Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás-leszokás hipnózissal fórum

Dohányzás-leszokás hipnózissal (beszélgetős fórum)


7. Pankaaa (válaszként erre: 5. - Moncsi199412)
2013. aug. 6. 22:27
Szia! Engem is nagyon érdekelne, hogy hol voltál.. Meg tudnád írni privátban? Köszönöm
6. morosz (válaszként erre: 5. - Moncsi199412)
2013. máj. 31. 17:24
Engem érdekel, megírnád priviben hol voltál?
5. moncsi199412 (válaszként erre: 1. - Radirroni)
2013. máj. 31. 09:45

Hi! Én hipnozisos leszoktatáson voltam és azota nem dohányzom találtam egy rendes hipnotizőrt jol dolgozik és olcso de szukséged lesz sok akaraterőre is. Az első két napot kicsit nehéz tulélni ha sikerul nyert ugyed van.

Tavaly voltam biorenonanciás leszoktatáson is 6 hónapig birtam sajnos ez tudat alatt működik a gyerekkorból hozott látott minta amit szerintem a hipnozissal eredményesebben lehet kezelni, ezt gondoltam és jól gondoltam,ezért mentem el hipnotizőrhöz és szerintem sokkal jobb.

2013. jan. 21. 10:26
Sziasztok! Bár tavalyi a hozzászólás, de lehet még aktuális. Ismerőseim közül többen is kipróbálták és még az erős dohányosok is lerakták a cigit! Ők egy egy napos kurzuson voltak, ahol a hipnoterápiát pszichoterápiával egészítették ki. Azt mondták, mire vége lett a napnak, már nem akartak rágyújtani.(Nem tudom, hogy le lehet-e írni, hogy hol voltak, úgyhogy inkább nem teszem, nehogy reklámozásnak tűnjön.) De aki komolyan le akar szokni, érdemes utánajárni a témának!! Sok sikert!! :)
2012. ápr. 12. 11:15
A biorezonanciáról én is sokat hallottam. Irod, hogy sokat segített. Az mit jelent pontosan?
2012. ápr. 10. 20:10
Én a biorezonanciára esküszöm, nekem az sokat segített... a hipnózisról még nem hallottam, de remélem lesz aki segít neked, és sikerrel jársz!
2012. ápr. 10. 20:08
Valaki próbálta már közületek a leszoktató hipnózist? Illetve tudtok ehhez szakembert ajánlani, ha esetleg működik?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook