Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A plasztikázott mell. Igen vagy nem? fórum

A plasztikázott mell. Igen vagy nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2008. máj. 20. 20:48
én is most fogom megcsináltatni pár honap mulva.már nagyon-nagyon várom:))
120. csihu (válaszként erre: 116. - Angelsdeath)
2008. máj. 19. 16:16
nem kell, hogy nagy legyen, mivel a méretek egyéniek, de a forma is sokat számít, lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben, akár plasztikával, akár anélkül, a döntés mindenkinek saját...
119. idnus (válaszként erre: 116. - Angelsdeath)
2008. máj. 19. 15:53
nem a két nagy melltől, hanem hogy végre van melled!
118. *Linda* (válaszként erre: 116. - Angelsdeath)
2008. máj. 8. 22:16
dehogynem...:)
117. 7004ca251b (válaszként erre: 116. - Angelsdeath)
2008. máj. 7. 17:42
nem a 2nagy cicitől nő meg az önbizalma:))attól nő meg az önbizalma-és ha már majd fogyóztál párszor életedben,avgy szoptattál egy bébit,mert hogy mind kettő megviseli a melleket,akkor rájösszhogy...-hogy a nem szép állapotú melled,újra olyan magasságban lesz,ahol Neked van most még 18-19 évesen :)
2008. máj. 7. 17:34
nehogy már két nagy cici miatt legyen az embernek önbizalma! ugyanmár...
115. 7c70965728 (válaszként erre: 114. - .Telka.)
2008. máj. 7. 17:29

Szia!

Csak bátorítani szeretnélek!Semmitől nem kell félni,sem a fájdalomtól,mivel kibírható,sem az esetleges következményektől/mert azok is korrigálhatók/.Hidd el csak a végeredmény fontos és az szuper!!Egyet sajnálok,mégpedig hogy nem feküdtem kés alá fiatalabb koromban.36 évesen két gyerek után szántam rá magam.Fél éve műtöttek,nagyon jól érzem magam.Szinte semmi mellem nem volt azelőtt,nem is éreztem magam igazán nőnek.Most pedig jól áll rajtam a fehérnemű,a fürdőruci.....és ha hanyadt fekszem nem tűnnek el a cicik.

Te még szülés előtt álsz.Szerintem most kellene magad megműttetni,aztán majd látod kb.8-10 év múlva a gyerekek után szükség lesz e újabb műtétre.

Én nem sokat gondolkodnék rajta,hidd el megéri.Nagyon jó érzés,hogy vannak melleim,férjem is szereti őket.:))"Csak" a pénzt kell előteremteni.Megsúgom,én a lejárt életbiztosításomat használtam fel e nemes célra.

Üdv Zsuzsi

114. .Telka.
2008. máj. 6. 08:48
Sziasztok! Nagyon gondolkodom a mellműtéten, nagyon nem érzem így jól magam. Nem akarok óriási melleket, csak épp akkorát, amivel nőiesebb lennék, de nagyon-nagyon félek a műtéttől:( Van köztetek olyan,aki a beavatkozás után szült? megereszkedett a melle? Olvastam már mindent, jót is, rosszat is, nagyon tanácstalan vagyok!
2008. máj. 5. 18:59

Igen,plasztikázott mell és nem nagyzolásból,ahogy azt sokan gondolják.Így jobban érzem magam a bőrömben,kifelé is ez sugárzik.Örülök,hogy ez megadatott nekem és másnak is ezt kívánom,aki nincs magával kibékülve.Bátran vágjatok bele,megéri!

Annyi mű dolog vesz bennünket körül.Vegyük csak sorra:műköröm,póthaj,műszempilla.Van aki ezt szereti.Egészségügy:műbillentyű,csípőprotézis,ezek is fontosak.Egy a közös bennük:műdolgok és így vagy úgy,de szükségesek.

112. enci2
2008. máj. 3. 08:19
Ha valakinek segít az önbizalmánn akkor igen!
111. Sylva
2008. márc. 28. 20:49
Kb.egy éve foglalkoztat a dolog. Annyira ne csúnya, de 2 gyerek után már nem a régi. Igazából félek tőle.
110. Bella12 (válaszként erre: 89. - 0c97fbb607)
2008. márc. 28. 20:36

Sziasztok!

Én egy éve csináltattam meg a melleimet.

Össze sem lehet hasonlitani az előtte és az utána életemet.

Előtte zárkózott, szégyenlős lány voltam, aki nem mert strandra járni, mert mssziről viritott laposságom.

Mostanában pedig magabiztos, életvidám vagyok.

Megfordulnak azok a férfiak is utánam akik azelőtt észre sem vettek volna.

Az igaz, hogy nem a külső számit leginkább, de valljuk be először mindenki a "csomagolást" nézi.

Más érzés úgy vásárolni, hogy nem azt kell nézned, hogy hány szivacsot kell a melltartódba pakolni, hogy álljon valahogy a felső.

Nekem 70A-ból 75C lett.

A változás nem durva, de arányosabb, nőiesebb lettem.

Mindenkit csak biztatni tudok a műtétre, amennyiben lehetősége van rá.

2008. márc. 28. 20:26
RIZIKÓS!
108. 3f23df40c2 (válaszként erre: 107. - 7004ca251b)
2008. márc. 26. 12:53

Szia Luxi!


Köszönöm az üzeneted!

Jól esik hogy ilyen emberekkel találkozhatok ezen a fórumon!

Sok boldogságot és ha jövöben műtétre kerülne sor,ahhoz pedig sok sikert kívánok!!


(mindenkinek! :))

107. 7004ca251b (válaszként erre: 104. - 3f23df40c2)
2008. márc. 26. 10:51

Szia Anna!


Olvastam ahozzá szólásaidat,az aggodlamadat a műtét miatt,mert hogy ki mit fog gondolni.

Engem is nagyon érdekel az emberek véleménye,sokszor van bennem megfelelési vágy,és hidd el,ha valakit,hát engem tényleg sokszor megtalálnak azzal,hogy "plasztikázott műcica,vagy hogy mim eredit és mi nem"stb stb.Az már más kérdés,hogy ezeknek a megjegyzéseknek a 99százaléka teljes mértékig irigységből adódik.Ráadásul te elsősorban az egészséged miatt akarod megcsináltatni a műtétet,és akárki akármit is fog szólni hozzá,gondolj arra egyiküknek sem kell elviselni napról napra hát fájást,egyikünknek sem kell helyetted átélni a rossz érzést,hogy nem tetszik amit a tükörben látsz.Te vagy a fontos,a te tested,a te egészséged,mindenki más,akinek meg arra van ideje és energiája,hogy rosszindulatú megjegyzéseket tegyen,azoknak ez legyen a legnagyobb öröme az életben!

sok sikert a műtéthez :)

106. gallinaccia73 (válaszként erre: 89. - 0c97fbb607)
2008. márc. 26. 10:39
de igen,szükség van rá,mert ha nem vagy harmóniában önmagaddal,akkor a világgal sem.és akkor bizony ezen múlik a szerelmünk és az életünk is.
2008. márc. 24. 08:01
nem akár milyen baj akadhat
104. 3f23df40c2 (válaszként erre: 103. - 5e35dd6804)
2008. márc. 12. 18:29

Köszönöm a válaszod Judit!És a bíztatást is!

Gratulálok neked!! Ha te így érzed jól magad, nagyon helyes döntés volt!!

Gratulálok a családodhoz,és a boldogságodhoz!

és még 1x köszönöm!

Puszi:Anna

103. 5e35dd6804 (válaszként erre: 102. - 3f23df40c2)
2008. márc. 12. 17:51

Ne törödj mással, Te vagy a fontos, és a Te egészséged. Sok sikert kívánok Neked, és gratula a döntésedhez!Én nem érzem magam kevesebbnek, azért mert 3 gyerek és 40 kg fogyás után rendbe kellett hozatnom a testem. A hasam a csípőm és a mellem, sőt a hűvelyem és a (méhem) is! ÉS? Egyik sem hobby szinten működött, mindnek nagyon komoly kihatásai voltak az egészségemre! És?


MOST ÉN VAGYOK A VILÁG LEGBOLDOGABB 41 ÉVES 3 GYEREKES 20 ÉVE FÉRJNÉL LÉVŐ ASSZONYA A FÖLDNEK!

Kívánom, hogy TE is ilyen boldog lehess egyszer! Szia Judit

2008. márc. 12. 16:23

Én speciel kisebbíteni szeretném a melleimet.

Részben esztétikai részben egészségügyi szempontból.

Nagyon hamar nőttek meg a melleim, nagyon nagyra. Ettől aztán lógnak is! És engem a sportban pl. iszonyatosan zavarnak! Az a baj hogy az emberek 90%-a, ha meghallja a 'plasztika' szót egyből a hatalmas műcicikre gondol. Vagy bármilyen más esztétikai műtétre.

Nem mondom h nem , nekem is szerepet játtszik a döntésemben az esztétikai kinézet.

De én (sajnos vagy nem sajnos) adok az emberek véleményére és félek a rosszalló megjegyzésektől, amiket esetleg egy plasztikai műtéten átesett nőre tesznek. Persze nem minden ember ilyen.

De mivel sokan nem tudják, milyen érzés ilyen mellekkel sportolni, öltözködni, élni....és nem tudják milyen rossz amikor tizen évesen a melleid olyan állapotban vannak mint egy 40-50 évesé....ráadásul még NAGYOK is!!


Biztos lesznek rossz pillanataim...de nekem elegem van, a vizsgáló tekintetekből, órákig tartó melltaró vásárlásból, és sport kényelmetlenségéből!


Eldöntöttem: meg fogom műtettni!!! (már csak az anyagiakat kell megteremteni )

101. 831ad879a7 (válaszként erre: 89. - 0c97fbb607)
2008. márc. 10. 11:07

Szerintem a plasztikázott lányok 98%a nem arra jött rá, amit Te megírtál!

Ezt úgy igazán sose fogja megérteni az, aki nem küszködött ilyen problémákkal.

100. mikus (válaszként erre: 88. - Berdor)
2008. márc. 10. 10:56
100%ig egyetertek irasoddal..
2008. márc. 5. 08:30
IGEN IGEN IGEN
98. 867f9adc74 (válaszként erre: 97. - M_Marcsa)
2008. jan. 31. 09:05
egyetértek!!
97. M_Marcsa (válaszként erre: 88. - Berdor)
2008. jan. 31. 07:10

Tehát, azért írtam hogy van fontosabb, mert nem rosszak a melleim...És eredeti...És nem is vonz a műcici...

Tudom, van ki így gondolja, van ki úgy...

Pl. a hasam zavar, mert a szülés után olyan lötty lett, de a méretem a régi. Na, ez zavar. kéne ezért tornászni. De, ez egy más topic.

Persze, szilikonnal is lehet valaki jó anya, feleség,de anélkül is. Nincs összefüggés.

2008. jan. 30. 20:27
én remekül megvagyok a melleimmel. :D barátom meg még inkább. :D
95. *Linda* (válaszként erre: 92. - Mestengo)
2008. jan. 30. 20:21
Amikor megismerkedtünk a barátommal, ő is ezt mondta...akkor még nem tudta hogy nekem is van...de azóta imádja:))
94. 867f9adc74 (válaszként erre: 93. - 867f9adc74)
2008. jan. 30. 20:20

Az utolsó mondatomat nem sértésnek szántam!!

Most olvasom vissza, és tökre úgy hangzik, de nem annak szántam!!!!

csak azért írtam, h az aki soha nem műttetné meg magát, az ezt úgysem érti.

93. 867f9adc74 (válaszként erre: 92. - Mestengo)
2008. jan. 30. 20:18

sziasztok!

az én barátom is ezt mondta!!

Nem ismerek olyat, aki jobban utálná a szilikont, mint ahogy ő utálta!!!! Komolyan!!!

Most meg úgy imádja, h azt elmondani nem lehet!!

szóval, az a duma egy pasitól, h ő nem szereti csak bla..bla.. bla..

A mellplasztika fórumon rengeteg lány pasija mondta azt a műtét előtt, h utálni fogja, és nemhogy utálnák a szilicicit, hanem egyenesen megőrülnek érte!!!!


de ezt úgysem hiszitek el, mert nem is akarjátok.

2008. jan. 30. 19:58
barátom közölte, hogy soha az életeben meg nem simogatna egy olyan mellet, amiben van valami idegen test...és igaza van...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook