Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Altató fórum

Altató (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Altató

7. Bepa
2012. ápr. 15. 08:10
Nagyon kedves történet, én is a visszasírók táborát gyarapítom :). Nagyon sajnálom, hogy az én gyerekeimnek már nem lesz részük olyan gyermekkorban, mint nekem, a nagymamám erdőszéli tanyáján :(.
6. syria (válaszként erre: 3. - Winny)
2012. ápr. 12. 22:19
Sajnos így van.
2012. ápr. 12. 15:01

Köszönöm szépen a kommentárokat! :)


Igen... az az időszak merőben másabb volt, mint az, amit most élünk...


És nem, nem esett apáéknak aznap semmi baja. :)

Beborultak a vízbe, de mivel mindhárman jó úszók voltak, ezért ki tudtak jönni a vízből. :)

Viszont azóta nem hajókázott apa, és ha még élnének a testvérei, ők se nagyon szeretnék ezt a hobbit. :)

2012. ápr. 11. 22:17
Csodálatos élmény volt olvasni, köszönöm. :) ... de ugye nem esett apukádéknak semmi bajuk azon a napon!?
2012. ápr. 11. 19:00
Gyönyörű történet.Az élhető világ időszaka volt...
2012. ápr. 11. 16:39
Ezek szerint nem csak én sírom vissza a múlt századvégi, sokkal nyugodtabb, sokkal emberibb életet...
2012. ápr. 11. 12:44
- Apa, apa! - szaladtam oda édesapámhoz. Talán 14-15 éves lehettem. Ő ijedten nézett fel az újságolvasásból. Kedvenc helyén, a kisszobában elhelyezett hatalmas fotelben ült, lábait egy kis zsámolyra támasztva. Én hirtelen az ölébe pattantam, amely hatására véletlenül kilöktem kezei közül a folyóiratot, ő pedig a hirtelen súlytól az ölében egy hatalmas nyögéssel koronázta meg érkezésemet. Felhúzta szemöldökét, majd csak ennyit mondott:
- Héékás! Óvatosabban! - erős hangjától mindig összerezzentem, de mire megijedtem volna, már csikizni kezdett. Hangos kacagás tört ki belőlem. Sikoltozva rúgkapáltam, és próbáltam szabadulni édesapám erős karjai közül. Ő is nevetni kezdett, majd fogása lassan elgyengült, és abbahagyta a csikizést. Én felpattantam öléből, és leültem vele szemben a szőnyegre.
- Mit szeretnél Prücsök? - kócolta össze hajamat.

Ugrás a teljes írásra: Altató

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook