hogy lehet így hozzáállni egy beteghez? Sőt! Egy nőhöz, akinél azért egy gyulladás valamilyen nőgyógyászati esetben nem játék! Vagy menj el magánrendelésre, vagy másik doki, de ezt a kontárt felejtsd el.
5. viktoori (válaszként erre: 3. - Lara1984)
2012. ápr. 15. 08:08
a mestruáció az életkorral változik, előfordulhat, a napok száma, a mennyiség is változhat. A dokim a Mastodynom nevű homeopátiás gyógyszert ajánlotta, ez beállitja. A gombás fertőzés egyébként okozhatja, azt te érzed tényleg elmúlt-e. Valószinüleg megváltozott a méhfal struktúrája és azért jön meg előbb.
4. e676663877 (válaszként erre: 3. - Lara1984)
2012. ápr. 15. 01:19

Nem vagyok orvos, de januárban volt egy kismedence gyulladásom és a tüneteid alapján biztos, hogy Neked is van valamilyen gyulladásod.

A legjobb javaslatom, hogy menj másik orvoshoz. A háziorvosoddal is megbeszélheted ezt, gyulladásra ő is tud gyógyszert felírni.

A menzid a gyulladástól is késhet, de a gyógyszerek is megzavarhatták egy picit, bár én a mostani tünetekben látom a késés okát.

3. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Lara1984)
2012. ápr. 14. 23:44

2011. szeptemberében hüvelyi gombás fertözéssel kezeltek. Kérdéses, hogy megfelelöen-e? Merthogy kigyógyultam ugyan, de a menstruációm azóta rendszertelen. A fertözést megelözöen szinte mindig, "óramü pontossággal" a 29. napon jött meg a menstruációm; azóta viszont mindig hamarabb: a 26., 27., vagy 28. napon. :-(

A fertözés szövödményeként nyilván petefészek gyulladást is kaptam. Azért csak nyilván, mert az orvos többszöri panaszomra & kérésemre, hogy éles szúrásokat, görcsöket érzek a hasam legalján, baloldalt, mindössze felületesen megnyomogatott & vállvonogatva feltételezte, hogy gyulladás lépett fel. Nem mellékesen ugyanaz a hely még ma, több, mint fél év elteltével(!) is fáj, csak az akkorihoz képest sokkalta gyengébben.

Szóval mi történhett "odalent"?

Volt-e valakinek hasonló tapasztalata?

A válaszokat elöre is köszönöm!

2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Lara1984)
2012. ápr. 14. 23:35
Szerintem nem függ össze a kettő.
2012. ápr. 14. 23:32
Gombás fertözés után rendszertelen menstruáció?...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook