Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen a testtekercselés? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen a testtekercselés? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
34. 278c85ecf4 (válaszként erre: 33. - 831ad879a7)
2007. jún. 3. 19:18

Sziasztok!

A tesóm kozmetikus, és ő az aromaterápiás testtekercselést csinálta! Már nem foglalkozik vele, pedig nagyon látványos eredményeket lehet elérni vele!

Én most akarom rávenni, hogy rendeljen nekem cuccot, és én betekergetem magam! Majd beszámolok az eredményeimről!


Zsanett a 2500Ft teljesen reális ár érte!

2007. ápr. 24. 10:05

Sziasztok!!

Engem is érdekelne, volt e valaki mostanában. Ahol én megkérdeztem,ott 2500.Ft / alkalom, és 3 fajta kezelés közül lehet választani. Tekercselés, aromaterápia, és valamilyen gép. Ha kombinálva kipróbálom mind a hármat, még mindíg olcsóbb, mint az ajánlat, amit a HIGH-CARE.tól kaptam, 10 alkalom 168.000.-Ft.

32. Porcicácska (válaszként erre: 27. - Inve)
2007. ápr. 18. 08:59

Sziasztok!

A tekercselést egy héten hányszor kell alkamazni és mennyi ideig kell rajtahagyni a fóliát?

Sima feszesítő testápoló krém is megteszi a hatásást? A combon kívűla fenék - csípő "lefaragására" is alkalmas?

Köszönöm a válaszotokat!

Porcica

2007. márc. 22. 16:16
majd utána érdeklődök a kozmetikusnál, nekem narancsbőröm szerencsére nincs, de a kerületeimből szeretnék lefaragni valamennyit:))))
30. Inve (válaszként erre: 28. - Naomagic85)
2007. márc. 22. 10:41
250 ml változatát ismerem, és a kozmetikustól szereztem be, mert azt hiszem csak úgy halandóknak nem árusítják.Meglehetősen sokáig elég,és nem is kell sokat magadra kenni,mert kicsit behabosodik, a bőrbe peig masszírozással jut be a legjobban. Én anno 1800 Ft-ért vettem, de ez jó fél éve volt. Gazdaságosabb az Avonnál, vay Niveánál. A hatása pedig (fol-pack-kal együtt), hogy sokat tűntet el a narancsbőrből, és sztem halványította a fogyási csíkokat is.
2007. márc. 21. 12:58
Debrecenben van egy masszőr csajszi, ő paprikakrémmel masszírozza át a testet és infraszaunát használ utánna. 1500ft/alk. A tekercselés pedig úgy is működhet ahogy Inve írta. Garantált a hatás!
28. Naomagic85 (válaszként erre: 27. - Inve)
2007. márc. 21. 12:35
Milyen ez az Ilcsi vérpezsdítő testápoló? Hol lehet beszerezni? És a 3 hét milyen eredményeket hozott?
27. Inve
2007. márc. 20. 20:06

Sziasztok!

Most leszek 21 éves, de régóta gondjaim vannak a súlyommal, és bizony megjelentek a narancsbőrök is. Mindig mozogtam valamit, de 1 éve elhatároztam, hogy komolyan nekilátok a promléma megoldásának. Azóta folyamatosan járok spinningre, ami nagyon jó, de mellette vigyázok az étkezésre is. Így sikerült kb.4 kilót leadni, a cm-ek tekintetében pedig látványos eredményeket értem el. Mivel azonban meg akarom gyorsítani a folyamatot, otthoni kezelés alá vetem magam. Spinning után, miután letusolok, a promlémás részeket (comb,fenék,has) bekenem és bemasszírozom Ilcsi vérpezsdítő testápolóval, ami paprika kivonatot tartalmaz, és sima fol-pack-kal betekerem magam jó szorosra. Ezután még körbetekerem magam törölközővel, és pokróccal is, ami jó melegen tart, ráadásul égő érzéssel párosul. Összevetve sztem sokkal olcsóbb, mint egy kezelés a kozmetikusnál, és úgy tűnik hatásos is. Ezt hetente 2 este csinálom, már 3 hete. Remélem segítettem azoknak, akik olcsón meg akarják úszni a tekercselést. :D

26. Naomagic85 (válaszként erre: 25. - Gigiorult)
2007. márc. 6. 19:42
Hú, majd nekem is számolj be a tapasztalataidról, no meg persze az eredményről!:) Én is fontolgatom, de előtte informálódom. Ahova én készülök, ott paprikás, fahéjas, és csokoládés tekercselés van, szerinted a fahéjas a legjobb?
2007. márc. 4. 10:54

Sziasztok!


Én most készülök menni illóolajos tekercselésre! Azt mondták hogy kb. 6 cm-t lehet vele csökkenteni! Womannak:Állítólag a fahéj égeti legjobban a zsírt! Majd ha lesz még tapasztalatom leírom! Ez 5000 ft/alkalom.

24. 7130b15964 (válaszként erre: 23. - Vorsi75)
2006. okt. 26. 15:33

A bőrnek, minden ilyen kenegetés, kényeztetés jót tesz, úgyhogy ha van rá időd és lehetőséged, akkor tényleg érdemes évente, egyszer-kétszer igénybe venni.


Nekem az már felérne egy kirándulással, ha átmennék oda kezelésre. Azért köszi!

2006. okt. 26. 15:13

Sziasztok!

Ahol én voltam, egy höly a saját házában, csinálja, de ő azt mondta, félévente egyszer ajánlott, mert ez méregtelenítésre alkalmas.Megírom neked az elérhetőségét!

Én most pont azért szeretnék menni, mert évek óta sportolok, de a szülés látszik a hasamon, nem ártana egy kis kezelés neki. Nem a fogyás miatt mennék. Bár az sem árt, de ebben a módszerben nem bízom. Meg amúgy is nagyon szar a bőrtípusom, száraz , vízhiányos, stb. Megkérdeztem a kozmetikust, a tekercselés itt 2500.- az ionos kezelés 1700-1900.-. Felváltva ajánlotta. Remélem lesz eredmény. : )

22. 7130b15964 (válaszként erre: 21. - Vorsi75)
2006. okt. 26. 12:34

Ahol én voltam anno, ott tengeriszapos tekercseket használtak. Betekertek, rám adtak egy szkafandert és hagytak csöpögni. Állítólagosan a bőrön keresztül az iszapban található hatóanyagok felszabadítják a mérgezőanyagokat, aminek nagy része távozik a kezelés alatt.

Az tutti, hogy nem ittam 3 liter vizet utána. Ráadásul nem is követtem semmilyen fogyókúrás étrendet. Az eredmény meg is lett, a pénzem fogyott, én meg nem. Igaz, csak háromszor voltam, alkalmanként(!) 15ezer forintért. De ez 99-ben volt, szóval még húzósabb árnak számított.


Most inkább a sportolásra költöm a pénzem, ilyen-olyan kezelésekre majd csak a bőr tonizálása, hidratálása miatt megyek és nem fogyás reményében.

2006. okt. 25. 16:13

Sziasztok!

Érdekes dolgokat olvastam a témában, és egy kicsit el is bizonytalanodtam, mert most készültem kozmetikushoz.(tekercselés miatt)

Szóval , nekem csináltak már méregtelenítéses tekercselést, ami nagyon olcsó, félévente ajánlott. Bugyi, melltertó marad. Centizés, kis géppel zsírlazítás, nem fáj, utána krémezés, fáslizás. 45 perc takaró és meleg lámpa alatt.


Összesen 40-60cm szokott eltűnni, szép bőr napokig. Egy a titka, ajánlott utána pár napig sokat inni, (3l)kcsit diétásan enni, és akkor ez meg is marad.Eddig akárkivel mentem, hasonló volt az eredmény. Itt a kozmetikus 2500.- körül csinál hasonlót. Ti mire költöttetek 50 ezret??

Teljesen bizonytalan lettem.

2006. szept. 18. 18:05

Lehet, hogy elkerülte a figyelmedet, azzal kezdtem, hogy sajnos semmi rendkívüli karcsúsodást nem értem el a 2 alkalommal, ha azt a közel 50 ezer forintot nem nevezzük annak, amit a pénztárcám fogyott.


Elméletileg lett volna valami diéta mellette, amit én nem vettem túl komolyan.


Elméletileg már az első alkalommal is 13-20 centis csökkenést kellett volna elérni. Nekem még a 10-et sem sikerült kihoznia a kozmetikus csajnak, pedig próbálkozott (először lazán mért, a kezelés után pedig egy picit szorosabban, meggyőződésem, hogy e nélkül még kevesebb eredményt ért volna el).

19. Manon
2006. szept. 12. 15:49

Köszike a válaszokat!:)


Mindig elcsodálkozom, hogy itt mennyi kedves és segítőkész embert lehet találni!

De hát végülis ezért látogatom az oldalt, gondolom ezzel nem vagyok egyedül!:)

2006. szept. 7. 21:42
Ahol én voltam, ott adtak egyszerhasználatos bugyit (spéci papírféleségből volt). Valószínűleg szalonja válogatja...
17. Lori (válaszként erre: 13. - Manon)
2006. szept. 7. 21:38
Jó tanács a tekercseléshez: vigyél magaddal törölközőt és váltó alsóneműt.
16. 7130b15964 (válaszként erre: 16. - Juniperus)
2006. szept. 6. 17:46
Hogy ezt te nem poénből írtad, hanem élesben kipróbáltad?! :DDDD
2006. szept. 6. 16:49

Én egy pár éve az iszapos verziót próbáltam ki. Természetesen nem tartottam a csökkentett kalóriájú diétát mellette. Eredmény szinte semmi.


A vicces az volt, hogy az első kezelésnél 1-2 centi különbségen kívül nem lehetett semmit érzékelni. A kozmetikusom azt mondta,hogy valószínűleg azért, mert nincs sok mérgező anyag a szervezetemben. Budapesten? Én lennék a két lábon járó csoda!


Egyébként kifejezetten utálom, hogy úgy hirdetik ezeket, hogy 10-15 centi különbségek már az első kezelésnél. Aztán körbemérnek mindenhol, éppen a fejem térfogatát nem jegyezték fel. De az tényleg felesleges is lenne, mert nem tudná egy kicsit sem meg szorítani a centit körülötte. Legalábbis nekem a meggyőződésem, hogy a számokban kimutatott karcsúsodásom csupán annak az eredménye, hogy a tekercselés előtt lazára engedte a centit körülöttem, míg a tekercselés után kissé megszorította. Na, így sikerült néhol fél centit, egy centit karcsúsodnom.


Nem állítom, hogy senkinek sem működik. A bőrnek meg tényleg jó, de hogy ettől valaki vékonyabb lenne. Talán, ha keményen mozog és diétázik mellette, de azt meg enélkül is megteheti és spórol vele több 100 ezer forintot (nekem legalábbis kezelésenként 15 ezer volt).

14. anduca (válaszként erre: 13. - Manon)
2006. szept. 6. 16:20
igen, a bugyi és a melltartó is rajtad maradhat.
13. Manon
2006. szept. 6. 16:19

Sziasztok!

Gondolom bugyikában csinálják ezt a tekercseléses ügyet!

Vagy rosszul gondolom?

Aki volt már segítsen. Megyek majd, de még nem igazán vagyok tisztában vele!Előre is köszike!

12. anduca
2006. szept. 6. 15:17
Testtekercselésen én is voltam, vákuumos nyirokmasszázzsal kombináltam. Így együttvéve 10-szer voltam - 5xtekercselés, 5xnyirokmasszázs. Sajnos, nem láttam eredményt. A narancsböröm megmaradt. Talán csak annyi, hogy puhább lett a böröm.
11. Lori (válaszként erre: 10. - Woman)
2006. aug. 25. 13:03

Az én kozmetikusom a GIGI által forgalmazott krémeket és illóolajokat használja.

M

10. woman
2006. aug. 4. 08:48

Lányok, szerintetek otthon megoldható egy ilyesféle testtekercselés? Nem vagyok ám eleresztve, ha értitek mire gondolok? De, ha vmelyikőtök megosztaná, h milyen illóolajokkal kenték be, talán otthon is ki tudnám keverni és használhatnám,ill.a velem egy cipőben járók is egészen biztosan szívesen vennék.Légyszi,légyszi

:-):-):-)

2006. júl. 27. 12:32

Sajna még nem volt tapasztalatom ezen a téren de szívesen kipróbálnám.

Bekennek, körbefóliáznak...és 1 óra pihi után -2-3 centi alkalmanként lejön. De pár kezelés kell, csak sajna megvan az ára. Én már utánaérdeklődtem, csak sajnálom rá a pénzt.

2006. júl. 22. 23:55
Kifejezetten testtekercselésen én még nem voltam, de infraszaunáztam úgy, hogy közben bekenték a testem és be is fóliáztak. 6 kezelésen voltam, kg-ra nem fogytam, centire is csak 3-4 cm-t, de volt az egyik combom elülső részén egy szép kis cellulithurka, ami eltűnt. Ennek már több mint 1 éve és azóta vissza sem jött.
2006. júl. 3. 20:13
Nálam is szinte uaz.lett, mint Lorinál. Én úgy 5 éve csináltam,de már akkor jó kis összeget kóstált. Amúgy tényleg jó, csak azt is időközönként szinten kell tartani és visszajárni. Na ez az ,amit mindig hanyagolok.
2006. júl. 3. 14:27
Megmondom öszintén én most hallok róla elösször.Igy sajnos nincs tapasztalatom.
5. Lori
2006. júl. 3. 13:53

Sziasztok!


Én tavaly nyár végén végigcsináltam egy tíz alkalmas kezelést.A kozmetikusom csinálta,gigi-s krémekkel meg illóolajakkal.

Bektrémezett, az illóolajjal átitaott fáslival betekert,malfd jött rá egy réteg folpak, belebújtam egy nejlonzsák,majd a legjobb része takaró alatt egy óra pihenés.

Alkalmanként 2-3 centi ment le mindenhonnan.

Diétáztam és sportolni is jártam mellette, de csak lightosan. Az eredmény 7-8 centi mindenhonnan (csípő,has,fenék,comb).

A narancsbőröm alig észrevehetővé vált.

A legjobb,hogy azóta híztam 4-5 kilót,viszont a testem ezen részein ugyanaz maradtam centiben.


Nekem jó volt,akiknek eddig ajánlottam mind meg voltak elégedve vele.Idén nyár végén újra tervezek egy kúrát!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook