Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Víztollal működő rajztábla?! Ismeri valaki? fórum

Víztollal működő rajztábla?! Ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


10. zhuyao
2018. nov. 20. 09:22

Egérrel rajzolni szinte lehetetlen, így jó ötlet a rajztábla.

Ha nem keresel ezzel jó pénzt, akkor gondolom valami olcsóbb típus kell neked. Nem tudom létezik e olyan, amin láthatod a képet is, az olcsóbbakon biztos nem, de a képernyőn látod és gondolom kis gyakorlással tökéletesen hozzá lehet szokni, hogy a képernyőt nézed és az öledben lévő rajztáblára rajzolsz.


Gondolom felbontásban, méretben vannak különbségek, szerintem már az sem olcsó, aminek A4-es méretű rajzterülete van. Lehetnek még extra szolgáltatások, a tapasztaltabbak majd talán segítenek.


Nekem egy XP-Pen DECO 01 rajztáblám van. Dolgozni tökéletes, lehet maszkolni, illustrator is jól kezeli, művészkedni meg úgyis papíron szoktam ecsettel.


[link]


[link]

2012. ápr. 11. 11:28
* hasalva a szőnyegen :-)
8. Vikica76 (válaszként erre: 6. - Abigél)
2012. ápr. 11. 11:28

Az én gyerkőceim mindig a földön rajzoltak rá, hasalva a földön :-)

Bár ami nekünk van, azt nem is lehet falra tenni...

Biztosan akkor többféle létezik.

2012. ápr. 11. 09:37
jav: mennyire
2012. ápr. 11. 09:37
Köszi a válaszokat! Igazság szerint nekem is ez volt a gondom vele, hogy mivel vízzel működik, nehezen szárad. Vikica! Láttam már ezt az anyagos verziót is, és tetszett, hogy azt meg fel lehet akasztani a falra. Attól azért félek, mert a gyerkőc esetleg megszokja, hogy lehet a falra rajzolni, aztán véletlenül oda is rajzol, ahova nem kellene...:- Amúgy mennyi strapabíróak ezek a táblák?
2012. ápr. 11. 09:18

Szia!

Nekünk is van, szeretik a fiúk, de a mágneses rajztáblát jobban szeretik! Ez a vizes rajzoló van színesben is -Aqua doodle xxl color - (nekünk ez van).

2012. ápr. 11. 09:13

Szia!

Nekünk már évek óta van, még a sógornőm hozta Angliából.

Ugyan nem "tábla" forma, hanem egy nagyobb méretű "anyag"... nem tudok rá jobb szót, mert ez nem kemény. 2 db toll volt hozzá, amit vízzel kellett feltölteni. Rajzoltak rá, és kb. 10-15 perc múlva pedig minden eltűnik. Szerették-élvezték. Néha még most is előveszik :-)


Szóval szerintem érdemes venni, mert a gyerekeknek érdekes lehet :-)

Remélem segítettem!


Viki

3. r-iett (válaszként erre: 2. - Abigél)
2012. ápr. 11. 09:10

Szia

Nekünk olyan rajztáblánk van aminek mind2 oldalára lehet rajzolni, így még az egyik oldal szárad addig a másikra is tud rajzolni :) amikor nagyon bele jön a rajzolásba akkor gondba vagyunk mert olyan gyorsan nem szárad.

2012. ápr. 11. 08:57
Sziasztok! Szeretnék venni a kislányomnak lassan egy rajztáblát. Találtam egy olyat, ami úgy működik, hogy vízzel fel kell tölteni a tollat, és úgy kell vele rajzolni a táblára. Érdemes megvenni? Kinek van róla tapasztalata?
2012. ápr. 11. 08:55
Víztollal működő rajztábla?! Ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook