Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A bérkompenzációt kismamáknak a MÁK vagy a munkahely adja? fórum

A bérkompenzációt kismamáknak a MÁK vagy a munkahely adja? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 8. 17:58
Én azért bemegyek az oep-hez és megérdeklődöm miért nem kaptam....hátha kapok normális választ...egyszer már segítettek,amikor a munkáltatóm kamuzott.....bár ez egy elég hivatalos levél,amit küldött..hát nem tudom.
7. Jucuska25 (válaszként erre: 6. - Banita76)
2012. ápr. 8. 17:57
Én semmilyen papírt nem kaptam!
2012. ápr. 8. 17:54
Nekem a munkahelyemre kellett a kérelmet beadni, és azt a Magyar Államkincstárnak küldték. Akik a héten megküldték a határozatukat, melyben közölték, hogy elutasították a gyed kompenzációról a kérelmemet.
5. Jucuska25 (válaszként erre: 4. - Csillagpor0622)
2012. ápr. 8. 17:54
Felháborító ez az egész!!!!És így vállaljunk gyereket!!!93.000-et kaptam 3 havi kompenzációval,ha benne van...
2012. ápr. 8. 17:52

Nekem 1 hónapja telt le és elutasították a bérkompenzációt :( Mondván,hogy nem csökkent a netóm...ha a tavalyi fizukat nézem(gyed első gyerekkel) akkor 5000-el kevesebb....szóval nem tudom,hogy akkor miért mondják,hogy nem csökkent.

Ilyenkor az OEP tud segíteni szerintetek?

Mit tegyek?

Fórumindító ne haragudj,h én is itt kérdezek...

2012. ápr. 8. 17:51
Oep talán... Nekem náluk kellett kitölteni egy adatlapot...
2012. ápr. 8. 17:50

Nekem febr. 4-én telt le. A januári hónapra visszamenőleg kaptam most márciusban egyszeri 8.600.-Ft-ot, ebben a hónapban már 6 ezerrel kevesebbet.

A munkahelyemen azt mondták, köszönjem meg a kormányunknak.............

2012. ápr. 8. 17:46
Sziasztok,valaki meg tudja mondani,hogy ezt a kompenzációt a MÁK vagy a munkahely adja??Nekem márc.5-én telt le a Tgys-em.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook