Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tengerimalac etetése fórum

Tengerimalac etetése (beszélgetős fórum)


8. beanadt (válaszként erre: 7. - Lencsy)
2012. ápr. 23. 16:24
ha egészen fiatalon kerül Hozzád, akkor csak Rajtad múlik, hogy mennyire lesz harapós!!! Malackák egyébként alapvetően csak akkor harapnak ha nagyon muszáj!
2012. ápr. 14. 19:51

Hamár tengeri malacka téma van, had kérdezzem meg ..

rég óta szeretnék, mert nagyon imádok minden kis és nagy szőröst , de félek, hogy kifogok egy harapósat ! Honnan tudom meg ,hogy mennyire szelíd vagy sem ? Most ne hogy azt írjátok, hogy teszteljem megharap e..! :D

2012. ápr. 14. 18:55
ja azt én is olvastam, hogy szeretik :DD
2012. ápr. 14. 18:49
Nem tudom,mennyire tudományos,de az én malackáim imádták a kukorica csuhét és bajuszt-úgy frissen,ahogy a piacról hazahoztam.
4. beanadt (válaszként erre: 1. - Pucca)
2012. ápr. 14. 18:20
ha füvet adsz neki, akkor előbb hagyd hogy megszáradjon, kicsit megfonnyadjon!! magot Én naponta egyszer adok, zöldet meg reggel, este.
3. 66e4928eb8 (válaszként erre: 1. - Pucca)
2012. ápr. 14. 18:18

Szia!

Nekünk egy párocskánk van. Most Karácsony előtt 6 héttel voltak 1 évesek.

És már 6. alom kölyök született. Nagyon édesek.

Az én tapasztalatom az, hogy bármennyi kaját tehetek eléjük, csak annyit esznek, amennyit kívánnak. Nagyon sok féle zöldséget, gyümölcsöt kapnak, magokat, szénát és friss füvet.

Egy dolog rendkívül fontos: csak alaposan megmosott ételt kapjanak!

Én úgy gondolom, hogy az ismerősöd malackája szennyezett füvet kaphatott, akár kutya-macska-madár vizelete, széklete, de akár növényvédő vagy rovarirtó szer kerülhetett rá.

Az én malackáim (most is van 2 öt hetes kölyök) előtt mindig rengeteg kaja van, de életvidámak, bátrak, egészségesek és nem kövérek.


Nyáron, amikor már nem tűz a nap, kirakom őket a kertbe, rohangálnak és azt esznek, és annyit, amit akarnak.

Úgyhogy, nem a mennyiségtől, hanem a minőségtől kell tartani.

2012. ápr. 14. 18:14
szia! én csak egy maréknyit adok nekik, szénát és magvakat is kapnak, meg mindenféle zöldség héjját. Nem válogatnak. :-)
2012. ápr. 14. 18:03

Mennyi friss, kintről szedett füvet kapjon egy étkezésnél?


(Egyik ismerősöm malaca teleette magát, mert nagyon sokat raktak elé és reggelre meghalt... kb egy marékkal? szénával mindig televan a szénatartó, de most mikor hazajöttem friss füvel volt tele, inkább kiszórtam és egy kisebb csomó maradt bent, mert ha falánk akkor eszik ha éhes ha nem ... nem akarom h megdögöljön szegényke.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook