Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egészséges-e így a fogyás? fórum

Egészséges-e így a fogyás? (beszélgetős fórum)


16. Pici Manócska (válaszként erre: 15. - Wiki76)
2012. ápr. 11. 14:51

én a tejet a rengeteg kalcium tartalma miatt nem tartom feleslegesnek...

inkább tejtermék formájában szedem mint bogyókéban...

de mindenkinek más jön be

15. wiki76
2012. ápr. 11. 13:39

Én délelőtt gyümölcsöt eszem,délben ebédelek husit párolt gyüit zöldet,Uzsira gyümölcs vacsira vagy semmit vagy húst.

Délelőtt jobb a gyümölcs mert elég ch-t ad.Délben degeszre ehetem magam.Esti fehérje pedig segti a fogyást.

Kenyér rizs krumpli tej törölve.Felesleges ch.

14. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Pucca)
2012. ápr. 10. 21:36
1-2 hétig rendben van, de amúgy jobban tennéd, ha visszatérnél legalább estére a hússal vagy hallal fogyasztott zöldséghez.
13. pucca
2012. ápr. 10. 15:53
áh még fejlődő szervezet vagyok :D
2012. ápr. 10. 15:51

Szénhidráttal nincs baj. KuntaKinta amit Te csinálsz ott figyeld a szervezeted reakcióját, hosszú távon nem lehet megvonni a szénhidrátot, mert nem egészséges. Kúraszerűen lehet, de akkor is érdemes tartani egy "töltés" napot, amikor eszel rendesen.

Vacsorára én gyümölcs helyett inkább alacsony ch tartalmú zöldséget ennék. Alvás előtt érdemes szénhidrátszegényen enni, az segíti a fogyást. Gyümölcsöt és szénhidrátos kajákat inkább nap közbe.

11. KuntaKinta (válaszként erre: 10. - Pucca)
2012. ápr. 10. 15:42
Nem fordulsz le :-) Az első 3-5 nap nehéz, de utána megszűnik az a gyilkos éhségérzet, amit a cukorszint ugrálása okoz és sokkal könnyebb.
10. pucca
2012. ápr. 10. 15:39

nekem szükségem van a szénhidrátra különben lefordulok a székről suliban :D és nekem igy hatásos, hogy du 3 után nincs szénhidrát :D


a tejjel mi a baj vacsorára ? 1 dl tej 1 dl natúr joghurt + gyümölcs

9. KuntaKinta (válaszként erre: 6. - KuntaKinta)
2012. ápr. 10. 15:39
;-) Tudom. Salátát, uborkát és paprikát szoktam enni, ez az alap.
8. AlBundy (válaszként erre: 6. - KuntaKinta)
2012. ápr. 10. 15:34
A zöldségekben is van szénhidrát, van amelyikben több (borsó, kukorica) van amelyikbe kevesebb...:)
7. Pici Manócska (válaszként erre: 5. - Pucca)
2012. ápr. 10. 15:33

én vacsira iszom és mégis fogyok...

és szénhidrátot is eszek van mikor napi 2zsemlét megeszek...

minden szervezet más és más..

mindenkinek meg kell találni azt ami az ő szervezetének jó

2012. ápr. 10. 15:32
Nekem az vált be, hogy semmi szénhidrátot nem eszem, viszont húst korlátlanul zöldséggel. Olvadnak a kilók.
2012. ápr. 10. 15:29
nem szeretnék annyi kenyeret enni, csak reggelire max 2 vékony szelet szendvicsnek. :D és a tej miért nem jó vacsira ? inkább uzsira igyak ?
2012. ápr. 10. 15:23

Szia! szerintem is jól hangzik. Ha javasolhatok valamit: mozgás. nagyon fontosnak tartom. Én pl alig ettem, nem mozogtam és egy deka se mozdult!

Szóval kitartást!

mennyit szeretnél fogyni?

3. Pici Manócska (válaszként erre: 1. - Pucca)
2012. ápr. 10. 15:19

mind két modszer egészséges...

bár jó ha van hús az étrendedben....

2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Pucca)
2012. ápr. 10. 15:18
Maradjon az ebéd, kell enni fehérjét, viszont vacsira ne igyál tejet, inkább tk kenyerete egyél és zöldségeket.
2012. ápr. 10. 15:15

Arra gondoltam, hogy 1-2 hétig, ebédre zöldséglevest ennék (répa,karfiol,karalábé van benne most), mert finom és laktató. ( Reggeli maradna a teljeskiörlésű kenyérből szendvics, vagy teljes kiörlésű műzli, tojás, alármi :D , vacsora pedig vagy megint zöldségleves, vagy turmix - tej, natúr joghúrt + valami gyümölcs )


Egészséges ez így, vagy csináljam tovább ugyanezt, csak ebédre maradjon a csirke+zöldség, hal+zöldség párosítás ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook