Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Benedek: kicsi áldás született! fórum

Benedek: kicsi áldás született! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Benedek: kicsi áldás született!

12. EsztyMorgan (válaszként erre: 11. - Simsonlany)
2012. ápr. 11. 07:36
Mi "csak" másfél éve vagyunk együtt, és kb. egy éve döntöttük el, hogy legyen baba. Szerintem ha az ember megérzi, hogy ki az igazi, akkor nem kell éveket várni, legalábbis nem feltétlenül. Pedig nálunk is voltak gondok.. de sikerült megbeszélni. Mondjuk nekem a szüleim sokat segítenek már most, és ha meglesz a kicsi még inkább fognak. 26 évesen nem vagy sem fiatal, sem öreg, ez a tipikus "benne vagy a korban" sablon, anyám legalábbis már kb. 25 éves korom óta azzal piszkált, hogy mikor lesz unokája, májusban leszek 29. :)) Őszintén szólva mi sem terveztük ezt a terhességet, aztán mégis összejött. Úgy vagyok vele, ha Isten így akarta, hát legyen így, én örülök neki :))
2012. ápr. 11. 05:57

Szia,gratulálok énis nagyon!!!!!!!!!!!!!!:)

Én még új vagyok itt,talán azért regisztráltam mert annyi pozitív dolgot lehet itt olvasni:)

Az én történetem eddig annyi,hogy rosszul éreztem magam...nem jött meg 2napja...és tegnap 2pozítív teszt....sírtam:( 7hónapja vgyok együtt a párommal,persze jó minden:)6hónapja élünk együtt:)Én dolgozok,ő dolgozik mégis kicsit nehéz,de kinek nem az?Tegnap este beszélgettünk...ő kérte a második tesztet...ő azt mondta,mind a két dologban venne van,:)ugy néz ki megtartjuk:)attól félek h nem-e korai...én 26vagyok,ő 33éves,persze ez nem korfüggő,sajnos egyikünk szülei sem fognak tudni segíteni...hihetetlen h itt van valami a pocakomba...elméletileg 21napja történt az eset...ma meek orvoshoz,nem ezért,akartam menni,már a teszt elött is volt időpontom.Lehetséges h hányingerem van,szédülök,az alhasam szurkál mintha megakarna jönni,a mellemről nemis beszélek,és feszít ott lent valami:)még mindig tanácstalan vgyok...vajon nem gondolta meg m,agát a párom?dolgozom,épp szabin vgyok vasárnapig...a munkahelyemen épp most rugtak ki egy lányt mert már babát akarna majd,mert tervezi...engem is kirugnak?pffffffffff annyi kérdésem lenne...szép napot mindenkinek,boccs ha lefárasztottam valakit:)

2012. ápr. 10. 14:53
Tudnátok segíteni, hogy ha barátnőket keresek, akiknek tudnék írni az üzeneteikre, hírdetésükre hol találom őket, mert titeket a cikkek témában találtalak meg, de én nem babás témába szeretnék ismerkedni, hanem olyan barátnőket keresek akikkel színházba, moziba... tudnék járni. Nem szexpartnereket, hanem barátnőket! Segítségeteket előre is köszönöm
2012. ápr. 10. 13:17
Köszönöm szépen Mindenkinek!!!:)
2012. ápr. 10. 13:01
Szép történet, gartulálok :) Jó egészséget Nektek!
2012. ápr. 9. 19:53
Végre, alig vártam már ezt a cikket!;) Nagyon ügyesek voltatok és Beni gyönyörű baba! Puszi Nektek!
2012. ápr. 9. 18:20
:):):)
2012. ápr. 9. 14:02
Gratulálok :)) sok boldog pillanatot kívánok nektek és persze még több egészséget! :))
2012. ápr. 9. 13:54
Gratulalok, gyonyoru kisfiu! :) Az en fiaim is februar 16.-an szulettek, csak Ok 2011-ben. :) Mi marcius 15.-re voltunk kiirva.
2012. ápr. 9. 13:37
Gratula:))megért minden fájdalom e szép babócáért:))))
2012. ápr. 9. 13:32
Gratulálok a babához. Minden fájdalmat túl kell élni a kicsi végett! Sok boldog percet, örömteli pillanatot !
2012. ápr. 9. 13:08
Végre elérkezett az idő, mikor én is leírhatom életem legcsodásabb élményét, kisfiam születésének történetét. Nem volt egyszerű maga a terhesség sem, de a végeredmény mindent megért! Most már elmondhatom, hogy két férfi van az életemben, a férjem aki a világ legcsodálatosabb férfija, és a kisfiam, Benedek!

Ugrás a teljes írásra: Benedek: kicsi áldás született!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook