Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török párkapcsolatok fórum

Török párkapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
174. 69fcad429e (válaszként erre: 173. - Canim)
2023. júl. 24. 07:40

Nem lettem a rajongójuk a kommented alapján, bocs...


Amúgy is utálom az általánosítást, de ha már itt tartunk:

volt "szerencsém" néhánnyal együtt dolgozni. Kis 165 cm-s gnómok voltak ellenszenves fejjel és óriási önbizalommal. Amúgy sem nagyon kommunikáltak senkivel a csoportból, a munkamoráljukat meg hagyjuk...Persze biztos vannak köztük is magasak, intelligensek, akik normálisan állnak a munkához. Ahogy valószínűleg hűséges típusok is akik nem kapnak le minden létező nőt válogatás nélkül 🤣

173. Canim
2023. júl. 24. 06:07

Merhaba😁🙈

Látom már rég volt hozzászólás a fórumon,a saját tapasztalatomat szeretném leírni.

Teljesen más kultúra, más nép,más vallás. Én nem tudok törökül ő nem beszél magyarul, de olyan mintha ezer éve ismertük volna egymást, a lelkünk és a testünk teljes összhangban van. A török férfiak nagyon tudnak udvarolni, tenni a szépet ami egy magyar nőnek nagyon imponál. Valószínűleg ennyi odafigyelést törődést kedvességedet nagyon kevés magyar férfitól kapott. Teljesen elvarázsolnak levesznek a lábadról, holott még körülbelül 4-5 szeretőjük van rajtad kívül. Ezt általában nem is titkolják, sőt büszkék a hódításaikra. Minden nőt ágyba akarnak vinni, mindegy hány éves, mindegy hogy néz ki, csak meglegyen A darabszám. Ebből a szempontból nem sokban különböznek a magyar férfiaktól. Számunkra szokatlan erős érzelmekkel vehmenciával és odaadással udvarolnak, ezer százalékig fektetnek erőt és időt egy szeretkezésért.

A kérdés amire szerintem nagyon sokan kíváncsiak, hogy milyenek is az ágyban...

Naponta akárhányszor képesek szeretkezni, egyiket a másik után, soha életemben nem tapasztaltam ekkora valós szenvedélyt és vágyat. Ha valaki fantasztikusan jó szeretőt akar, az csak török férfit keressen :-) ebből a szempontból életem legjobb döntése volt. A török férfiak körül vannak metélve,de teljesen átlagos méretel is olyan orgazmust tudnak produkálni, olyan pozíciókban és szexuális technikákkal amiről a magyar férfiaknak fogalmuk nincsen. A szex az életük nagyon fontos és meghatározó része. Nagyon sok időt és odafigyelést fordítanak a nőkre ennek meg is van az eredménye. Minden szeretkezésünk egy-két óra hosszát tart,folyamatosan fennálló és soha nem lankadó erekció mellett. Képzeld el álmaid pasiját, életed eddigi legjobb szererkezését szorozd meg százzal, és körülbelül megkapod az eredményt hogy milyen egy török férfival szeretkezni. Habár mi ritkán találkozunk, de a szeretkezések száma egy magyar napi kapcsolatban sem lenne több...sőt.


Tehát röviden összefoglalva..ha férjnek vagy társnak szeretnéd akkor fogadd el hogy folyamatosan barátnői vannak melletted, ha fantasztikusan jó szeretőt akarsz akkor mindenképp egy török férfit válassz :-))

Güzel aşkım benim Adem🥰

172. cea07ad59e (válaszként erre: 171. - Sylvee12)
2019. jan. 25. 22:23

Magáncélra hasznàlom majd valószínűleg ami itt rám ragad majd, ezért sajat indíttatasból csinálom.

Könyv: Anadolu 1

Az első óra után úgy érzem, jó döntés volt belevágni.

171. Sylvee12 (válaszként erre: 170. - Cea07ad59e)
2019. jan. 25. 10:19

Az a legfontosabb, hogy szeressed; akkor könnyebb tanulni.

Nekem a dalok, sorozatok, filmek segítenek.

Bár az az igazság, hogy a magyar vagy angol feliratra még szükségem van. De egyre inkább a törökre koncentrálok. :)


Milyen könyvböl tanultok?

170. cea07ad59e (válaszként erre: 169. - Sylvee12)
2019. jan. 24. 18:46

Nem, én itthon élek;D De gondolkodom külföldi életben.

Sorozatoknal meg nem jarok, még akarok tanulni par szót h egy részét megértsem. De imádok nyelvet tanulni, ezt is leginkább hobbiból kezdtem el☺

169. Sylvee12 (válaszként erre: 168. - Cea07ad59e)
2019. jan. 24. 09:27

Te most hol élsz? Németországban?


Szerintem a 6 fös csoport ideális. Remélem sok örömöd lesz a tanulásban; én imádom. :)


Sorozatokat szoktál nézni? Az is nagyon jó a nyelvtanuláshoz.

168. cea07ad59e (válaszként erre: 167. - Sylvee12)
2019. jan. 24. 07:59

Tavaly kétszer voltam nyaralni Törökorszagban, szereztem Németorszagban élő török barátnőket, ismerek kint élő törököt 1-2-t is akivel szoktunk beszélni. Ez keltette fel az érdeklődésem, azonkívül mindig akartam angol-német mellett valami különlegesebb nyelvet;)

Tegnap tanultuk az ABC-t,a betük kiejtését, bemutatkozás, köszönések, számok. A végén megnéztünk egy videot a török nevezetességről. 6 fős csoport, 3 pár van ami a beszélgetős feldatoknál nagyon jó szerintem.

167. Sylvee12 (válaszként erre: 166. - Cea07ad59e)
2019. jan. 23. 17:23

Te miért tanulsz törökül?

Majd írd már le, milyen volt. :)


Jó tanulást. :)

166. cea07ad59e (válaszként erre: 165. - Sylvee12)
2019. jan. 23. 16:41

Kíváncsi vagyok milyen lesz. Tanfolyam, ma lesz az első 4 óra;)

Defektesekkel kapcsolatban vígasztaljon a tudat, mindenki kifoghat 1-et, nemzetiségtől független melyik milyen.

165. Sylvee12 (válaszként erre: 164. - Cea07ad59e)
2019. jan. 23. 14:51

Szia. :)


Hol tanulsz? Tanárral vagy nyelviskolában?

Kíváncsi leszek a tapasztalataidra.

Haladok, mikor mennyi idöm van rá, viszont nagyon szeretem.

Szeretnék a B2 szintig eljutni, legalább már felirat nélkül tudnék sorozatokat nézni. :D


Pasikkal viszont befejeztem; azt az idöszakát az életemnek lezártam.

Valószínü az összes defektest kifogtam; ehhez tovább se idöm, se kedvem.

Az exem, akivel többet kínlódtam, mint kellett volna, most persze ígér füt-fát: feleségül akar venni, bemutat a családjának... bla bla.

Szóval besokalltam.

164. cea07ad59e (válaszként erre: 163. - Sylvee12)
2019. jan. 20. 20:05

Hogy haladsz vele? Én jöv Szerdán fogom kezdeni az alapoktól. Internet segítségével pár szó már rám ragadt.

Pasiügyben mi a helyzet?

163. Sylvee12 (válaszként erre: 162. - Cea07ad59e)
2019. jan. 20. 12:06
Igen, én.:)
2019. jan. 20. 11:18
Szomorú hogy mennyi ilyen történetet találni interneten. Tanul valaki mostanában törökül?
161. frinzy
2017. aug. 15. 22:19
tragédia. soha többet. ők kis szultánnak vannak nevelve. ez előbb-utóbb kijön. nincs is mit mondani.
160. Sylvee12 (válaszként erre: 159. - Gatitaaa)
2017. aug. 12. 18:39

A második bekezdésed minden szavával egyet értek; teljesen így van, ahogy leírtad.


Lassan én is könyvet írhatnék a keserű tapasztalatokból. :(


De mindig tanul az ember. Vagy nem. :D

159. Gatitaaa (válaszként erre: 158. - Sylvee12)
2017. aug. 9. 10:02

Szia!


Nekem nincsenek, csak hallottam sztorikat. A barátnőmnek mondjuk volt személyes tapasztalata is, de ott belátták, hogy ennek nem lenne jövője. Így a kapcsolat megszakadt. Nem is találkoztak.


Igen, kell sok megalkuvás mindkét fél részéről. Bár szerintem a kevésbé konzervatívnak nehezebb. Ezt kár tagadni sokaknak, mert ha valaki úgy ugrik bele hogy ezt nem méri fel, az megégetheti magát. Nem lehetetlen, de ritkán sikerül és szerintem pont azért, mert túl lazán veszik a különbségeket és végül nem tudnak rajta együtt átlendülni. Egy házasság még azonos kultúrában felnőtt emberrel, jó kapcsolatban sem könnyű. :) Hiszen az élet része. Az meg mindig tartogat valami nehézséget.

158. Sylvee12 (válaszként erre: 157. - Gatitaaa)
2017. aug. 7. 19:20

Szia!


Nem igazán értem, mit szeretnél ezzel mondani. Keserű tapasztalataid vannak?


Igen, vannak sikersztorik, mint a sorozatokban. De vannak sajnos keserű történetek, csalódások is.


Nem egyszerű török párkapcsolatban élni; sok munkát, befektetést, lemondást igényel egy ilyen kapcsolat.

3 éve csinálom, nem a levegőbe beszélek.

Ide kell egy elhatározottság is.

2017. aug. 7. 16:01

Gondolom az ide írók közül már nem mindenki van együtt a párjával. :D Érdekes fórum volt, érdekelnek az idegen kultúrák. Azért hozzátenném az észrevételeimet.


Most tegyük félre azokat, akik boldogan élnek a párjukkal. (Ez jóindulattal talán 5% - ot tehet ki.)

Azokat is tegyük félre, akiknek itt nevelkedett a párjuk. Mentalitás szempontjából akkor nem igazán számítanak külföldinek - így az ilyen vélemények szándékos félrevezetések és rettentő károsak.


Nem kellene olyan vehemensen támadni azokat, akiknek negatív tapasztalataik vannak és azt - akár indulatokkal nyomatékosítva - megosztják. Tekintve a működő - nem működő kapcsolatok arányát, ezek a tapasztalatok fontosabbak. Tök mindegy hogy vele történt vagy az ismerősével. Ez egy olyan kicsinyes közléssorompó, hogy hagyjuk már...


A mai libuskáknak mondjuk ki, rohadtul fontosak a negatív tapasztalatok, mert jó részük igencsak rosszul szokott kijönni ezekből a kapcsolatokból. (És nagyobb arányban is hálózzák be a szélhámosok a butább lányokat.) Nagy felelőtlenség táplálni a reményeiket, főleg amikor a hülye is látja, hogy szélhámossal van dolguk. A rózsaszín ködben ez egy kommentelőnek sem tűnt fel, de azért biztatják őket. Pl. ha egy pasival szigorúan szexkapcsolatban vagyok, akkor minek rinyálok, sírok - rívok utána térden csúszva? Valószínűleg más melegítette a hisztis napjain. Aztán hogy ebből komoly kapcsolat legyen, amikor minden jel egyértelmű? Nem tudom, mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy ezt elhiggye valaki. Még hogy utána mélyen tisztelt, teljes jogú párja legyek... Kac - kac... Azt még hozzáteszem, hogy ezek a nők ne nagyon biztassanak másokat és hurrogják le a rossz tapasztalattal rendelkezőket, mert finoman szólva is ők a riherongy réteg, akik alapján egyrészt minden európai nőt annak néznek, másrészt egy esetleges komoly kapcsolathoz egy kicsit több kell a szexkapcsolati tapasztalatoknál. Ott sokkal több dolgot illik felmérni és sokkal okosabbnak kell lenni. Nem biztos, hogy abba is bele kellene tolni valakit ilyen egyszerűen.


A szolgalelkűség meg bocsi, de igaz. (Amennyiben egy vallásos, igazán ottani mentalitású emberről beszélünk - és javarészt róluk beszélünk.) Nem kell ezen megsértődni, főleg ha valaki már benne él, mert ezt választotta. Aki ezt tagadja az vagy magának sem ismeri el hogy miben él (ennek az okát is lehetne firtatni) vagy valami nem kóser a kapcsolattal, csak még nem bukott ki a dolog. Példa: Én javarészt azt látom, hogy ezek a lányok nagy számban pár év után már kendőben járnak. Holott valószínűleg a büdös életben nem jutott volna eszükbe áttérni az iszlám vallásra, ha nincs a párjuk. Ez nem hit, hanem megalkuvás. Nincs vele semmi baj, de nem erős, kiforrott jellemre vall. Nem kell ezt letagadni. Vagy épp nem dolgozhat. Ezt csak azért emelem ki, mert az átlag európai nő szeret eljárni, dolgozni, maga dönteni a sorsa felől mindenben és nem feltétlenül állig betakarózni. Ez azért náluk nem teljesen így néz ki és ezt nagyon erősen tudatosítani kell, mert a többség nem tudna így élni. Egy igazán intelligens, tökös európai nő szerintem KIZÁRT hogy integrálódni tudjon ott. Láttam a napokban is buta kommentet, nagyon buta nőtől - nem csodálom hogy neki oké hogy nem dolgozik, mert ésszel nem igazán áldotta meg az ég. Oké hogy neked valami elfogadható, de nem biztos hogy a rózsaszín ködtől pillanatnyilag elvakult társadnak is az lenne egyébként.


Tessék nem elfelejteni, hogy ezek sokkal nagyobb arányban nem működnek, mint egy magyar - magyar kapcsolat. És az sem mindegy, hogy egy vadidegen országban kell - e majd a gyerekeiért küzdenie... Nem kell lehurrogni a rossz tapasztalatokat, mert sajnos gyakoribbak.

156. Velmira (válaszként erre: 140. - Samandra)
2016. dec. 13. 17:39
Hahhhhhhoooo :)
155. Velmira
2016. dec. 9. 22:14
Hahhhhó :D
2014. dec. 8. 21:22

Sziasztok !

Elég elrettentő amiket itt, és más fórumokon olvasok a törökökről!

Egy ismerősömnek volt török barátja, és hozta a kapcsolat azt, amit sokan írnak a kulturális, mentalitasbeli különbségekről.

Az utóbbi időben én is megismerkedtem egy török férfivel, és leszűrtem a saját, különbejáratú véleményem :D

Ami az, hogy ha nem komoly kapcsolatra kell, vagy nincsenek érzelmek, akkot a különbözőség inspiraló, és ha működik a kémia fergeteges viszony lehet belőle, de mindenféle elváras és jövőkép nélkül.

Viszonyom van egy török férfival, én nem vagyok független, neki nincs felesége, de biztos van pár vasa a tűzben, ő nem kérdez semmit, én sem firtatom, hogy mikor, hova, kivel.

Ő Törökországban él, Anatóliában, 1-2 havonta jár Magyarorszagra, pár napra. A távolsag, az érzelmek hiánya, az hogy nem várunk semmit egymástól, a különbségek eleve halálra ítélnék a kapcsolatot ha érzelmi húrokat pengetnénk.

Egyszerűen muszáj volt találkoznunk, ő kimondja amire én még csak gondolok, abszolút a testem nyelvén beszél, nagyon karizmatikus, szenvedélyes, vad, olyan mintha magába akarna szippantani, birtokolni, leigázni szex közben, ami a kapcsolatunk lényege, beszelgetünk, nevetünk, szexelünk, és ennyi.

Egyet akarunk, egymással szexelni és szórakozni, ameddig ez jó mindkettönknek, addig ok, de komolyabb nem tudna kialakulni. Már kinek mi a komoly ugyebár, meg kinek mi az igénye, ezek nekünk egyeznek, kielégítjük őket, szóval az ilyen dolgokat is lehet komolyan venni :)

153. Derya (válaszként erre: 152. - Csigusz 79)
2014. dec. 4. 07:23
hancurozason kivul...
152. Csigusz 79 (válaszként erre: 151. - 9124ad5a7c)
2014. dec. 4. 01:01

Szerintem elég egyértelmű hogy nem akar tőled semmit,már az elején is mondta.

Gondolom egy török lányt vesz majd el.

2014. dec. 4. 00:25
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni.hosszù idelyig együtt éltem egy török sràccal.megismerkedésünk napjàn felvilâgosított hogy egyszer vége lesz.2 év telt el azóta és egyre gyakrabban emlékeztetett erre a dologra.két hete meguntam és eljöttem tőle.Azóta is hív és mondja hogy hiànyzom neki de így a jó.Kérlek segítsetek megérteni.Vàr valamit tőlem?Vagy csak megszokàsbòl keres?köszönöm a vàlaszokat.
2014. júl. 25. 18:33
Sziasztok! Ha egy török férfi magyar országra jön mennyi ideig tartózkodhat itt?
149. juditka23 (válaszként erre: 139. - Samandra)
2014. máj. 13. 23:44

Hidd el magyar cseten is ugyanilyen hulyeket talalnal!!! Hidd el mar 1000 tortenetet hallottam pasikrol cseten na meg en is cseteltem hat hidd el nekem 100szor tobb sztorit tudnek roluk irni mint amit Te irtal... :)

Tehat attol, hogy valaki csetelt vagy ismert pl 10 torokot abbol nem kell levonni a kovetkeztetest!!

Nekem volt aki azt mondta, h o azt hitte a magyarok ciganyok.. Na mert meglatott gondolom 5 ciganyt... Ez hogy esik? A magyarokrol is odat lehetne regelni sot tvbe bemutatni mas orszagnak egy ket idiota magyart.. Na majd ok is kovetkeztethetnek, hogy hat igen ezek a magyarok mi hulyek... Sajnos mindenki par emberbol kovetkeztet eleg szomoru ez, amugy rengeteg muszlim baratom volt (sima baratok) en nagyon szerettem oket :) tehat attol, hogy az orszagukba rengeteg a hulye attol meg nem mindenki hulye ott sem :)

Szoval a pasikrol nekem is ilyen meg cifrabb lenne a velemenyem 1000 szer mint a tied... Csak en magyarokrol meg mas eusokrol tudok beszamolni... De azokon is fellehet ugyanugy haborodni

148. Derya (válaszként erre: 147. - Samandra)
2013. máj. 28. 23:42
OK.
147. Samandra (válaszként erre: 145. - Derya)
2013. máj. 28. 17:47

Köszönöm, lehetséges, hogy élnék a lehetőséggel, de nem a nyáron. Ugyanis most kezdtem el egy 3 hónapos képzést, amiben angolul, németül és oroszul is kell tanulnom. A német így is meg fog viselni, mert számomra tök idegen, az oroszra meg nem nagyon emlékszem már, de most elég lesz ez a 3 nyelv egyszerre + a többi tantárgy :)

A nyelvtani részét értem a töröknek, mindenféle oktatás nélkül 80-100%-osra meg tudtam egyedül csinálni a nyelvtani feladatokat kezdők számára, csak mivel szavakat nem nagyon tudok, azoknál a feladatoknál elakadtam, amikor megadott szavakkal kell mondatokat alkotni. Mert azokhoz igéket is kéne ismernem. Persze szótárból kinézhetnék igéket hozzá, de alapvetően ott szúrtam el, hogy egyből a házi feladatokkal kezdtem, nem a tanfolyammal :) Majd erre visszatérünk akkor :)

146. bebek mavisi (válaszként erre: 144. - Derya)
2013. máj. 28. 15:51
Majd egyszer, ha úgy alakul. A bizalom nem egy papíron múlik. Ha majd gyereket szeretnénk akkor lehet róla szó, miért ne? Nem zárkózik el, ahogyan én sem. :)
145. Derya (válaszként erre: 143. - Samandra)
2013. máj. 28. 02:26

lehet interneten is ismerkedni, de nagy szerencse kell hozzá. :-)

ha gondolod, segítek szívesen a törökben.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook