Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még mindig szeretem az exem! fórum

Még mindig szeretem az exem! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 17. 13:04
Jajj én is...nélkülözni! :P
2012. máj. 17. 13:03

Hasonló történt velem is.Miután szakított velem,még aznap este írta az sms-t:"Tudom,hogy hülye vagyok,de sokat gondoltam ma rád és holnap is fogok."Ekkor én se tudtam,hogy most mit is akar?Azóta neki is volt másik barátnője...de az se volt neki elég jó.


Kitartás!Fel a fejjel!

41. putmi
2012. máj. 13. 16:35
Ma találkoztam vele. Már nem fáj ha rágondolok,de ma visszaadta a maradék cuccomat. Kérdezgetett mivel elköltözöm,hogy hova és mit fogok csinálni. Majd átölelt,hogy elbúcsúzik tőlem...Amit már megtett egyszer.Majd ezek után írt 1 smst,hogy én is gondoljak a szép dolgokra ő is csak arra fog. Majd felhívott,hogy megkaptam e az smst és elmondta ugyanezt a telefonba,miután az új barátnője feltöltött képeket facebookra szivecskével ellátva és szivecskét írt alá ő is. Összezavart. Miért kellett ezt csinálnia? Miért nem volt elég csak odaadnia a cuccaimat és ugyanúgy továbbmenni?
40. mothertiger (válaszként erre: 38. - Putmi)
2012. ápr. 24. 23:06

Gyerekes, bunkó viselkedés a részéről.

Jobb, ha mielőbb túllépsz rajta.

39. mothertiger (válaszként erre: 14. - 97f33311ff)
2012. ápr. 24. 23:02
Én is ugyanígy jártam anno. :P
38. putmi
2012. ápr. 24. 21:15
Ma összefutottam vele,és képzeljétek el még csak köszönni sem köszönt...
37. Beautykiss (válaszként erre: 1. - Putmi)
2012. ápr. 23. 00:15
Sajnos nem tudsz mit csinálni...úgy tűnik csak játszadozott veled a szakítás után..tényleg nem kellett volna belemenni de megértem milyen ha az ember szeret valakit mindig ott van a remény..de én nem hiszek a felmelegített dolgokban..nem tudsz mit tenni el kell felejteni nehéz de ez a legjobb amit tehetsz..Mindenkinél van jobb még ha ezt most nem is hiszed el..
36. putmi
2012. ápr. 23. 00:04
Ha én el is próbálom kerülni őket,itt lakik a szomszédomban. Gondolom ő nem lesz rám tekintettel,mivel eddig sem volt,szóval ez plusz erőfeszítések lesznek,mert elkerülni sem tudom majd.
2012. ápr. 22. 23:55

biztosan fog. probáld meglefoglalni magad. barátnözni ilyesmi. de persze ha éppen sirni esik jol akkor ted azt. Ja és a legfontosabb lehetöleg kerüld azokat a helyeket ahol szembe jöhetnek, jobb ha nem nem látod és nem is hallasz felöle. már ha ez megoldható.

Nem véletlenül van az a mondás hogy az idö begyogyitja a sebeket. Majd meglátod naprol napra jobb lesz.

34. putmi (válaszként erre: 33. - Ágio8405)
2012. ápr. 22. 23:49
Igazad van. Biztosan már nem szeretett,különben nem hagyott volna el. Még felkell dolgozni ezeket. Sajnos nem valami könnyű. Remélem sikerül nemsokára.
2012. ápr. 22. 23:43

Mert önzö és csak magával törödött hogy neki hogy lesz jó. Ez nem a Te hibád, ahogy az is biztos hogy Te csinálhattál volna bármit akkor is tovább lép.

valoszinüleg annyi volt az oka hogy nem szeretett már. sajnos van ilyen....

Ha szeretett volna nem szakit veled és nem mondja azt hogy egyedül akar lenni. ilyet csak akkor mond az ember ha nem szereti már a másikat.

32. putmi
2012. ápr. 22. 23:37
Nem értem,hogy miért csinálta ezt meg velem,amikor tudta,hogy én mit érzek. És nem értem miért kellett neki más. Persze én már biztos unalmas voltam kellett a változás neki. De ezt nem tudom még feldolgozni,hogy engem aki mindent megtett érte mindenben mellette álltam segítettem neki eldobott egy ismeretlenért.
2012. ápr. 22. 23:31
ezt hogy érted? természetesen kell idö amig feldolgozod, mást nem tudsz tenni mint elfogadni és tovább lépni majd szép lassan.
30. putmi
2012. ápr. 22. 23:28
Az a baj,hogy eléggé összevagyok még zavarodva,hogy most ez mi is. Mert minden hirtelen történik. Nem nagyon tudom még helyrerakni a dolgokat.
2012. ápr. 22. 23:18
Az . nem akarlak elkeseriteni de sok pasi ilyen. A legtöbb pl nem mer szakitani inkább eléri hogy öt hagyják ott vagy csak szimplán eltünik egyik naprol a másikra akár 1-2 év után is. Annyit sem mond fapapucs.
28. putmi
2012. ápr. 22. 23:11
Nem értem miért kell ezt csinálni a másikkal. Ez akkora önzés. De legalább 1.5 év után annyi lehetett volna benne,hogy megmondja hogy már más van neki,nem még 1 szórakozóhelyen kell meglátnom a másik lánnyal. Gerinctelen.
2012. ápr. 22. 23:04
sajnálom. mondjuk ez várható volt hogy csak azért volt addig veled mert a másik nem volt biztos. remélem igy ezek után könnyebb lesz tovább lépned és elfelejteni ezt a s..gfejet. Ilyen csalódásokon mindenki át esik, tul leszel Te is hidd el csak kell egy kis idö hozzá.
26. putmi
2012. ápr. 22. 22:54
Változtak a dolgok,mint kiderült csak azért tartott maga mellett mert a másik lány nem volt neki biztos,mivel a lány is nemrég lépett ki egy hosszú kapcsolatból. De miután belement a lány a dologba már nem kellettem,és ezt úgy hozta tudomásomra,hogy egy szórakozóhelyen kellett őket meglátnom. Nagyon rossz volt. Mostmár teljesen felvállalják egymást, közös képek facen stbstb...
25. 4606da2200 (válaszként erre: 13. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 13. 16:27
Nálam fordítva volt, én tettem ki az exem. Utána még hetekig hívogatott, kinyomtam, majd rejtett számról, azt is kinyomtam. Utána e-mail-en írogatott sértegető leveleket és az utolsóban teljesen le akart alázni és úgy tett, mintha ő tenne pontot a végére. Nagyon csúnya vége lett, velejéig gusztustalan nőnek nevezett, amiért szakítottam és még cifrábbakat is írt. Pedig én azt hittem, hogy békésebben is véget érhet. Hidd el, hogy ilyenkor már hiába minden kapálózás, csak ront a helyzeten.Találj inkább olyan valamit, ami jót tesz az önbizalmadnak, mert az utána kuncsorgás az csak lerombolja és még rosszabbul érzed majd magad!
24. 3cde375c32 (válaszként erre: 23. - Putmi)
2012. ápr. 13. 08:15

Ha úgy érzed,képes vagy keresgélni,nyitni mások felé,teljesen új embereket megismerni,és nem keresni bennük az exet,és megbízni egy új emberben,akkor keress.

Ha úgy érzed,hogy a hapsik mind mocskok,mert mindig ez van,hogy megcsalják a nőket,akkor ne keress..majd csak akkor,ha a fentebbit érzed.

23. putmi
2012. ápr. 13. 08:11
De nem tudom mi lenne a jó,ha elkezdenék keresgélni mást,vagy ha egyedül vagyok??
22. putmi
2012. ápr. 13. 07:39
Köszönöm a válaszaitokat! Igazatok van,nem éri meg,hogy tönkretegyem magam egy olyan miatt akinek nem kellek,akinek nincs is szüksége rám. Megpróbálok túllépni a dolgon.
21. 3cde375c32 (válaszként erre: 17. - Putmi)
2012. ápr. 12. 16:49

Igen,természetesen nagyon rossz érzés.most.

Hogy még meddig,az nagy részben rajtad áll.

Képzeld el magad,amint még 1 év múlva is ugyanezen fájdítod a fejed..

képzelj el 365 napot,amikor ahelyett,hogy értelmes,örömteli dolgokat csinálsz,inkább ezen rágódsz.

nem fogsz tudni rendesen enni,működni.

Meg fogsz csúnyulni a sok rossz gondolattól,jönnek a keserű ráncok a lefele görbülő szád sarkába..ezt szeretnéd?

mert ez lesz,ha VALÓBAN nem tudsz/ nem akarsz túllépni ezen.

20. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 6. - Putmi)
2012. ápr. 12. 14:28

Nagyon sajnálom. :((((

Biztos, hogy nehéz neked.

19. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Putmi)
2012. ápr. 11. 19:38

Felejtsd el,még ha nehéz is lesz!

Az idő majd megoldja! ;)

18. gédi
2012. ápr. 11. 13:26
Ha meglátod, ne jusson más eszedbe, csak ami rosszat veled tett, undorító dolgokat csinált /telefon, hitegetés/. Meglátod, könnyebb lesz. A szép dolgok csak akkor jussanak eszedbe, amikor már te is valakivel boldog párkapcsolatban leszel. Akkor már úgyis az lesz a legszebb, amiben éppen vagy.
17. putmi
2012. ápr. 11. 12:54
Nekem nagyon rossz érzés,hogy összejött mással. Nem tudok túllépni ezen.
16. 814f8b8f23 (válaszként erre: 14. - 97f33311ff)
2012. ápr. 11. 09:13

Aha, néha egészen ráismerek egy egy fórum által. :D

Hihetetlenek. Velem nem szakított. Még annyi sem, hogy leüljünk és megbeszéljük hogyan tovább, hisz tudta, hogy nincs senkim akire számíthatok, úgyhogy szépen szarban hagyott. Aztán elkezdtem volna neki bizonyítani, hogy szeretem, de mire végeztem, addig beleszerettem másba. :D

15. putmi
2012. ápr. 11. 09:01
Engem nem zaklat,nem keres,anyukája nem nagyon engedi neki,mert nagyon jóban vagyok az anyukájával szinte minden nap beszélünk. Csúnya veszekedéseink voltak és az anyukája mondta neki hogy ha nem tud normálisan viselkedni ne keressen és ne zaklasson hagyjon békén. Hát erre összejött mással.
14. 97f33311ff (válaszként erre: 13. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 11. 08:59
Szerintem az efféle "férfiakat" sablonra gyártják, sablon dumával. Az enyém is utánam jött,de az már fojtó volt, ezért egyből undorodtam is tőle. Neki nem kellettem, ő mondta, hogy vége, ráadásul csak szívatott majdnem egy évig.... de ahhoz képest, hogy ő nem akart, másfél év kellett, mire felfogta agyilag, hogy ne zaklasson (személyesen, telefonon, üzengetett mindenkivel)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook