Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » African Mango + MetaBurn? fórum

African Mango + MetaBurn? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. szept. 11. 10:12

Szép napot mindenkinek!

Sajnos én is bele estem a csapdába!

Meg rendeltem a próba csomagot még áprilisban,abban a pillanatban levonták mind a két termék árát 680Ft/db, és azt hittem, hogy ezzel el van intézve! (ez volt az első bankkártyás vásárlásom) Vártam a csomagot, helyette kaptam egy SMS-t rá 15 napra, hogy sikeres kártyás vásárlást hajtottam végre közel 21,000Ft értékben! Nagyot néztem, mivel nem vásároltam semmit, azonnal hívtam a bankot, este háromnegyed 9-kor, hogy ki emelte le a pénz a számlámról?! (Szerencsére nem sokkal volt több rajta!)

Ajánlották, hogy tiltassam le a kártyát,(10000ft)én mondtam, hogy várjuk meg a holnapot, biztos van rá ésszerű magyarázat.

Másnap telefonáltak a banktól, hogy nem-e vásároltam fogyókúrás terméket, mert többen jártak így, mint én.A kártyát letiltották, nehogy levegyék még egyszer.Írtam levelet, meg fel is hívtam őket, persze nem értettem semmit, mert nem magyarul beszélt a nő, a mailre meg nem válaszoltak!

Másnap megérkezett az egyik csomag, meg kerestem a honlapot, ahol az volt írva, hogy 15 napom belül, ha nem mondjuk le a rendelést, akkor minden hónapban levonják az összeget!

Azt sem értem, hogyan lehetett volna lemondani, mikor a rendelés 9-én volt, 10-én postára adták!?

Rendeléskor ez a szöveg nem szerepelt a honlapon!

Ezt utólag rakták fel,hogy ezzel védjék magukat.

Panaszt írtam a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséghez, a banknak, és még a rendőrséghez is el mentem,meg ígérték, hogy kivizsgálják az ügyet.

Úgy is lett! A bank küldött egy levelet 2-3 hétre, hogy jogos a panaszom,és meg próbálják a pénzem behajtani. Eltelt egy hónap kb mikor látom, hogy rajta van a számlán a pénz! Nagyon megörültem,

hogy sikerült visszakapni,tanultam az esetből!

A bankomnak köszönhetem!

74. mse65
2012. aug. 17. 13:51

Igen beleestünk sokan a csapdába, de kérdezem én, hogy PUN kód nélkül hogyan tudtak a kártyámhoz férni.

A bank is hibázott, mert ezekről a tranzakciókról nem küldött SMS-t.

Én már a fele összeget visszakaptam tőlük, de azért még nekem is tartoznak.

73. mse65
2012. aug. 17. 13:39

72 hozzászóláshoz jelentkezném, mert én is elkövettem ezt a hibát.

email: mse650917@freemail.hu

2012. jún. 11. 11:12

Jó napot mindenkinek!


Én rendőr nyomozó vagyok Gödöllő Rendőrkapitányságon. Van egy "ügyfelem" aki beleesett abba a hibába, hogy ő is megrendelte e tablettákat megadta a bankkártya adatait és több esetben emeltek le e számlájáról különböző pénzösszegeket. Kérem aki beleesett ugyanezen hibába vagy van olyan ismerőse és tettek már rendőrségi feljelentét, akkor is ha még nem, akkor az írjon már nekem egy üzenetet elérhetőség megjeleölésével!


Köszönöm előre is a segítségület!


Üdvözlettel Mlinárcsek Csaba.

71. nagymacika (válaszként erre: 70. - Andika 76)
2012. máj. 25. 10:13
Nekem meg úgy volt ,hogy hoznak külföldről ,de olvasva a hozzászólásitokat ,inkább nem kértem. Megpróbálom mindenféle szer nélkül a fogyókúrámat.
70. andika 76 (válaszként erre: 68. - *csibe*75)
2012. máj. 24. 14:26

Sziasztok!


Én kb 1 hónapja szedem az 'mangót',fekete teával.Nekem ezt mondták ez felturbózza a zsírégetést.Na mindegy!!!Szóval nekem sem jött be,talán egy dekát fogytam!!

69. Zso1 (válaszként erre: 68. - *csibe*75)
2012. máj. 23. 11:28
nem, én nem vettem észre. a kezdeti jótékony hatások elmúltak, és az az 1 kg szetintem meg csak az átlagos kilók amik rohangálnak naponta. Jó, én mozogni sem mozogtam semmit. Maradok a Biotechnél, attól tuti nincsen bajom, és attól nem vagyok annyira éhes sem...stb. Nekem ez nem vált be, ki is dobtam. nem szeretnék a belgyógyászaton kikötni.
68. *csibe*75 (válaszként erre: 67. - Zso1)
2012. máj. 22. 13:11

én még mindig nem kezdtem el szedni...

lement vele valamennyi???

67. Zso1
2012. máj. 22. 08:35

Nos, én most hagyom abba. Most már második napja fáj a hasam. Felfújódtam, de úgy igazán, mikor már fájnak a beleim. Tegnap reggel is így keltem, bevettem Espumisant és elmentem wc, jól lettem. Bevettem a szokásos kapszulákat, és ma megint így ébredek. visszatérek a Biotech Pink poromhoz. Attól tényleg nem vagyok éhes, és még finom is.

Írjatok, Veletek mi van?

66. Chupsika (válaszként erre: 65. - Zso1)
2012. máj. 14. 20:36
Köszönöm szépen!
65. Zso1
2012. máj. 14. 19:32
a . után majd szedd ki a szóközt
64. Zso1 (válaszként erre: 63. - Chupsika)
2012. máj. 14. 19:32

african_mango@qweightlss.com

meta_burn@advmetabilling.com

63. Chupsika (válaszként erre: 42. - Zso1)
2012. máj. 14. 09:47

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni abban, ha valaki meg tudná nekem adni ennek a csaló cégnek az e-mail címét,ahol sikerült visszamondanotok a megrendelést, mert amin én próbálkoztam nem működik.Előre is köszönöm!

62. nagymacika (válaszként erre: 61. - Zso1)
2012. máj. 11. 10:43
köszi szépen ! Remélem eredményes lesz nálad! Nekem most hozzák csak jövő héten ,remélem az is jó hatású lesz. bár az itteniek is asszem angliából jönnek.
61. Zso1 (válaszként erre: 60. - Nagymacika)
2012. máj. 11. 10:39

Másfél hete asszem. De szerencsésen volt 2 nap kihagyásom közben, meg egyszer elfelejtettem bevenni egyik este. Szokásomhoz híven, mindent így csinálok :))

Annyit vettem észre, hogy nem érzem magam hogy tele vagyok, nem puffad a hasam, miután eszem. Mosnantól odafigyelek, és remélem jövő héten tényleg lesznek változások, amiket valóban érzékelek.

Az én gyomrom elég érzékeny, de semmi rosszat vagy kellemetlent nem tesz. Szedjétek nyugodtan, aztán Ti is mondjátok, hogy mit éreztek.

60. nagymacika (válaszként erre: 59. - Zso1)
2012. máj. 10. 13:18
Szia! Mióta eszed? hogy már érzed a változást? nekem most hozzák külföldről, ott is annyira viszik ,hogy meg kellett rendelni. Én kíváncsi vagyok milyen lesz
59. Zso1 (válaszként erre: 58. - *csibe*75)
2012. máj. 10. 13:12
Nyugodtan kezd el szedni, az első héten nem sok mindent vettem észre, de mintha most kezdene indulni valami. Álatlában ha eszem, akkor megnő a pocakom, de most nem így van. Nem méricskélem magam, de hétvégén 1kg-val könnyebb voltam mint előtte. Kezd el, mellékhatása nincsen, én nem vettem észre. :)
58. *csibe*75 (válaszként erre: 57. - Zso1)
2012. máj. 9. 21:26
Van vmi változás? Én még nem mertem elkezdeni szedni :)))
57. Zso1 (válaszként erre: 53. - *csibe*75)
2012. máj. 9. 16:25
Már leírtam, hogy lefordítottam mindkettő leírását, én aszerint szedem: Mango reggel/v amikor először eszem 2 kapszula a kaja közben, a MetaB: este mielőtt lefekszem 2 kapszula.
56. Zso1
2012. máj. 9. 16:23
Én is folyton éhes vagyok, de amúgy is az az egészséges, ha minimum 5x eszünk naponta, de kevesebbet. Egyenlőre én sem érzem azt h csillapodott volna a kaja iránti vágyam, de nem eszem többet most sem... szerintem várjunk pár hetet, addigra mindenkinek lesz tapasztalata, hogy hat e vagy sem, és amúgy is csak egyhavi adag, szóval csodákat ne várjunk, de ha csak pár kilót segit, már az is tök jó. Sztem.
2012. máj. 6. 06:59
Én szerdán kaptam meg, és egyből elkezdtem szedni. Az első 2 nap jó volt, tényleg nem is voltam éhes, éreztem jótékony hatását. DE azóta semmi. Megint folyton eszek, szerintem ez nekem egy nagyon rossz szokásom..:(. Azért folytatom a szedését, aztán majd kiderül, hogy sikerül-e fogynom.
54. Endredine (válaszként erre: 45. - A34558eb0d)
2012. máj. 5. 07:17
Érdekelne, mert nem szeretném, ha automatikusan leemelnék a számlámról! Légyszíves, küldd el az oldalcímet! Előre is köszönöm!
53. *csibe*75 (válaszként erre: 52. - Zso1)
2012. máj. 4. 14:38

:)

na a metaburn is megérkezett, 1,5 héttel később, mint a mango. jövő héttől én is elkezdem szedni, csak nem fordulok fel tőle :D

nem emlékszem, abba a kamu leírásban, ami volt, mit írtak, reggel-este kell enni mindkettőt?

52. Zso1 (válaszként erre: 49. - *csibe*75)
2012. máj. 4. 11:01
Yes :) A Metaburn az szintén sötét dobozban van, és lila színű címke van rajta.
51. Zso1
2012. máj. 4. 10:59
Én elkezdtem szedni 2 napja. Mindekettőt. Nem érzek semmilyen mellékhatást. 2 kapszulát szedek este mielőtt lefekszem, sok vízzel, majd mikor felkelek a mangós bogyóból veszek be 2-t reggeli közben. Én mellé iszom zsírégetős fehérjeport este, mert farkaséhes vagyok állandóan. Eddig sok változást nem vettem észre, maximum annyit, hogy az anyagcserémmel most megint nincs problémám. Gondolom majd jövő hét körül kezd el látványosan történni valami....illetve remélem :)
2012. máj. 3. 17:59
Szóal akkor még igazából senkinek nincs tapasztalata a mangóal kapcsolatban? Én külföldről hozatom be ,nem merek így rendelgetni azok után amiket írtatok.
2012. máj. 3. 17:06

Aki már elkezdte enni, írjon már róla valamit!

Ez ugye az a termék, ami sötét dobozban van, rajta egy világoskék cimke, +zöld csíkok, Advanced African mago felirat, meg egy mangorajz. 60 kapszula, és kevés info.

2012. máj. 3. 16:51

sziasztok. én is rendeltem ilyen cuccot, még ápr. 10-én, aztán kb egy hete le is mondtam. Jött is email, h ok, vették a lemondást. Viszont én csak a mangot kaptam meg, a másikat nem, pedig ugye azt is megrendeltem...

Ja, és ha a neten leveszed a kártyádon a vásárlási limitet 0-ra akkor nem tudnak leemelni róla semmit, ígaz te se tudsz vásárolni vele.

47. Zso1
2012. máj. 2. 21:13

Lefordítottam: Afrikai Mangot napi 2 kapszula evés közben, MetaBurn kapszulát 2 kapszula lefekvés előtt.

Remélem valamit használ. Bár egyáltalán nem vagyok kövér, vagy meghízva, de az a -5 kiló így nyár előtt most jól jönne :)

2012. máj. 2. 19:42

Sziasztok!

Én három hete rendeltem meg az African Mango-t bemutató ajánlat keretében. Az oldalon egyértelműen ott volt leírva az oldal alján, hogy hol kell lemondani 15 nap elteltével, mert egyébként automatikusan küldik a következő adagot és levonják a pénzt. 15 nap elteltével email-ben lemondtam, jött is rá válasz. Nem is vontak vagy akartak levonni a bankkártyámról pénzt ezidáig. Ma megjött a kapszula, amiért csak a kb 650 ft szállítási díjat fizettem rendeléskor. Kipróbálom, hogy milyen, de közben már találtam magyar és külföldi oldalt is, ahol kb 1/3 áron be lehet szerezni ilyen mangó tartalmú kapszulákat. Ha használ, onnan fogom beszerezni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook