Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szeretet fórum

A szeretet (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szeretet

2016. jún. 3. 23:30

l o l

l

l

T T

2012. nov. 16. 16:43

A szeretet nem hallható,mert a csendben születik,és soha nem kérkedik.Nem megfogható,mert mindent ad,és nem kér semmit.

Nem felfogható,mert noha bármi kifejezheti,

mégsem fejezi ki semmi.

A szeretet egyszerűen csak.....

15. barai (válaszként erre: 14. - E6339f1e43)
2012. nov. 15. 16:52
Lassan 3 éve és nem járt erre senki?! Na ennyit törődünk a SZERETETTEL!!!:(((
14. e6339f1e43 (válaszként erre: 13. - Barai)
2009. dec. 19. 08:37
:)) egyetértek Veled!!
13. barai
2009. dec. 19. 08:30
Ezt a fórumot NAGYON ELHANYAGOLTUK!!! Itt az ideje folytatni!:)))
12. barai (válaszként erre: 10. - E6339f1e43)
2009. jún. 13. 09:48

Jó, nagyon JÓ a cikk, sajnos igaz!:((

A BARÁTAIMTÓL szeretném hallani az igazságot....így csak találgatom, mi is történt,nem segíthetek!:((

11. e6339f1e43 (válaszként erre: 10. - E6339f1e43)
2009. jún. 13. 07:29
*akik eddig *általunk!!
2009. jún. 13. 07:16

sziasztok, szia . Isti25


a napokban kaptam egy emailt, s pont a cikkedet tartalmazta!!-nagyon megfogott, be is tettem a naplómba!

a fórumodra most bukkantam rá!

az elmúlt napokban megtapasztaltam, hogy milyen igaz a cikk tartalma!

az életben is , és itt a portálon is azt tapasztalom, mindenki sorban dobálja ki a "hajójáról" a szeretetet,akiről azt gondolná az ember, hogy az egyik legfontosabb dolog,(érzés) amit megőrizne!!!-bármilyen helyzetben!!!

hangoztatjuk a nagy-nagy "szeretet-barátság" érzését de a legkisebb sérelem ,egyetlen szó, vagy bármi más elég ahhoz, hogy ez az érzés értékét veszítse, s megtagadjuk azoktól, akik addig eddig részesültek benne -általuk!!!

SŐT!!!! a "megbocsájtást" is kidobták!!!!

a "tolarencia "is a süllyedő szigeten maradt!

-emberek vagyunk, vétkezünk,de mi az a vétek, amit már nem tudunk,vagy nem akarunk megbocsájtani??-ami erősebb, annál, hogy a szeretet,a barátság, vagy szimplán csak a szimpátia legyőzzön????-kihagyva a magyarázat lehetőségét!!

ezen kéne elgondolkozni!!

engem ez foglalkoztat a napokban!!

ha rájöttem, jelentkezem!!!!

2008. febr. 6. 08:16
Én ezt már olvastam régebben,szerintem az idézőjelek ki kellett volna tenned.
2008. febr. 6. 07:23
Jó cikk!Gratulálok!
2008. jan. 15. 16:07
Isti25 te tényleg tudhatsz valamit a szeretetről és az időről.Tudod van szeretet,de csalódhattál és az idő gyógyír a fájdalomra.Gratula a leírtakhoz!!
2008. jan. 10. 14:25
Nagyon komoly.
2008. jan. 10. 14:16
Nagyon szép.Értékes mély gondolatokat társz elém.
2008. jan. 8. 20:44
Nagyon igaz a cikked és mélyen szántó az idő tényleg gyógyír a legtöbb fájdalomra csak az nem mindegy meddig tart, mert sokszor nehéz kivárni amíg teszi a dolgát.
2008. jan. 8. 12:08

folytatnám:


..... elkezdtek tanakodni, mit is tehetnének, hogy megmentsék a szigetet. De ott volt még sajnos a retenetes erös felfuvalkodott Ego is ezer féle gondolat formájában. Ès igy ott voltak az Ego segitö gondolatai is biráló, megsértödö, félteny gondolatokban.

Ez az Ego, aki mindenkivel jóban akart lenni, elkezdte a Vidánságot, Bánatot és a Szeretet piskálni és ezt mindig olymodon tette, hogy senki ne vegye észre, hogy Ö csak manipulálni akar és nem segiten.

Igyhát, ilyeneket mondot.

Na, Bánat most van miért aggodnod és bánkodnod, mert ez a sziget ugyis elfog süllyedni, milyen jó neked most tiszta szivböl tudsz majd bánkodni. - rikácsolta az Egó nevetve.

Na, és te Vidánság vége lesz itt a nagy mulatságnak, mert nem lesz miért többet vigadnod itten és kuncogott tovább......

Na, és te nagy Szeretet kit fogsz te ezekután szeretni, ha már nem lesz itt senki.

Az Ego látván a félelmet a Bánaton, Vidámságon és a Szereteten még nagyobbra fuvalkodott......

folytasd.......

2008. jan. 8. 11:39
Ez a cikk nagyon megható és IGAZ.Bölcs lehetsz Isti25,vagy nagyon megbántott ember.
2007. dec. 31. 08:09
Volt egyszer nagyon régen egy sziget, ahol emberi érzések éltek : a Vidámság, a Bánat és még sok más, így a Szeretet is . Egy napon az érzések tudomására jutott, hogy a sziget elsüllyed. Ezért valamennyien...

Ugrás a teljes írásra: A szeretet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook