Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tegnapi nappal letelt a gyesem, mehetek rögtön a munkanélkülibe vagy meg kell várjam az igazolást a tavalyi gyeses évemről? fórum

A tegnapi nappal letelt a gyesem, mehetek rögtön a munkanélkülibe vagy meg kell várjam az igazolást a tavalyi gyeses évemről? (tudásbázis kérdés)


6. fatka (válaszként erre: 5. - Fatka)
2012. ápr. 14. 21:40

Annyira jó hogy ezért tanultam. Könyvelésen dolgoztam az iskolába de most...????

De mindegy, így legalább a gyerekeket el tudom látni a nyáron a kukorica mellett. :)

5. fatka (válaszként erre: 4. - Dina32)
2012. ápr. 14. 21:38

Itt Nálunk Békés megyében nagyon nehéz elhelyezkedni, főleg pici gyerek mellett.

Ha nem megyek azonnal, mert kukoricát vállalunk és az május végétől munkaviszonynak számít, mi lesz a tb ellátásommal? Nem tudod véletlenül?

3 hónapig lenne "munkám" a kapálással, címerezéssel és csak utána gondoltam elmenni a munkaügybe. Mert akkor már megszakítás nélkül kapnám a 3 hónapot.

Te merre laksz? Ott jobb a helyzet, munkaügyileg?

2012. ápr. 14. 18:29
Igen mehetsz a munkanélkülibe.Ott egyből regisztrálnak ha majd kapsz a gyesről papírt akkor majd beviszed.Így legalább folyamatosan kapod az ellátást.Remélem sikerül minél előbb munkát találnod!
3. fatka (válaszként erre: 2. - Lili74)
2012. ápr. 13. 21:37

Már lejárt. :)

Csak úgy hallottam az igazolást pár hét múlva küldik.

2012. ápr. 13. 16:10
Mehetsz, majd beviszed pótlólag, h lejárt a gyes.
2012. ápr. 13. 15:15
A tegnapi nappal letelt a gyesem, mehetek rögtön a munkanélkülibe vagy meg kell várjam az igazolást a tavalyi gyeses évemről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook