Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológis - Dr. János Péter fórum

Kineziológis - Dr. János Péter (beszélgetős fórum)


2017. jún. 26. 20:06

Elmentem hozzá, bár ne tettem volna. Megbélyegzett, ítéletet alkotott rólam és fölényes volt. Mindezt számla nélkül 15ezer forintért.

Hiú, sértődött és gőgös embernek vélem.

Amikor visszamentem hozzá és elmondtam hogy nem érzem helytállónak az általa elmondottakat, akkor indulatosan a kukába dobta a kartonomat.

Viszont akit szívesen ajánlok az Dr. Menis Yousry kurzusa. A leghatékonyabb amit eddig próbáltam.

2015. ápr. 1. 18:46

Én is Dr. János Péterről keresek tapasztalatokat! Nem találok sehol semmit :(

Nagy segítség lenne, ha bármilyen információt kaphatnék róla. Köszi előre is!

2012. ápr. 10. 14:33
Szia! Sajnos nem hallottam róla... Annak örülnék, ha te megosztanád a tapasztalataidat :)
2012. ápr. 10. 12:39
A kineziológia már sokak által elfogadott, eredményes tudomány. Érdekelne, hogy ki az, akinek van tapasztalata az itthoni legelismertebb kineziológusról, Dr. János Péterről? Sok cikk, riport található meg róla a neten, de kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra! Ha a jövő hétig nem érkezik hozzászólás, akkor már a saját tapasztalataimmal szolgálhatok másoknak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook