Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Jófogás.hu-n mennyi idő alatt jelenik meg egy újonnan feladott hirdetés? fórum

A Jófogás.hu-n mennyi idő alatt jelenik meg egy újonnan feladott hirdetés? (tudásbázis kérdés)


2018. jún. 3. 11:32
Szar az egész! Már régen felraktam a tetves oldalra a hirdetést, de sehol semmi. Írtam nekik miért nem jelenik meg, de csak egy kamu laura névvel címezett email-t kaptam. Elbírálás alatt van. Már rég eladtam egy masik oldalon, ahol nincs ez a szarakodás.
2012. ápr. 17. 12:39

Kedves Hozzászólók!


A Jófogás.hu-ra feladott hirdetések legkésőbb két órán belül megjelennek az oldalon, persze ez az időtartam akár 10 perc is lehet.

Erre az időre azért van szükség, hogy munkatársaink összevethessék a hirdetések tartalmát szabályzatunkkal, így garantálva, hogy csak jó minőségű hirdetések kerüljenek ki az oldalra. Ezzel elkerülhető, hogy fegyverek, drogok, illetve szexuális szolgáltatás tatalmú hirdetések kikerüljenek az oldalra.


"Saját hirdetésem" opciónk egyelőre még nincs, így hirdetéseit kétféleképpen tudja megtekinteni:

Régió és kategória szűkítésével, illetve a hirdetésében használt kulcsszó beírásával rákeres hirdetésére a Jófogás.hu oldalán.

Illetve, mikor megjelenik a hirdetése oldalunkon, kap egy értesítő üzenetet erről egy linkkel, amely aktív hirdetéshez tartozik. Amennyiben megőrzi ezt az üzenetet, a linkre kattintva bármikor egyszerűen megnyithatja hirdetését.


Remélem sikerült választ adnom a kérdésikre.


Üdvözlettel

Jófogás.hu ügyfélszolgálat

6. Eternitys (válaszként erre: 5. - Eternitys)
2012. ápr. 11. 16:47
Mostmár minden ok. Nem tudom mi volt a gondja. :)
5. Eternitys (válaszként erre: 4. - 6ee0ffb012)
2012. ápr. 10. 17:31
Nekem azt se írja ki, hogy mennyi idő miután ráklikkelek a feladásra, sőt olyanom sincs, hogy "saját hirdetés".:( Érdekes, megpróbálom holnap másik böngészővel, hátha. Egyébként a nicknevet azt mutatja valahol az első hirdetés feladása után?.
4. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 3. - Eternitys)
2012. ápr. 10. 17:19
Elvileg pár perc az egész.Írja is,hogy ennyi idő és megjelenik a hírdetésed.De érdekes,mert úgy én sem találom az enyémet,hogy SAJÁT HÍRDETÉSEM,csak ha mondjuk rákeresek arra a termékre,amit feltettem :S
3. Eternitys (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. ápr. 10. 17:13
Akkor valamit nem jól csinálok, mert 2 napja nem jelenik meg. Lehet az ünnep miatt? Ha nem fogadnak el valamit akkor szerinted küldenének erről értesítőt?
2012. ápr. 10. 12:26
amikor jóváhagyta a munkatárs.ha estefelé adod fel akkor csak másnap délelőtt,ha most akkor egy órán belül akár
2012. ápr. 10. 12:24
A Jófogás.hu-n mennyi idő alatt jennik meg egy újonnan feladott hirdetés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook