Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Daganatod volt? Túl élted? gyere, segíts nekem! fórum

Daganatod volt? Túl élted? gyere, segíts nekem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
87. erika691230 (válaszként erre: 86. - Ronietta)
2013. febr. 5. 18:29

Szia!

Sajnos,vagy hál' Istennek,én csak egyet ismerek,azt is közvetve Hugim által,de Ő inkább a mellrákra szakosodott. :-(

2013. jan. 4. 12:55

Sziasztok!


Abban kérem a segítségetek, egy szerettem rákos betegséggel küzd. Kötőszöveti rákja van, ráadásul olyan, amit az orvosok sem nagyon ismernek, és közölték hogy ez annyira rikta fajta, hogy ne is remélje hogy a kutatásokban nagy áttörés születik rövid időn belül, mert azokra a típusokra folytatnak kísérleteket, melyek elterjedtebbek. Egyelőre még van idő, mert jól viselkedik a rák, tüdőben van áttét, de szükségünk lenne egy nagyon jó onkológusra! Mivel csak kísérletezgetni tudnának az orvosok, más ráktípusra "bevált" erős kemoval, holott még kár bolygatni és tönkre tenni a szervezetet, ezért olyan orvost keresünk, aki nagyon türelmes, ért a betegek nyelvén és nem küldik el a hölgyet azzal a szöveggel, hogy mit kérdezget annyit? Holott csak szeretne tisztában lenni azzal, mi zajlik a testében, mik a lehetőségei? Kérlek ha tudtok, ajánljatok orvost, akiben meg lehet bízni, szakértelme van és van türelme egy rákos beteghez!


Előre is nagyon köszönöm segítségetek!!!

85. -bodza- (válaszként erre: 84. - 25d4b44717)
2012. ápr. 28. 08:35
:-D
84. 25d4b44717 (válaszként erre: 83. - -bodza-)
2012. ápr. 28. 08:23
GYÓGYULÁS!!!!!!!!!!kedves illatos bodzavirágom!
83. -bodza- (válaszként erre: 82. - 25d4b44717)
2012. ápr. 28. 07:26

Köszi!

Komolyan mondom,már nem tudom,mi jöhet még. :-(

82. 25d4b44717 (válaszként erre: 81. - -bodza-)
2012. ápr. 27. 23:33

Ezekből tumorok jöhetnek létre.

Viszont nem feltétlen rosszindulatúak.

Kérlek,ne fesd az ördögöt a falra!!!

2012. ápr. 27. 23:18

Persze,persze,itt arra gondolt,hogy nem fog ezen agyalni a nap 24 órájában két héten át.

de hogy mi a sz.rt találtak ott is.....már rettegek.

Kérdzték,van-e csontritkulása....hát jó kérdés.Kérdezték,megütötte-e a combját.Na,ki nem?És hogy pont mikor,melyiket...... :-(

2012. ápr. 27. 17:26

ez jó is,meg rossz stratégia.nem jó a betegségtudat,de amiket ajánlottunk,azokat tanácsos betartani!

Elvileg én gyógyult vagyok mégis teázok,stb.Most is épp padlizsánt vacsorázok és a teák is elmaradhatatlanok,márcsak megelőzésből is:)

2012. ápr. 27. 14:26

Sziasztok!

Megjött hugim szövettana,de a prof asszony nem tudta fogadni,Az asszisztensnő annyit mnodott,hogy kell a kemo,de hatni fog.

Csontizotópon találtak valamit a jobb colmbjában,de nem mondták meg neki,mit.Majd a doki.....

Két hét bizonytalanság ismét. :-(

Kicsit megint padlót fogott,de azt mnodja,most két hétig úgy fog csinálni,mnit aki nem is tud semmi kétséges dologról.

78. 25d4b44717 (válaszként erre: 77. - -bodza-)
2012. ápr. 26. 14:20
a pozitív gondolkodás nagyon fontos.Jelenesetben meg különösen!!!
2012. ápr. 26. 14:15

Sziasztok!

Egy hoxás naplóból ájánlották a figyelmembe:



'Tud'ok az energiában. (hiszek helyett)


A szabad döntésben...


Ha közlik veled hogy beteg vagy... amíg a fejedben-tudatodban nem fogod fel vizsgálatok után hogy beteg vagy és nem döntöd el végleg hogy melyik oldalra állsz addig csak sodródsz.


Az okokat vagy megtalálod vagy nem. Az ok nagyonnagyonnagyon sokszor a psziché, a környezeti ártalmakkal megfejelve.


A döntés hogy te élni akarsz-e még, illetve milyen minőségben akarsz a saját életedben helyet foglalni: a TE döntésed, de általában első pillanatban TUDod belül. TE TUDod. Bárki mondhat bármit. Bármit akarsz elhitetni másokkal.

Tagadhatod hogy élni fogsz, vagy tagadhatod hogy meghalni. Lehetsz dühös és lehetsz mérges és mérgezheted a körülötted élőket. Lehetnek majd fájdalmaid amikor arra gondolsz hogy megváltoztatnád a döntésed...de tudod, hogy az első pillanatban eldőlt. Lehet nem is tegnap, inkább tegnap előtt...


Ha felfogod hogy a betegséged is egy út amit be kell járnod, sokkal könnyebb lesz rajta haladni. Ha elfogadod a segítséget, lehet többen támogatnak majd az út során ha el akarsz bukni. Ha nem fogod meg a kezüket, akkor nehezebben fog menni a dolog, de lehet ők szívesen segítenek...


Ha az út közepén feladod, akkor tudnod kell, hogy már az első pillanatban feladtad!


Lehetsz dühös és tehetetlen, láthatsz nálad sokkal rosszabbul levőket, láthatsz sokmindent...várnod kell és kiszolgáltatva lenni sokszor...át kell állnod teljesen...agyban, testben egy másik útra.


Lehet közben nem léphetsz ki a munkából, lehet mosolyognod kell mikor üvöltve csapkodnál...próbát kaptál. Az utadon egy nehezebb részt.


Lehet csalódni fogsz abban amiben hittél, vádolsz majd és elkeseredsz, lehet kapkodsz majd és időt akarsz nyerni folyamatosan...


Lehet végül senki nem segít és még kevesebb anyagi és támogatói háttérrel kell a nehéz útrészt végigvinned. Lehet sokszor megharagszanak rád vagy úgy hiszik meg akarsz mindenkit bántani, nem fogja mindenki érteni hogy a betegség beszél néha belőled, lehet a saját problémáikkal terhelnek...ilyenkor küldd el őket, mindent ami zavar és nehéznek érzed tégy le. Mert ha nem gyógyulsz meg, nem lesz kihez fussanak a bajaikkal, meséikkel, nem lesz ki aggódjon értük...kicsit önzővé kell lenned, mindenből a legjobbat magadnak kihozni...


El kell hessegetned a negatívumokat...ha semmiben és senkiben nem hiszel már, egy valakinek mindig szeretnie kell téged: saját magadnak.

76. 1e1856d100 (válaszként erre: 74. - -bodza-)
2012. ápr. 26. 06:13
Jó reggelt! Anyukám is egy hónapja volt csontizotópon! Jó az eredménye! Örülök, hogy ilyen jól áll hozzá a hugod. Legyen ez így mindig!
75. 25d4b44717 (válaszként erre: 74. - -bodza-)
2012. ápr. 25. 21:33
puszi nektek,kis hőseim:)
74. -bodza- (válaszként erre: 73. - 1e1856d100)
2012. ápr. 25. 21:31

Szia gesztenyevirág!

Köszönöm kérdésed,semmi újat nem tudok,pénteken megy csontizotópra.

Van egy naplóm itt,nyilvános,oda is írok,ha van valami,de ide is.

Nagy Hős az én hugom,nem is lehet rajta észrevenni szinte semmit.

2012. ápr. 25. 19:00
Tudsz valami hírrel szolgálni? Hogy vagytok?
72. -bodza- (válaszként erre: 70. - Jucus52)
2012. ápr. 20. 19:40
Köszi.
71. 25d4b44717 (válaszként erre: 70. - Jucus52)
2012. ápr. 20. 19:15

Huú ezt elfelejtettem:(

Köszi.:))

2012. ápr. 20. 18:11
Én most kaptam egy emailt, hogy a megfőzött spárga leturmixolva eltünteti a daganatot. Napi 3 szor 1-2 evőkanállal vízzel higitva kell fogyasztani. Próbáld ki, mellékhatása nincs.
2012. ápr. 20. 06:09
Ma láttam egy orvos műsorát az Echo Tv-n. Érdemes rákeresni a neten és megnézni, teljesen más megvilágításba helyezi a rák betegség kezelését!!!
2012. ápr. 18. 14:38
Zsurlófűűűűűű
67. -bodza- (válaszként erre: 37. - 25d4b44717)
2012. ápr. 18. 11:55
Hugim melle felett lévő csomó 6x6 cm. :-(
2012. ápr. 17. 15:28

javítás:


piros ég alja.

bocs.

65. -bodza- (válaszként erre: 64. - 25d4b44717)
2012. ápr. 17. 15:05
Szép. :-D Köszönöm.
64. 25d4b44717 (válaszként erre: 63. - -bodza-)
2012. ápr. 17. 14:55

Szia Bodza!

A testvérednek küldöm.

Én írtam.


*** jég és szikla ***


Nemvagyok jégszikla, ha fajdalom ér.

Dermedten allok, bàr ragyog az ég.

Lelkem sikolt!Csak senkise hallja.

Ragyogó csillag, piros ég almát.


Azthiszik, rolam köszikla vagyok,

Pedig Jaj, dehogy.


Az ütésektöl, mit az élettöl kapok,

Én legbelül tiszta seb vagyok.

Nem latod arcomon, mit éltem én.

Ott jartam sokszor éltem peremén.


Éltem és haltam az éveken àt.

Törte a szivem öröm és gyasz.

Láttam a nagyFényt, mily boldogsag.

Szolt nekem:leveszem a rabigad.


Tanitott engem, élni hogy kell.

Azota rendben a régi romkert

63. -bodza- (válaszként erre: 59. - 25d4b44717)
2012. ápr. 17. 14:40
Szia Dew-i.Köszönöm!
62. -bodza- (válaszként erre: 61. - 1e1856d100)
2012. ápr. 17. 14:39

Szia Gesztenyevirág!

Igen,a hajkihullást neki is mnodták,bár azt mnodták,több fajta kemo van,van amitől kihullik,van amitől nem.

Netes barátnőmnek sem hullot ki anno.Anyukám,hugom,együtt dolgozik egy hölggyel,neki si "csak ment el" haja.

Ha érdekel a sorsa,elindítottam egy naplót.Bár nem lesz igazán részletekbe menő,mert azt tudom igazán leírni,amit látok,és amit elmond.Faggatni nem fogom,de biztosítom,hogy itt leszek neki MINDIG ha szüksége van rám,ahogy eddig itt volt Ő nekem.Sok mnidenen mentem keresztül,és Ő volt a legfőbb,majdhogynem egyetlen támaszom.

2012. ápr. 17. 14:29
Szia Bodza! Megint itt vagyok, mert kíváncsi vagyok, mi történik veletek. Amikor anyukámat műtötték, aznap műtötték a szobatársát is /46 éves volt akkor/. Rosszindulatú volt neki is. A műtét után ő kapott kemo-t is és utána a sugarat. Épp a napokban találkoztam vele. Rendkívül jól néz ki, minden eredménye jó, aktívan él, dolgozik. A kemoterápia nem volt egy leányálom. /hányinger, teljesen elment a haja/ Viszont egy életvidám és mondhatom nyugodtan, hogy egészséges asszony. Róla ennyit. Aztán van egy orvos ismerősöm, aki a kemoterápia mellett dolgozott. Neki szintén a mellét műtötték, már sok-sok éve. Teljesen jól van és most már az unokáinak örül. Kívánok a húgodnak is minden jót, kitartást és sok-sok erőt, hogy végig tudja csinálni. Biztos nehéz lesz, de bízni kell és nem szabad feladni. Te is vigyázz magadra és a picikédre. Itt leszek és majd benézek hozzád! :)
60. Ditta67 (válaszként erre: 58. - -bodza-)
2012. ápr. 17. 14:20

A filmet neki kell látnia!

Agyban kell elhinni,hogy meggyógyul!

Nagyon sok támogatás kell hozzá!

59. 25d4b44717 (válaszként erre: 58. - -bodza-)
2012. ápr. 17. 14:17

persze!én 100%-ot kapok,igaz az enyém hatalmas volt,de ő is vegye igénybe mindenképp,másképp nehéz lesz a gyógyulás!

Nyugalom,derű.Bizni a jövőben.Adjatok neki soksok szeretetet,az kell ilyenkor a legjobban.

Add át neki az enyém is.Gondolatban megsímogatom öt..

58. -bodza- (válaszként erre: 57. - 25d4b44717)
2012. ápr. 17. 14:03

Hát,mást nem is nagyon tehet az ember. :-( Csak bízni,küzdeni,és nem feladni.

Ma beszéltem hugival,kicsit nyugodtabban tud már róla beszélni.

A fogorvosnál megmelítették neki a leszázalékolást,hogy nézzen utána.

Tudom,hogy sokat szigorítottak ezen,nem tudom,van-e rá lehetőség.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook