Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeretem a férjemet, de nem akarok elválni fórum

Nem szeretem a férjemet, de nem akarok elválni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
193. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 192. - Naspolyafa)
2013. dec. 12. 17:31

Szerinted fog erre bárki is írni bármit? Kétlem. Senki sem szereti kiteregetni a szennyesét, hogy aztán egy újságcikkben lássa viszont, amiből neki semmi haszna, te viszont szenzációt kerekítesz belőle.


Nem bántásképpen írom, de az ilyen úgynevezett "riportoknak" a legtöbb esetben semmi közük a valósághoz, kitalálmány, koholmány az összes...


Ha elszörnyedést akarsz kelteni, olvass bele ebbe a topikba és írj egy képzelt riportot összeollózva ezekből. Elképesztő, mennyire gyávák, megalkuvók és képmutatók a nők.


Tényleg ilyenek lennének? Ez megérne egy riportot.

2013. dec. 12. 15:54
Sziasztok, egy érdekes riportot írok, arc és név nélkül, olyan nőkről, akik már férjhez is úgy mentek, hogy nem feltétlenül volt a férfi életük párja (Nagy Ő), de szorította az idő, féltek, hogy már nem lesz lehetőségük babát vállalni. Tudjátok, kompromisszumokért cserébe biztonság és gyerekvállalás. Aztán persze idővel kiderül, mennyire tartható az ilyen típusú kapcsolat, a gyerek viszont ott van... Ha valaki úgy érzi, szívesen mesélne magáról, írjon, kíváncsian várom a történeteket! Naspolyafa
191. 2caf8744b6 (válaszként erre: 190. - 06ee330717)
2012. máj. 15. 15:31

igen sajnos ez a mai világ. Nem meg oldani a gondot hanem el dobni.

Csak hogy jobbat nem lehet kapni (vagyis ritkán nagyon ritkán)

Tév hit azt hinni, hogy a másik jóbb lesz nem nem lesz jobb, csak ideig óráig más lesz, aztán a valoság az az lesz a kemény. Rájönni, hogy még olyan sincsen mint amit el dobtak. De mindenkinek joga van élni ahogy szeretne vagy azt hiszi, hogy jó neki. Amig csak magának árt vele nincs is semmi baj. De mikor másnak is fájdalmat okoz ahozz nem nagyon van joga.

190. 06ee330717 (válaszként erre: 189. - 2caf8744b6)
2012. ápr. 17. 16:52
Sajnos ez a mai világ sajátja: dobd el és vegyél újat.
2012. ápr. 17. 16:34

El olvastam az elejét is.

Nem szeretem a férjem????? Ha nem szereted akkor válj el!! Ne rontsad el az ő életét is.

Vagy válni nem akarsz??? Nem tudom mért nem?? De én azt hiszem ő meg adja neked azt a biztonságot (anyagit) talán amit nem szeretnél el dobni de ha lesz egy másik aki szintén ezt adja neked akkor rögtön ott hagyod.

De az is lehet, hogy már kopogtat az ajtodon a harmadik azért érzed, hogy nem is szereted a párod.

2012. ápr. 17. 15:52
Jóban és rosszban-ez most a rosszban rész. Küzdj érte, a házasság érték.
187. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Izabella81)
2012. ápr. 17. 15:27

Mit jelent az, hogy kifullad egy kapcsolat?

Azt, hogy már semmi nem az igazi?

Már nem lobog a tűz?

Nincsenek beszélgetések, nincsenek közös programok, nincsenek közös célok?

Fizikailag nem kívánja már a másikat valaki?

Rosszul érzi magát a jelenlétében?

Hiányzik valami?

Meghatározható, hogy mi?

Csak a másikon múlik mindez?


És a legfontosabb!!!

Ígérte valaki neked azt, hogy mindig minden szép és jó lesz, csupa öröm, csupa jókedv, csupa boldogság? Semmi bánat, szenvedés, munka és erőfeszítés.

Ha igen, akkor menjél oda ahhoz az emberhez, aki ezt neked megígérte, és kérjed számon rajta az ígéretét!!!

De elárulhatok egyet én magam is. Pontosabban kettőt:

1.) Ha elhagyod a családod, akkor se leszel boldogabb.

2.) Ha jön (vagy már van is) valaki akivel - úgy gondolod - boldogabb lehetnél, azzal se lesz sétagalopp az életed.

186. 2a69f78972 (válaszként erre: 185. - Ditta67)
2012. ápr. 16. 21:06
Ja, az más! Azt keresheti!:)
185. Ditta67 (válaszként erre: 184. - 2a69f78972)
2012. ápr. 16. 20:54
De!Csak az örökké tartó szerelmet is keresi!
184. 2a69f78972 (válaszként erre: 182. - Ditta67)
2012. ápr. 15. 20:12

Pont azt írja, hogy NEM AKARJA lecserélni !


Vagy nem?

183. 2a69f78972 (válaszként erre: 178. - Izabella81)
2012. ápr. 15. 20:11

Jobban tetszettél az elején, amikor még őszinte voltál.

Nem mondom, hogy most hazudsz, de megkaptad az "agymosást" a hozzászólóktól és finomítasz!:)


Azt, hogy én nem szeretnék egy szeretet nélküli kapcsolatban élni, erre a fórumcímre írtam:


"Nem szeretem a férjemet, de nem akarok elválni"


Ha valaki belebetegszik a boldogtalanságba valaki mellett, akkor kár erőltetni a dolgot...szerintem.


Minden egyéb csak rizsa!

182. Ditta67 (válaszként erre: 178. - Izabella81)
2012. ápr. 15. 20:05

És gondolod a következő örökké fog tartani?

Vagy akkor majd őt is lecseréled?

181. M0ncsa (válaszként erre: 178. - Izabella81)
2012. ápr. 15. 19:14
Akkor nem ertem, hol a gond. Egyetlen szerelem sem tart a sirig, ahogy ezt mar irta elottem valaki. Persze lehet ugy elni, hogy viragrol viragra, 7evente csere (kb. ennyi ido alatt marad abba a "szerelemhormon" termelodese, a 3. es a 7. ev mindig kritikus), es huzni magad utan a gyereket, de ha szamit egy szurke eger velemenye: ha a ferjed ennyi ev utan is kierdemli a tiszteleted es a szereteted, nem vagyok rola meggyozodve, hogy talalni fogsz jobbat.
180. M0ncsa (válaszként erre: 140. - Mazsinka)
2012. ápr. 15. 18:42

:DDDD

pont ezt akartam en is irni, de lattam, hogy mar megeloztel :)

179. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 178. - Izabella81)
2012. ápr. 15. 18:31
és mondd?nem vágysz a boldogságra?mert a szavaidból nem hiszem hogy az igen jön ki. és mondd akár 30 évig is tudnál úgy élni vele hogy csak szinte úgy szereted mint a tesód?nem hiányzik a szenvedély?nem hiszem
178. izabella81 (válaszként erre: 176. - 2a69f78972)
2012. ápr. 15. 18:14
Nem szeretet nélküli a kapcsolat. tisztelem a férjemet és szeretem is, ahogy egy jóbarátot vagy testvért szeretünk, csak a szerelem hűlt ki részemről.
2012. ápr. 15. 17:12

A fórumindító azt nem írta le, hogy szerelemmel nem szereti a férjét, vagy egyáltalán nem szereti.

Nem mindegy!

Mindenki életében vannak hullámvölgyek, amikor boldogtalannak érezheti magát az ember. A fórumindító azt se felejtse el, hogy egy szerelem sem lángol a sírig, legfeljebb a be nem teljesült szerelem. Aki mindig lángoló szerelemre vágyik, az élete végéig keresgélni fogja, egyik kapcsolatból a másikba ugrik és húzza magával a gyermekét. Akkor mivel is árt jobban a gyereknek?

Miért kellene mindjárt elválni? Ha valami elromlik, meg kell próbálni megjavítani, nem azonnal lecserélni, azt rájönni, hogy az sem biztos, hogy különb, mint a régi!

Javaslom, írjon egy listát! Írja le két oszlopba, mi a jó és mi a rossz az életében, vesse össze, aztán mérlegeljen!

2012. ápr. 15. 11:45

Én, hangsúlyozom, ÉN képtelen lennék szeretet nélkül élni egy kapcsolatban.


Amikor az ember megöregszik, az emlékeiből építkezik.

Mi marad olyannak, aki egy üres, - megkockáztatom, hogy érdek - kapcsolatra pazarolta az életét?

175. spinneli (válaszként erre: 97. - 3aad3b800d)
2012. ápr. 15. 09:05
Nem rossz úgy élned, hogy tudatosan arra kárhoztatod magadat, hogy egy langyos kapcsolatban élj?
174. spinneli (válaszként erre: 34. - 3aad3b800d)
2012. ápr. 15. 08:55

A hosszútávú következményekre céloztam, egy szeretet nélküli kapcsolat előbb-utóbb ebbe fordul át.


Elhiszem, hogy te megpróbálod a saját, ha jól értem hasonló alapokon működő kapcsolatodat úgy kezelni, hogy ne sérüljön senki, de ez hosszútávon elég necces.


A lángolás, és egy hosszú kapcsolatban lévő szerelem között óriási különbség van, de utóbbi csendesebb szerelemnek köze nincs ahhoz, amiről a topikindító írt.

Ő nem szereti és kész.


Egyébként a korábbi gondolattal egyetértek, miszerint lehet van még sansz arra, hogy mentse az ember a menthetőt.

173. 6b006fc769 (válaszként erre: 168. - Burberry0324)
2012. ápr. 14. 23:12

Mert nem kell az első nehézségnél, hullámvölgynél felrúgni a közös életet. Azért.

Egyébként a szerelmed nem csak gyávaságból nem válik el. Valószínű, hogy van még köztük szeretet és kötelék. Persze kibacott mindenkivel, amikor beleugrott egy másik kapcsolatba is, mert ugye osztódni nem tud, és itt is kialakult egyfajta kötelék...

172. syria (válaszként erre: 158. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 21:13

"nagyon jó hozzám. Szeret engem és a gyereket is. Én mégis boldogtalan vagyok mellette.

Nem akarom elhagyni, képtelen lennék elvenni tőle a gyerekét, de én úgy érzem belebetegszem a boldogtalanságba. Hogy lehet ezt kezelni? Van erre megoldás?"


Igen van. Rakj rendet magadban! Miért vagy boldogtalan mellette?

2012. ápr. 14. 21:03

A férje elé állhat és közölheti vele őszintén:

- nem szerettelek, amikor hozzád mentem feleségül;

- ennek ellenére gyermeket szültem;

- és most boldogtalan vagyok;

Az más kérdés, hogy 7 éven át hogy tudott aludni a férje mellett???

- És mindezek ellenére a férj még szereti...

- Hazudni reggel és este 7 éven át???

A családot sajnálom.

170. 6e647e0d82 (válaszként erre: 167. - Csgybzs)
2012. ápr. 14. 21:02
bocs, te férfi vagy nő vagy?
169. 04be84614c (válaszként erre: 168. - Burberry0324)
2012. ápr. 14. 21:00

Íme egy válasz, egy másik nézőpontból...

Neked is igazad van: a párod gyenge lépni, és mindketten boldogtalanok vagytok egymás nélkül. A fórumindítónak sincs könnyű dolga-de tán még menthető a dolog, ha mindketten egyformán akarják.

2012. ápr. 14. 20:54
Nagyon érdekes ez a fórum. Nem értem az embereket. Miért kell együtt maradni, ha nem boldogok? Én például azért vagyok boldogtalan, mert a szerelmem nem sem válik el, mert gyáva, ezredszer próbál nélkülem létezni, menteni a házasságot, főleg a gyerek miatt, de tudom, hogy Ő sem boldog. Én sem. Egy életünk van, miért pocsékoljuk az időt? Igenis jár a boldogság mindenkinek! Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!
167. csgybzs (válaszként erre: 158. - Izabella81)
2012. ápr. 14. 20:21
A lényeg, hogy ne az eltávolodás érzését erősítsd magadban. Minden ember a saját gondolatai kovácsa. Állj hozzá pozitívan, lásd meg benne a szépet, a jót, amiért megszeretted. Nagyon fontos a testi kontakt. Öleld, szeretgesd sokat (nem csak szex). De legyen alap ébredés után, elköszönésnél, üdvözlésnél a puszi, ölelés. Érdeklődj, érezze, hogy fontos Neked. Kivirágozhat még, ha mindketten akarjátok! Sok sikert!
166. Sz.Izolda (válaszként erre: 165. - A14deb9047)
2012. ápr. 14. 20:17

De jó, nekem is.:)

Remélem, sokaknak használ, ha megnézik.

165. a14deb9047 (válaszként erre: 151. - Sz.Izolda)
2012. ápr. 14. 20:15
Nekem nagyon tetszik ez a film! :)
164. csgybzs (válaszként erre: 138. - Mazsinka)
2012. ápr. 14. 20:07
Végre valamiben egyetértünk.... :) (például erre is szoktam mondani a felelősségteljes gyermekvállalást......)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook