Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cikkíró, szövegíró munka:hol találhatóak, vagy házalni érdemes? fórum

Cikkíró, szövegíró munka:hol találhatóak, vagy házalni érdemes? (beszélgetős fórum)


14. lizaye
2012. nov. 8. 13:46
Köszönöm, én is :))
2012. okt. 15. 15:09
Sok sikert, remélem találsz valamit!:)
12. lizaye
2012. okt. 4. 19:22
Engem is érdekelne cikkírói munka, bármilyen témában. Többb cikket írtam: társadalom politikai, szociális témakörben, valamint rengeteg SEO cikk található a nevem alatt. Érdekelne még weboldal tartalmi szerkesztése.
2012. jún. 15. 12:56
Hihetetlen, de rám akadt itt valaki, csak megérte feltenni a kérdést:)
2012. ápr. 15. 10:25
úgy látom itt se tud sajnos senki segíteni:(
2012. ápr. 12. 15:02
Köszi, remélem valaki itt tud még segíteni...:)
2012. ápr. 12. 13:22

Érdekes! Én is szerettem volna ezzel foglalkozni egy időben, de nem találtam elég munkát ahhoz, hogy meg tudjak élni... sőt...

Igazából én nem tudom mennyit kellene, hogy fizessenek egy cikkrt, egy oldalért.

Így kicsit más irányba mentem el.

Sok szerencsét a keresgéléshez! :)

2012. ápr. 12. 13:02
Végül is szívem szerint mindent írnék igen, mert imádok utánaolvasni, utánajárni a dolgoknak. Írtam már baba-mama témában, internetes munkáról, most jelenleg egy témában írok cikkeket, de ezek inkább tartalmak egy oldalra, h minden másnap friss cikk legyen rajta. Viszont ezekre is oda figyelek, és utánajárok, nehogy hülyeséget írjak, hisz talán később referencia munkának is meg tudom mutatni őket.
2012. ápr. 12. 11:40

Hű az már régen volt. Végül én egy negyedéves egészségmagazinnál kötöttem ki, a nyomtatott sajtó biztonságosabb, csak nehéz találni.

Én sosem küldtem át egész cikket, mindig csak egy féloldalas részt, úgy nem lehet nagyon felhasználni - ingyen ugye...

Mi a szakterületed? Vagy nyomozósdiban csinálod? Szóval bármit megírsz, amit utánanézéssel lehet?

5. garfield66 (válaszként erre: 4. - Porcica)
2012. ápr. 12. 11:35
Én is találtam már, de egyik vicces összeget ajánlott fel cikkenként, egy másik meg miután elküldtem neki 3 cikket, eltűnt...A mostani fizet, de nem túl sok munkát tud adni.Te melyik hirdetést találtad a neten?
2012. ápr. 12. 11:28
Én álláshirdetések között is találtam már ilyen hirdetést, de nekem egyik sem felelt meg. Próbáld meg, hátha!
3. garfield66 (válaszként erre: 2. - Porcica)
2012. ápr. 12. 11:23
Netre írok egy honlapra tartalmakat egy adott témában.
2012. ápr. 12. 11:09
Hová írsz? A netre? Vagy nyomtatott sajtóba?
2012. ápr. 12. 10:57
Igazából már csinálom 3 hónapja vagy is ilyen munkám, de kevés, lenne időm többre is...Ezt amit most csinálok a neten találtam, de hol találhatnék még? Érdemes házalni különböző portálakon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook