Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezt én nem értem!? fórum

Ezt én nem értem!? (beszélgetős fórum)


30. 8f7df9c6fc (válaszként erre: 29. - Mesike1980)
2012. ápr. 21. 19:33
Szerintem, ha utálod a magassarkút a Márk biztosan megszerettetné veled. Ebben nyugodt lehetsz.:)
2012. ápr. 19. 11:24

Én bírom Lakatos Márkot.

Van abban valami fura, hogy jön a sok megalázott/rosszkedvű/önbizalomhiányos csaj, és Márk mellett meg újra visszajön a humoruk, önbizalmuk, és újra hisznek magukban. Márk tarthatna egy tanfolyamot erről a férjeiknek is.


Az más kérdés, hogy én sem vagyok az alakformálú, fűzőszerű cuccok híve, és kicsit sok nekem benne a plasztikai sebészet is. Egy hasplasztika helyett elég volna pár hónap (jó, tudom, erre nincs idő!) ultrahangos zsírbontás is, de pl. a fogorvos az szuper, ő tényleg sokat segít.


Azért én kiváncsi lenék, milyen lehet Márkkal ruhát választani, szerintem jó szeme van, de én is pont arra gondoltam, hogy utálom a magas sarkút, és vajon lapos sarkús szettet is tudna-e mutatni?

28. 8f7df9c6fc (válaszként erre: 27. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 17. 11:58
A jól megválasztott ruhák tudnak takarni és segitségre lenni.
27. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - 8f7df9c6fc)
2012. ápr. 14. 13:01
Van akin semmilyen ruha nem segít! :)
26. 3cde375c32 (válaszként erre: 24. - A0c1361e44)
2012. ápr. 14. 11:18

Azt hiszem,amikor öltöztetnek,nem képzelnek el semmit..nagy a kéynszer ereje,hogy valahogy "jó nőt" de legalábbis elfogadható külsőt kreáljanak,a kényelem nem számít.Ahogy pl teljesen nyilvánvaló,hogy a magas sarkú karcsúsít,és hiába kényelmetlen,mindenkire azt adnak..és melegben biztos szépen bele lehet abba is izzadni.

Az volna a szám,ha normális ruhákat mutatnának,hogy abban hogy lehet a lehető legcsinosabban kinézni a nem átlagos testalkarúaknak...

2012. ápr. 14. 10:13

hát szerencsére nekem nincsenek díjbirkózó vállaim és elég vékony is vagyok hozzá:))nem ropi,de belefér...

de ezt a fajta felsőt csak is magassarkúval hordom,lapos papuccsal semmikép..nem látom,hogy előnytelen lenne...de igen,v nyakú felsőim is vannak,az is nyújt..

igen.

erre mondtam,hogy a szezont a fazonnal keverik...

24. a0c1361e44 (válaszként erre: 23. - 7823df1f23)
2012. ápr. 14. 10:08

Én ezzel a pántossal egyet tudok érteni, ugyanis ott ahol vége a ruhának elvágja a testet, ami által összenyomja a magasságot, hiszen optikailag a ruha aljától a ruha tetejéig látszik a magasság. Persze ez alkati kérdés is. Mert ha valakinek karcsú a felsőteste, akkor annyira nem nyomja össze, de igen egy méretesebb vállal rendelkező nő, úgy néz ki benne, mint egy birkózó:)

Szerintem ezeket a kis problémákat leginkább a V kivágásos felső javítja ki.

Én pl. szeretem, hogy nagy a vállam, de egy pántos felsőhöz nem túl előnyös, így az ujjatlan V kivágásos, karcsúsított fazonokat szeretem legjobban. És a V kivágás miatt a cicik is hangsúlyosabbak.

Ebben a viasatos műsorban azt hiszik, hogy a duci nők a szorítós fehérneműkben karcsúbbak. De azt vajon elképzelték, hogy nyáron mennyire fog izzadni az ilyenekben? A másik halálom, amikor egy duci nőre ráadják a színes szűk fazonú szoknyát...

A vékonyakat meg bohócnak öltöztetnek, mert farmerhoz sárga felsőt, lila zakót, zöld sálat aggatnak rá és megtetézik a platform magas sarkú körömcipővel. Sem színben, sem stílusban nem illenek össze a kreációk.

2012. ápr. 14. 09:51

igen..ez a tipikus eset,amikor vagy sokat állt a tükör előtt vagy semennyit...

én sem öltözöm a divat szerint,mert okádék szerintem,..ne a divat mondja már meg,hogy nekem mi áll jól...

egyénként valami műsorban volt egy óriási baki,amitől ledöbbentem..

a viasaton van egy műsor,négy esküvő címmel fut..azt mondták,hogy a vékony pántos ruha az alacsony nőknek előnytelen,mert alacsonyít..

?????????????????????????

mi van???

ha én nem tudom,hogy mi áll jól egy alacsony nőnek,akkor senki..sajna lespórolták rólam azt a 10 cmt,ami nekem még megfelelő volna,így igyekszem optikailag egy kicsit nyújtani magam és nyáron csak nyakba kötős, vékony pántos felsőket hordok...

lesz az esküvőnk a nyáron..én varrom a ruhámat,de szóba sem jöhet más,mint vékony pántos,egyenes vonalú ruha...amikor a bálna méretű nőre rádobják a habos babos pánt nélküli göncöt????:PPPP

és még el is hiszi,hogy jól áll..aaaaaaaaa....

2012. ápr. 14. 08:49

A tegnapi ruháról van szó?

Engem is meglepett. Ennél azért csinosabb Claudia.

A jó kis rövid lefelé bővülő szoknyákban, egész jól nézett ki, de ez a nagymama filing nem illik hozzá. És valóban én is azt vettem észre elsőre, hogy lábaival nincs minden rendben.

Nem görbe, hanem a méreteihez vékonyak. Persze erről nem tehet, de a sylistnak pont ezeket kellene figyelnie.

Sósperecnek igaza van.) Sok nőnek az a szerencséje, hogy a stylistoknak sincs ízlésük:)

Sokszor gondolkodok rajta ha látok nőt, aki borzalmasan van felöltözve, vajon mi alapján dönti el, hogy megveszi ezt a ruhát? A ruha, amin elgondolkodtam borzasztó volt, bár sokaknak biztos tetszene. Egy piros kicsit fényes egybe ruha. Persze ez fényes nappal és kb. 50 éves nő, aki duci ugyan nem volt, de látszott, hogy izom=0. Azt gondolhatta, hogy ez a ruha kell nekem bármi áron, mindegy, hogy nézek ki benne?

Nekem sokszor azt mondják, hogy szürke kisegérnek öltözök, mert szeretem a sötét nadrágot, egy színű felsővel (szürke, fekete, fehér, sötétkék). Nem érdekel! Így csinos vagyok. nem vagyok hajlandó bohócot csinálni magamból, mert azt hiszik sokan, hogy most a divat szerint a nagymama köntösét is hordhatom. Borzasztó mintájú ruhák lettek divatosak. Azt szoktam figyelni, hogy jé ilyen volt a nagymamám köntöse, ilyen pedig a barátnőm nagymamájának volt, hát ez meg olyan mint a szomszéd néni otthonkája, stb.

2012. ápr. 14. 06:54

szerintem egy csomó nőnek ez a szerencséje,hogy a stylistok,meg a divat ilyen idióta,mert össze nem illő baromságokat sokkal könynebb felvenni,mint ízlésesen,stílusosan öltözni.Csak benéz a divatbolt kirakatába,és veszi fel,ami ott ki van rakva,minden ráfér(kivéve a divatos farmerok..) és megnyugodhat,hogy menő.

Másrészt az idomtalan ruhák jól eltakarják a súlyfelesleget,ami egy jól szabott ruhában nagyon szembeszökő lehetne.

20. Bcicus
2012. ápr. 14. 00:56
Ulla Popken adja a ruhákat, mit vártok? Ott nincs olyan ruha ami bárkinek is jól állna.
2012. ápr. 13. 23:46

A hot plasztika c.ujsag (ilyen is van) cimlapjan a kovetkezo focim: LIptai Claudia kirobbano formaban... Ajajajj

Nekem nemcsak a "sztajliszttal"van problemam,hanem az a kontraszt zavaro, ami az agyonvakolt musorvezeto es a 7koznapi ember kozott van. Oke, hogy szebb az e,berlanya sminkelve, na de ennyivel?! ...

2012. ápr. 13. 23:24

Lakatos???akkor nem...már rosszul kezdődik..nem nagyon nézem a tvt sem,mert csak a sz@r vagy az erőszak folyik belőle...

de valamelyik este párom kapcsolgatta és volt egy műsor amiben egy normális nőből csináltak díszbohócot..hogy a cicijét megcsinálták,az oké volt,még a pirosra kikent szája is elment volna,ami szerintem o divatú,de mikor a rózsaszín szoknyát a kék cipőt és a kék 3 számmal nagyobb méretű blézert ráadták,na akkor kikattant a biztosíték...

csodálatosan szép volt:PP..mint a tehénen a gatya úgy állt rajta...

17. zebracsikó (válaszként erre: 15. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 13. 23:21
fantasztikus krapek!
16. 8f7df9c6fc (válaszként erre: 15. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 13. 23:18

Hát ahogyan mozog az szuper tõle és ahogyan beszél

nem vall másra.:):)

15. 814f8b8f23 (válaszként erre: 14. - 7823df1f23)
2012. ápr. 13. 23:10
aha, aha, nem nézitek a Tv2-n az Én is szép vagyok műsort? Behidalok Lakatos Márktól. :DD
14. 7823df1f23 (válaszként erre: 12. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 13. 23:07

ezt így nem akartam leírni,mert nekem nem ment volna ilyen "szépen",de igen..a lényeg a lényeg..:DD

amikor összerakjál a pirosat a lilával,sárgával, zölddel..és ezek a "modern" frizurák?!hát kész...okádék..

13. 8f7df9c6fc (válaszként erre: 12. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 13. 23:03
:):)
12. 814f8b8f23 (válaszként erre: 11. - 7823df1f23)
2012. ápr. 13. 23:02
Olyanok mint a díszbu*ik. :S
2012. ápr. 13. 23:00

stylist=vak ember..

szerintem..ahogyan össze tudják válogatni a cuccokat..:PPPPPPP

rettenet...

2012. ápr. 13. 22:59

Akkor kellene más fazonú ruhát adni rá. Komolyan most is olyan hülyén néz ki.

A lábai is görbének látszanak. Nincs semmi bajom vele, de tényleg a stylist jobban is öltöztethetné!

9. 7823df1f23 (válaszként erre: 6. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 13. 22:58

:DDDDDDDDDD

ez jóóóóóóó.......

8. ea010c7029 (válaszként erre: 5. - E57e061615)
2012. ápr. 13. 22:57
Gyanús...:)
2012. ápr. 13. 22:57

az a nő mindenhogy idomtalan...

azért kap annyi lóvét,hogy azt húzza fel,amit elé tesznek..szerintem nem nagyon van beleszólása..és hát ha megnézed ezeket a 20 dekás macskajancsikat,akik mostanában öltöztetik a tvs emberkéket,hát ne csodálkozz..szezont a fazonnal kutyulják..aki addig kinézett valahogy,arra rádobnak valamit azt mehet..pl csillag születik és más hasznos műsor,amivel töm(né)nek bennünket...borzalom..

6. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - 8f7df9c6fc)
2012. ápr. 13. 22:57

Gesztesinek jobban megy az audija, mióta kiszállt belőle Liptai Claudia.


Nem véletlenül a mondás. :)

5. e57e061615 (válaszként erre: 1. - 8f7df9c6fc)
2012. ápr. 13. 22:57
Rühelli a stylist.
4. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 8f7df9c6fc)
2012. ápr. 13. 22:57

sokat fogyott, de a sok fogyás nem egyenlő elég fogyással.

Okosabb lenne nem iylen testhezállóba öltöztetni, vagy valami trükkösebbe.


Helyes az arca, jó a frizurája, csak a ruhával tényleg mellényúlnak

2012. ápr. 13. 22:54
Mert maga a nő is idomtalan. Attól, hogy lefogy, még nem biztos, hogy jó alakja lesz. Ducibban ő is csinosabb volt.
2. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - 8f7df9c6fc)
2012. ápr. 13. 22:53
Lehet,hogy tényleg az...
2012. ápr. 13. 22:52

Miért mindig elõnytelen ruhát adnak a Liptai Claudiára?

A Claudia nem látja, hogy mi áll jó rajta és mi nem?

Eddig bármilyen ruhában volt, nagyon idomtalannak látszik benne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook