Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek a hisztis fiammal? fórum

Mit tegyek a hisztis fiammal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. 91d4989ab9 (válaszként erre: 41. - Flier)
2012. ápr. 9. 20:17
:DDDDDDDDDDDDDD
47. 91d4989ab9 (válaszként erre: 45. - Muraja)
2012. ápr. 9. 20:16
nem ezt tényleg tapasztalta, hallotta az utcán, van ilyen anya is
46. 91d4989ab9 (válaszként erre: 42. - 474687f420)
2012. ápr. 9. 20:16

mondd meg a gyereknek ha olyan leszel mint apád csak olyan jut neki mint te:DDDDDDD lehet hogy ettől jobb utra tér:DDDDDD


na a lényeg hogy nem irigyellek és sok erőt meg kitartást és mégtöbb türelmet

45. Muraja (válaszként erre: 44. - 342364fdcc)
2012. ápr. 9. 20:15
Remelem ez vicc , kulömben egy lelki szegenysegi bizonyitvany .....
2012. ápr. 9. 20:13
Anya:gyereeeeee ideeee.Gyerek:anya megint megversz?Anya:csak mennyünk haza
2012. ápr. 9. 20:13
ime pár gyereknevelési trükk,amit mostanába halottam,utcán stb innen onnan:anyja üvölti a gyereknek,gyere beeeeee,gyerek,nem.Anya:gyere beeee merrttt össszeeeverlekkkkkkk.
42. 474687f420 (válaszként erre: 40. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 9. 20:10
Apukát sajnos már nem lehet nevelni, az anyjának kellett volna.Az meg már az én hülyeségem, hogy későn vettem észre, milyen neveletlen, mert színésznek elmenne simán, sőt díjakat zsebelhetne érte!:(
41. flier (válaszként erre: 37. - 474687f420)
2012. ápr. 8. 20:28
Elég egyszer csunyán beszélni előttük rögtön megjegyzik.A nagyobb fiammal történt anno,beszélgettünk az apjával s kicsúszott a számon h lófaszt! A gyerek elméjülten játszott.Másnap sétáltunk s elkezdte hangosan mondogatni:ópac,ópac...egyik ismerősünk megis jegyezte milyen szépen beszél már csak nem érti,hát én értettem mit mondogat.Bezzeg a kérem szót amit ezerszer hallott még félév után se,mondta!
40. 91d4989ab9 (válaszként erre: 37. - 474687f420)
2012. ápr. 8. 20:05
a gyerek leutánozza amit lát a környezetében, lehet hogy nem ő a hibás ha csunyán beszél hanem az apuka:D őt kéne megnevelni:d
2012. ápr. 8. 20:03

Igen megpróbálok ezentúl.Sajnos mamák nálunk vidéken, apa meg hogy is mondjam, finoman, sz..rik a gyereknevelésre.Néha puszi 5 perc játék egyébként semmi:(

ÉN meg próbálok minden erőmmel egy egészséges, és jó szellemű gyereket nevelni, aki nem fog drogozni vagy még rosszabb.Az a baj, hogy az apjától örökölte a makacsságot :(De nem adom fel!Egyébként ő a mindenem és olyan jó dolog, hogy én is neki :)

38. flier
2012. ápr. 8. 19:59
Engem nem érdekel más véleménye ki hogy neveli a gyerekét de engem se szoljon meg.Erre azt szoktam mondani h gyere és csináld helyettem egyedül 3 gyerekkel s meglátjuk....nálunk nincs mama aki vigyáz néha rájuk s apa külföldön melozik .Szerintem mindig a megérzésedre hagyatkozz hisz anya vagy ennél erösebb dolog nibcs a világon
2012. ápr. 8. 19:44

Nem, nem a boltban nem vagyok más, mert ott nem nagyon érdekel, hogy ismeretlenek ha meg is szólnak és olvasd vissza, ezt sikerült megoldani, de ha nálunk vannak vendégek, valóban más vagyok, mármint vele, érzi, hogy nem büntetem, nem azért mert ciki lesz, de csinált már olyat, hogy tényleg azért rászól a felnőttre, hogy csendbe legyen, az milyen már?

Ez nem volt mindig így, de egy-két éve járnak nálunk a főnökék, velük kezdődött.De azóta mintha én sem tudnám, más előtt hogyan neveljem, mert a főnökék, akármit is csináltam belekötöttek.Kezdettől fogva megszólták a nevelésem, pedig akkor még tudott más előtt viselkedni. Először abba kötöttek bele, hogy csúnyán beszél a gyerek, azt hála az égnek sikerült kinevelni belőle, de mit is vártunk amikor a gyerek még nem érti hogy neki ezt nem szabad és apuka meg a haverok bizony nem nézték hogy ott van, csúnyán beszéltek.. Szóval ezt megoldottuk, aztán másba kötöttek, sőt a főnök, ahányszor átjött kötekedett a gyerekkel, aztán már mindenki előtt produkálta magát a gyerek, én meg nem is tudtam hogy kezeljem, hogy ne szóljanak meg ők sem, bár igazából a fönökék mindenben meg szóltak.De nemrég gondolkodtam el, hogy a főnöknek már van egy előző kapcsolatból egy gyerek, akivel akkor sem foglalkozott amikor vele lakott, most meg nincs nekik még közös és a csaja is megszól, hogy ő majd így meg úgy neveli az övéket.Szóval a lényeg, hogy mostanában gondolkodtam el, milyen hülye vagyok hogy ilyenekkel foglalkoztam oké hogy nem szólok vissza a főnökömnek, de ezentúl máshogy lesz, nem fognak érdekelni.És hátha javul a helyzet :(

2012. ápr. 8. 19:35
más vagy a boltban, mert már előre félsz hogy jaj megint mit fognak szolni ha lefekszik a földre stb, más vagy a vendégek előtt hogy jaj de ciki lesz ha... és ő ezt érzi és be is teljesedik amire gondoltál:D
2012. ápr. 8. 19:32
és ezt használja ki, nagyon ravasz:D
2012. ápr. 8. 19:32
érzi hogy na most mást lehet, mert nem vagytok következetesek vele szemben
33. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - 474687f420)
2012. ápr. 8. 19:31
pont ez a gond, érzi rajtatok hogy ilyenkor mások vagytok igy ő is más
2012. ápr. 8. 19:30

Az alkalmi süketség nálunk is előfordul, elég gyakran!Nem tudom, hogy csinálják ezt, de tényleg rááll a hallásuk, hogy ha azt mondod, pakolj el nem hallja, ha azt, hogy kérsz csokit azt ha leghalkabban mondod is felfigyel!

Azért nálunk is van gond, ha idejön valaki nem bírni vele, ő is tudja, hogy olyankor azért nem úgy szól rá az ember, nem viszi be büntibe, és produkálja magát.És a bútorokra mászik meg ilyenek, volt, hogy ránk szólt, hogy ne beszélgessünk mert nem hallja a tévét.Persze után meg lett neki magyarázva, hogy ilyet nem teszünk, de a vendégek előtt mégis ciki.Előttük is rászól az ember, de mint aki süket, komolyan.Meg sem hallja!Pedig nekem egy van!Néha nagyon nehéz...

31. flier (válaszként erre: 24. - Banita76)
2012. ápr. 8. 19:11
Nálunk is pontosan ez a helyzet! Csak az aprobléma h ha itthon nem is nagyon hisztis a boltba v bárhol kihasználja a helyzetet mert annyi esze már van.Volt olyan h már szinte fuldoklott meg köhögött annyira behisztizett,én meg leöntöttem pici hideg vizzel.2 szer bevált most már immunis rá.Lehet másnak bevállt a szép szó de az én gyerekem vagy alkalmi süket mert rohadtul nem érdekli folytatja tovább v mégjobban rákezdi
30. 91d4989ab9 (válaszként erre: 29. - 474687f420)
2012. ápr. 8. 18:47
hát igen:D van amikor ez beválik:D jajj én is akarok egy bébit:D
2012. ápr. 8. 18:44

Nekem a gyerek egyszer verte földhöz magát vásárlás után kb. 3 évesen,hogy ő még nézelődni akar, lefeküdt a földre, és sírt, hogy ő nem jön haza.Mondtam neki szép nyugodtan mosolyogva, hogy a szép nadrágodat nem mosom ki, és otthagytam.Na nem úgy hogy hazamentem, csak elindultam, persze a fél szemem, hátul.kb. 2 m-re járhattam, mikor elhallgatott és szólt, hogy anya várj meg!Visszafordultam, még nem állt fel, mondtam neki, hogy gyere mert sietek.És jött.

A t..ban a játékokat mindig megnézzük nem hisztizik, hogy kell, mert megérti, hogy nem telik mindig, egyszer viszont ott is, hogy neki ez kell és belerakta a kosárba, én kiraktam, ő bele, ez így ment 5 percig, aztán mondtam neki, hogy vagy visszateszi, vagy az édesség is megy vissza és úgysem veszem meg a játékot.Bevált.

Én már fel voltam készülve, hogy mikor jönnek, legjobb az elsőnél odafigyelni.A hisztire meg azt javaslom, hogy otthon kell megfogni.Ha hisztizik, ott kell hagyni, ha megy utánad, nem kell vele foglalkozni, nem könnyű de beválik, tényleg csak figyelemfelkeltés...:)

2012. ápr. 8. 16:41
Sziasztok! Az én lánykám is hisztis, nem is tudom kitől örökölte. :)
27. Banita76 (válaszként erre: 25. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 8. 16:24

Köszi a tippet! :)

Amúgy cuki, és nem sokáig lehet rá haragudni.

26. 2a69f78972 (válaszként erre: 25. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 8. 14:51
Ez jó !:D:D:D
25. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - Banita76)
2012. ápr. 8. 14:19

hát az ellenkező irányba indulj el mint amerre menned kell:D


cukik lehetnek, sok türelmet hozzájuk:D

24. Banita76 (válaszként erre: 1. - Flier)
2012. ápr. 8. 13:47
Szia! Az én kisebbik lányom is 19 hós, és Ő is rendkívül hisztis. A nagy is hisztizett annak idején, de ehhez képest semmi nem volt. Még azért is hisztizik, ha tisztába akarom tenni, vagy öltöztetni akarom, hogyha Ő akkor pont játszani szeretne. Szinte mindenért tiltakozik. Én is tanácstalan vagyok. Hiába próbálom vele szép nyugodt hangon megbeszélni, hogy mit nem szabad, nem érdekli. Az utcán, ha sétálunk, mindig az ellenkező irányba akar menni, ha megfogom a kezét, és hívom, akkor lehajol a földre, és nem jön, ha felveszem az ölembe, akkor veri magát, hogy le akar szállni. Tehát én teljes mértékben megértelek Téged! :)
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 8. 08:51

Igen:))

Ebből látszik, hogy a hiszti valóban csak figyelem felhívás:) Nagyon vicces:)

22. 91d4989ab9 (válaszként erre: 19. - Flier)
2012. ápr. 8. 08:23
:D kitartás!:D
21. flier (válaszként erre: 20. - Kira34)
2012. ápr. 7. 23:47
A lányom aktiv de azért kezelhető volt nem volt hisztis,a középső áldott jó gyerek volt,mig be nem került oviba.Utánna elleste a hülyeségeket a többitől
20. kira34
2012. ápr. 7. 23:37
Nektek milyen volt, amikor a gyerek 3 éves volt?
19. flier (válaszként erre: 17. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 7. 22:23
Kamaszkor!!!???? Inkább hagyjuk is,a lányom pont abban van,a nemtudom hanyadik dackorszakában.Nem is tudom melyik a rosszabb,a hiszti v a kamaszkor!? A lényeg:nem unatkozom,melegváltásban" csinálják h véletlenül se unatkozzam
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook