Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » PÉCSIEK, kérlek segítsetek! fórum

PÉCSIEK, kérlek segítsetek! (beszélgetős fórum)


18. Serry (válaszként erre: 16. - 5155668ad1)
2012. ápr. 15. 14:55
Az szép kis séta nem esélytelen. De nézd meg a helyi közlekedést is.
17. Serry (válaszként erre: 13. - 5155668ad1)
2012. ápr. 15. 14:53

Flekken a kórháztértől nincs messze és egészen jó.

Állatkert: oroszlán, elefánt, tigris, szurikáta, víziló madarak, kígyók békék vannak szép számmal,. majmok meg minden ami máshol is. Zsiráf is van azt hiszem meg zebra. szóval minden ami egy állatkertbe kell.

De még nem válaszoltál,hogy gyerekkel mész?

2012. ápr. 15. 14:39

Köszi!

A siklósi várat néznénk meg 3. nap,de busszal megyünk. Siklóson a pályaudvartól messze van,gyalog esélytelen feljutni a várba?

Köszi!!

15. Imisz
2012. ápr. 15. 14:22

Szia!

Étteremről nem tudok mondani, nem nagyon járok:((

Állatkert kicsit lepusztult volt mikor utoljára voltam, de állatok azért vannak bőven. De a belvárosban (Munkácsi M. u.) van a terrárium is, ha már a Király utcán sétáltok, azt is érdemes megnézni. Kicsit messzebb a belvárostól van a Zsolnay gyár, mellette a Gyugyi kiállítás, gyönyörű! Oda úgy tudom előzetes egyeztetés után lehet bemenni.

Shoppingolni tényleg csak az Árkád marad de szerintem az sem különb más városokban lévő nagyobb üzletközpontoknál.

Érezzétek jól magatokat!

2012. ápr. 15. 14:13
senki?:(
2012. ápr. 15. 13:11

Az interneten találtam egy Flekken éttermet, ez elég olcsó és 860 Ft-ért van hétvégi menü. Ismeritek ezt esetleg?

Az állatkert honlapján semmi infó az ott lévő állatokról, miket lehet látni?

Köszi!!

12. Serry (válaszként erre: 8. - Martin3)
2012. ápr. 15. 11:51

az Irgalmasok utcájában is jó étterem, lent a föld alatt, a házasságkötő teremnél is van(legalábbis volt, nem tudom mi a neve már), az is jó nagyon.

az a Börtön ha jól emlékszem még főiskolás éveimből, és tényleg jó hely.

11. Serry (válaszként erre: 9. - 5155668ad1)
2012. ápr. 15. 11:49

Hányan mentek, gyerekkel vagy anélkül?

elég hosszú programnak ígérkezik. A Széchenyi tér, és a sétáló utca min. 1-1,5 séta, fel a Tettyére és a barlangba be szintén 1 óra, A barlang mellett közvetlen van egy szupi játszótér. eltöltött idő 2 óra, fel séta a romokhoz és az arborétumhoz szintén min 2 óra. estére hulla és nyűgös lesz az egész család de megéri.

Hol szálltok meg?

10. Serry
2012. ápr. 15. 11:47
Nincs messze, csak számolj azzal,hogy meredek emelkedő az egész.
2012. ápr. 15. 10:15

Azt tervezzük, először bejárjuk a Széchenyi teret, Király utcát,bemegyünk a Dómba, utána pedig felsétálnánk a Tettyei barlanghoz,szerintetek az nagyon hosszú gyalog?? Térkép szerint 1,2 km a Széchenyi tér-Tettyei barlang. A barlangtól messze van még az Arborátum, a rengeteg virággal?

Köszi!!

8. martin3 (válaszként erre: 6. - 5155668ad1)
2012. ápr. 14. 23:30

az állatkert szerintem jó, mellette van az erdei kisvasút(de nem tudom, hogy az ilyenkor közlekedik-e már, lehet csak gyereknaptól, nem emlékszem pontosan), ott a Mandulás(játszótér), Abaliget(cseppkőbarlang), Orfű(gyönyörű), de a belváros is tele van szépségekkel, Tettye is szép, felújították, szép a kilátás a városra(ott van a Bagolyvár étterem, ami kissé drága, a Tettye étterem olcsóbb és nagyon jól főznek), a belvárosban jó még a Dóm étterem, Replay, és Az Aranykacsa is, ezek kulturált jó helyek, de nem igazán olcsók. (talán az Aranykacsa a legolcsóbb), van még az Irgalmasok utcájában is jó étterem, lent a föld alatt, a házasságkötő teremnél is van(legalábbis volt, nem tudom mi a neve már), az is jó nagyon. Érdemes elmenni Villányba is borkóstolóra...

Bár nem tudom gyerekkel vagy anélkül jönnétek

7. Serry (válaszként erre: 6. - 5155668ad1)
2012. ápr. 14. 23:26
Az állatkert gyönyörű és érdemes felmenni a Tettyére is a barlanghoz. sétálni a városban. Vagy ha kocsival vagytok ott a Mecsextrém park qwad, bobozás, lovaglás, akadálypálya miegymás.tök jó hely Pécs
2012. ápr. 14. 23:20

köszi.

Az állatkertbe is mennénk,nagyon rég vágyom oda,de sok jót nem hallottam. Megéri oda elmenni?Meg szeretnék kérdezni olyan éttermet,ami jó helyen van,nagyon jól főznek és nem is egekben az árai.

Előre is köszi.

5. martin3 (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2012. ápr. 14. 23:15
belvárosban sok boltot nem fogsz találni:( minden 3-4. ajtón ezt találod majd: kiadó, eladó....szóval sok jóval nem biztatlak, egyébként úgy tudom 1-kor zárnak...de lehet, hogy lemaradtam valamiről(pedig itt lakunk)
2012. ápr. 14. 23:13
kár az időt csak shoppingolással tölteni Pécsen annyi jó hely van ott ott van pl a bánaymúzeum meg stb stb közel van a cseppkőbarlang is oda is érdemes elmenni
3. Lili bárónő (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2012. ápr. 14. 23:12

Igen, azok bezárnak délben...

Marad az Árkád...

Kérdés mit akartok csinálni?

2. timycat (válaszként erre: 1. - 5155668ad1)
2012. ápr. 14. 23:11
hát ha shoppingolni akartok Pécsett akkor ott az Árkád, nyitva egész hétvégén... de Pécs gyönyörű, kár lenne csak Árkádozni :S
2012. ápr. 14. 23:09

Sziasztok. A hosszú hétvégét Pécsett töltjük. Azt szeretném kérdezni, hogy a Széchenyi tér környéki sétálóutcák üzletei is délig vannak csak nyitva szombaton?Dél körül már bezár minden,csak az éttermek nem??Vasárnap pedig zárva?

Köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook