Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítség!!! Dokumentumfilmet kell elemeznem!!!! Babák, az első év c. filmet!! fórum

Segítség!!! Dokumentumfilmet kell elemeznem!!!! Babák, az első év c. filmet!! (beszélgetős fórum)


10. reménylány (válaszként erre: 9. - Memimemi)
2012. ápr. 14. 21:14

igen, teljesen igazad van, de annyira ki vagyok fáradva,hogy szinte semmi normális összefüggő gondolatom nincsen :(

tudom,hogy melyik baba fejl-ére mi a jellemző, de nem tudom 2-3oldalban szépen leírni... talán majd holnap...de ha elakadok, írok :)

9. memimemi (válaszként erre: 3. - Reménylány)
2012. ápr. 14. 20:53

Ebben mit kellene segíteni?

Láttad a filmet? Abból egyszerűen le lehet vezetni, az alapján, hogy melyik baba milyen körülmények között, hogyan fejlődik.

Kérdezz, ha tudok segítek!

8. reménylány (válaszként erre: 6. - Tücke)
2012. ápr. 14. 19:41
semmi gond . köszönöm a szándékot. :)
2012. ápr. 14. 19:40
szóval hittem :) bocsi nem maradt meg a második T
6. Tücke (válaszként erre: 3. - Reménylány)
2012. ápr. 14. 19:40
azt hitem láttam de ezek szerint tévedtem :( ne haragudj én ebben nem tudok neked segíteni
5. reménylány (válaszként erre: 4. - Aletta90)
2012. ápr. 14. 19:26
jajj nagyon szépen köszönöm. nagyon nagy szükségem lenne rá. elúsztam a feladataimmal, és hétfőn le kell adnom...
2012. ápr. 14. 19:25

Szia!

Én nemrég láttam a filmet, szívesen segítek ha tudok. Csak mondd el tényleg, hogy mik a szempontok.

2012. ápr. 14. 19:24

feladatok:

leltár készítése a film alapján: milyen fejlődésbeli sajátosságok figyelhetők meg a mongol, afrikai, japán és amerikai babáknál?

a) mozgás fejlődés

b) kognitiv fejlődés

c) társas kapcsolatok

d) kommunikáció fejlődés

e) tárgyak a gyerekek környezetében

+ összefoglaló : mi volt azonos mi különbözött

2012. ápr. 14. 19:23
és mit nem tudsz? mik a szempontok?
2012. ápr. 14. 19:22
Segítség!!! Dokumentumfilmet kell elemeznem!!!! Babák, az első év c. filmet!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook