Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha fogamzásgátló tabletta és óvszer sem jöhet számításba, akkor mivel...? fórum

Ha fogamzásgátló tabletta és óvszer sem jöhet számításba, akkor mivel...? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 12. 07:53
Esetleg próbáld ki a teafás óvszert a Dr. Müllertől (google :) ), hátha az nem irritál.
2012. ápr. 12. 07:41

Létezik hüvelykúp. Ez változó kinek jön be. Van aki nem bírja és van olyan pasi is aki nem szereti.

Illetve a spirálnak is rengeteg változata van, de ezt csak akkor teszik fel, ha már szültél.

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Nalla)
2012. ápr. 12. 07:40

Szia! Olvass utána a hüvelygyűrűnek.

Nálam sem jöhet szóba egyéb okok miatt a fent említett két dolog, úgyhogy én biztos a gyűrűre adnám a fejem.

2012. ápr. 12. 07:37

Sziasztok!


Hamar - már az első egynehány szexuális élményem után - rájöttem, hogy az óvszer nem nekem való fogamzásgátló eszköz. Azt hiszem, allergiás vagyok rá - ha létezik ilyesmi. Röviden: egyáltalán nem élvezem vele a szexet, ráadásul sokszor fáj, utána napokig problémáim vannak.

Úgyhogy a tabletták felé fordultam, mivel kényelmes és kb. a leghatékonyabb fogamzásgátló hírében áll. Viszont elképesztő mértékben csökkenti a libidómat - legalábbis szerintem ez lehet az oka. Jelenleg a 3. féle bogyót szedem, de még mindig ugyanaz a helyzet, ha nem rosszabb.

Arra jutottam, hogy leállnék a gyógyszerekről - mindegyikről, amiket jelenleg szedek, beleértve a fogamzásgátló tablettát is - hogy ki lehessen zárni őket a libidócsökkenés okaként.

Persze lehet más oka is, utána néztem, viszont elsőként ezt jelölném meg, ha választanom kéne.

A kédrésem, hogy akkor mit használjak? Kinek milyen tapasztalatai vannak pl. a pesszáriummal kapcsolatban? Vagy más - lehetőleg hormonmentes - fogamzásgátló eszközzel?

Esetleg járt már valaki így, mint én? Mi volt a megoldás?


A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook