Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » SZTE-JGYPK-Gyógypedagógia... tud valaki valamit róla? fórum

SZTE-JGYPK-Gyógypedagógia... tud valaki valamit róla? (beszélgetős fórum)


4. Lajbi (válaszként erre: 3. - 42af71f255)
2012. ápr. 10. 13:18

Először is köszi szépen a segítséget:)

Annyit tudok róla, hogy van ez a három szakirány. Igazából szerinted melyik az a három közül, ami legjobban hasznosítható? Úgy tudom, most felmentek az árak az egyetemen, ami a költségtérítésest illeti, akkor idénre kb. 250 000/félévre lehet számítani? Hol gyakorlatoztok? Van még valami, ami nagyon érdekel: fizetősről át lehet kerülni államira másodévtől, ha jók a jegyeim? (Bocs, ha hülyeséget kérdezek, annak is megvan az oka.)

2012. ápr. 10. 12:45

Ha elkötelezett vagy, és szeretnél sérült gyerekekkel, emberekkel foglalkozni, akkor megéri!:) Nekem nem nehéz,de ez egyéntől függ, nekem nem okoz nehézséget tanulni..de vannak csoporttársaim, akiknek azért nem olyan könnyű, szóval tényleg tőled függ. 3 szakirány van, ezek közül (ha jól tudom most már kötelező az alsóbb éveseknek) 2-t kell választani. Ez lehet tanulásban akadályozott, értelmileg akadályozott vagy logopédia (de erre kell "felvételizni", erre nem mehet mindenki). A tanárokkal nincs túl sok probléma, egy-két brutál tanár van, tudod, idős vaskalapos anatómia tanár..de mire ide kerülsz, lehet már nyugdíjba megy.:) Érdekesnek érdekes, de ez is csak akkor ha tényleg ezt szeretnéd! Azt bele kell kalkulálnod, hogy sok gyakorlat van, így nem tudom azt levelezőn hogyan oldják meg.


Kérdezz nyugodtan!:)

2012. ápr. 10. 12:39
Hát én igaz nem levelezős vagyok, de SZTE-JGYPK gyógypedes.:)
2012. ápr. 10. 10:46

Engem konkrétan levelezőn érdekelne, hogy mennyibe kerül, megéri-e megcsinálni, mennyire nehéz, mennyire érdekes, mennyire kötött, el lehet-e vele helyezkedni? Vagy bármi más információ...

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook