Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tegyek a hisztis fiammal? fórum

Mit tegyek a hisztis fiammal? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. flier (válaszként erre: 77. - Banita76)
2012. ápr. 13. 13:44
Lehet h van benne valami,amit irtál az apjukról.De már 3éve nem látták,a lányomnak mégis ő egy isten
77. Banita76 (válaszként erre: 76. - Flier)
2012. ápr. 13. 13:28

Szerintem ez azért volt így az exeddel, mert talán nem érezték a gyerekek a szeretet a részéről, és tudat alatt úgy voltak vele, ha szót fogadnak hátha többet foglalkozik velük. Rólad pedig érezték, hogy így is, úgy is szereted őket, akkor is, ha rosszak, és nem fogadnak szót. Lehet, hogy hülyeség nem tudom, nehogy megharagudj.

De amúgy egy férfinak mindig jobban szót fogadnak a gyerekek. Nálunk legjobban a nagypapára hallgatnak, ha sok mindent vásárolok pl. mindig viszem apukámat, mert akkor megül a kislányom a bevásárlókosárban, de ha csak én vagyok ott, akkor nem bírok vele. Pedig a papa is nagyon szereti a lányaimat, de Ő szigorúbb, nem enged meg annyi mindent, mint én, meg a férjem.

76. flier (válaszként erre: 75. - Banita76)
2012. ápr. 12. 17:18
Látod ez érdekes mert az exem szart a gyerekekre,nála a gyerek vigyázás abból állt h berakott egy dvd t v a szobába rejtvényt fejtett.Sose szólt rájuk,bármit megtehettek.Mégis neki első szóra szót fogadtak,elég volt ha kicsit mérgesen nézett rájuk.ÉN bezzeg bármit csinálhattam,falra hányt borsó volt
75. Banita76 (válaszként erre: 74. - Flier)
2012. ápr. 12. 13:16
Az nem semmi! Akkor apukára nem sokat számíthatsz. Az én férjem is hajnaltól estig dolizik, sokszor a gyerekeket napokig nem látja, mert alszanak mire hazaér, de neki legalább időnként van szabadnapja. És azok a napok nekem is könnyebbek. A kicsi lányom apának sokkal jobban szót fogad, és neki kevesebbet is hisztizik.
74. flier (válaszként erre: 73. - Banita76)
2012. ápr. 11. 15:29
Ne is mondd!!Van egy kamasz lányom,egy már majdnemhiperaktiv fiam meg egy hisztis kicsi.Apuka külföldön min 3hónapig....komolyan néha világgá mennék,vagy alig várom h este legyen h végre elaludjonak
73. Banita76 (válaszként erre: 72. - Flier)
2012. ápr. 11. 13:14
Reméljük, hogy nálatok is, és nálunk is beválik, és rövid időn belül leszoknak a hisztiről. Nem tudom, te hogy vele, de én elég nehezen viselem. Úgy fel tud idegesíteni, hogy utána sajnos már kevesebb a türelmem a nagyobbik lányomhoz is, aki amúgy jó gyerek.
72. flier (válaszként erre: 70. - Banita76)
2012. ápr. 11. 08:16
Jelenleg ott tartunk,hogy ha a sarkot emlitem szinte azonnal abba hagyja a hisztit.Lehet beválik? Tegnap a boltba is mondtam neki:na gyere,keresünk egy sarkot ott hisztizhetsz nyugodtan! Azonnal abba hagyta
71. 91d4989ab9 (válaszként erre: 69. - Flier)
2012. ápr. 10. 21:53
majd megunja akkor:D szeressétek olyan hamar felnőnek:D meséljetek nekik a picibaba korukról az annyira jó kapocs az anyával
70. Banita76 (válaszként erre: 69. - Flier)
2012. ápr. 10. 21:50
Ezt a sarokba küldést mostanában mi is kipróbáltuk, és kezd beválni. Már magától megy sokszor be a szobájába, a sarokba, és ott hisztizik.:)
69. flier
2012. ápr. 10. 17:25
Elősszőr én is hagytam és nem figyeltem rá.Rá se néztem mintha ott se lenne.Most ott tartunk hogy már mást se csinál csak visít,pl ha tisztába teszem.Nagyon gáz.Mikor elkezdi sarokba ülttetem,most már szolok neki mikor elkezdi,menj a sarokba ott lehet csak hisztizni!ÉS ODAMEGY!!! De már hamar abbahagyja
68. ilba24 (válaszként erre: 5. - Flier)
2012. ápr. 10. 13:48
Sziasztok!Az én fiam 18hós.mostanában ő is nagyon hisztis,akaratos.Én egyszerűen hagyom had ordítsa ki magát,ha valami nem tetszik neki.Általában akkor hisztizik,ha valami olyat akar csinálni amit nem engedek.(hozzáteszem,hogy nem neki való dolgokat)
67. 474687f420 (válaszként erre: 66. - A0c1361e44)
2012. ápr. 10. 13:35

1 évig titokban jártunk, addig, aztán megváltozott, de sokáig vártam, hogy hátha visszajön az a rendes ember.És képzeld, nem lehet észrevenni, ha megjátsza magát, nagyon nagy színész.És ugye úgy elcsavarta a fejem, hogy a rózsaszín felhőből mire kitámolyogtam, addigra ott volt egy 2 éves csöppség.Ha valakit nagyon megszeretsz, nem tudom,honnan tudta, de pont azokat mondta, tette, amiket hallani, látni akartam.Romantikus volt, kedves és én hülye és akkor még naiv is, nem gondoltam bele, hogy túl tökéletes.

Amikor láttam, hogy baj van, és lehet hogy nem is az, akinek mutatta magát, akkor elköltöztem,pedig már eljegyzett, utánam jött, könyörgött, kifogásokat talált, hogy a rossz anyagi helyzete miatt változott ilyen rosszá, és visszatér a régi (jó)énjéhez. Ez meg is történt, egy évig normális volt, megvolt a lagzi, terveztük a gyereket, sőt 8 hónapba telt mire teherbeestem, igaz pont előtte volt egy pont, hogy elkezdte a régi rossz dolgokat, és akkor pozitív lett a teszt.Amikor terhes voltam, tündéri volt, várta a gyereket, mindent megtett.Aztán a gyerek amikor megjött csak romlott a helyzet, nem foglalkozott vele, és azóta meg még rosszabb, főleg velem.Csak veszekszünk, annyira flegma, hogy már kezdem azt hinni, hogy talált magának valakit, ami már őszintén nem nagyon érdekelne, csak az hogy akkor miért nem mondja meg.Persze jó álca vagyunk, családja van, gyönyörű gyerek, nem vagyok egoista, de engem is dícsérnek folyton neki, ráadásul vidéki vagyok, tehát főzök mosok takarítok, neki semmit nem kell csinálni.De én benne lennék, hogy kezdjünk új életet.És még annyit, hogy régen igen máshogy volt.Apósom ivott, verte a családot (gondolom ezért ilyen a fia, bár minket nem ver, de sztem pont ezért kéne megpróbálni neki jónak lenni)szóval neki azt mondta az anyja, hogy amilyet szakítottál olyat szagolsz.Mamám ugyanígy volt, nem volt lehetősége, nem volt kiút, hiába őket is verte nagyapám.Ennek ellenére apukám nem iszik és mintaapa, akit mai napig szeretünk, tisztelünk.

Tehát nem nagyon értem, és én tényleg mindent megadtam, türelmet, odaadást, ki volt szolgálva évekig, és semmi sem jó.A saját anyja azt mondta neki, hgy egyedül kell élnie mert senkivel nem tud.Oda lakni már nem mehet...

66. a0c1361e44 (válaszként erre: 49. - 474687f420)
2012. ápr. 10. 08:28

És meddig tudta eljátszani a jófiút?

Nehezen hiszem el, hogy nem lehet észrevenni valakin, hogy bunkó.

65. flier (válaszként erre: 64. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 10. 08:23
Az se volt jobb, sőt!! A nőknek kuss volt s a végtelenségig tűrtek mert nem volt más választásuk.
64. 91d4989ab9 (válaszként erre: 63. - Flier)
2012. ápr. 9. 22:27
akkor valahogy jobban megoldották a párkapcsolati nehézségeket, alkalmazkodtak egymáshoz a közös érdekszövetség miatt
63. flier
2012. ápr. 9. 22:26
Komolyan nem értelek!!Ennek most mi köze hozzá!?
62. 91d4989ab9 (válaszként erre: 61. - Flier)
2012. ápr. 9. 21:58
elég rossz felé tart igy a világ, komolyan mondom kezdem megérteni hogy anno miért erőltették a szüzen férjhezmenést meg a vallásos életet:(
61. flier
2012. ápr. 9. 21:34
Anno én is ugy gondoltam h inkább csonka családban,de nyugalomban legyenek
2012. ápr. 9. 21:26
Már eljött az idő, amikor már nem bírom, csak várom a lehetőséget, amikor lépni lehet.Érdekes, hogy a gyerek miatt jöttem vissza, hogy családban nőjön fel, most meg nem akarom, hogy még jobban sérüljön a kis lelke, ezért akarok menni:(
59. flier
2012. ápr. 9. 21:11
ÉN elvált vagyok,a két nagyobb gyerek az első házasságombol van.Előbb utóbb eljön az az idő mikor már nem birod tovább s már nem a gyereket nézed hanem h végre szabadulnál bármi áron.Az sem jó ha a gyerek rossz házasságban van hisz mindent megérez,egy érzelmi sikon van veled.S ennek majd később lesznek hátulütői.Sajna tapasztalatbol mondom
2012. ápr. 9. 20:48

Gondolom endre, te pedig egy jó lelkű, normális pasi vagy és nem kapsz nőt...

Talán neked pedig a rossz pasit kellene eljátszanod :D

57. 474687f420 (válaszként erre: 53. - 342364fdcc)
2012. ápr. 9. 20:47

Igen, jól látod, át lettem verve!Ő a színészkedéssel kaphatott csak nőt, és az hogy mellette maradtam, gyereket szültem neki, csak annak köszönhető, hogy optimista vagyok és nagyon jóindulatú, és igen naiv is :(

Én már nem nyalom ki a seggét, és azóta csak rosszabb a helyzet, arról nem tudok, hogy megcsalna, de őszintén nem csodálkoznék, sőt örülnék, mert akkor talán könnyebben elengedne magától és nem lenne vergődés, ha sikerülne elmennem tőle.

56. 91d4989ab9 (válaszként erre: 53. - 342364fdcc)
2012. ápr. 9. 20:44
mindenkinek meg van a maga keresztje endre, ne légy olyan mint akik téged bántottak, ő nem érdemli meg
55. 474687f420 (válaszként erre: 52. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 9. 20:44

"szoval szeresd a kölyköt nagyon ez a lényeg"

Ez tetszett :D

Imádom és ezt érzi is, tudom, hogy nem könnyű neki, és mindent megpróbálok, hogy könnyebb legyen, ne érezze a helyzetet :)

2012. ápr. 9. 20:42
Ja és abból is látom, hogy nem haragszik, hogy velem más, hozzám naponta többször bújik, az apjának néha csak és van hogy csak nagy könyörgésre.Persze az apja még meg tudja venni, mivel egy gyereket ezzel könnyen lehet, ha veszek neki valamit, de attól még tudja, viszont engem dédelget, puszilgat magától.Az apjával ezt soha.Pedig általában az apja veszi a játékot, sőt többet mint kellene.De én látom, hogy annak még jobban örül, ha megnézünk együtt egy mesét, vagy játszunk együtt.És nekem nem csak olyankor jön "nyalizni", ebben rám ütött hála az égnek!:D
53. 342364fdcc (válaszként erre: 51. - 474687f420)
2012. ápr. 9. 20:41

jó átvert csákód :D

és ezek a férfiak kapnak nőt pfff

ismerek egy nőt,a férje csalja évek óta,a nő tudja,ennek

ellenére ő nemcsalja meg a férjét sőt,kézenfogva menek az uccán,ki.nyalja a férje s.egét,

tese vagy különb.

52. 91d4989ab9 (válaszként erre: 51. - 474687f420)
2012. ápr. 9. 20:40
szoval szeresd a kölyköt nagyon ez a lényeg neki se lehet könnyű ha tényleg gond van a lelketekben, érzi többet éreznek mint mi
51. 474687f420 (válaszként erre: 50. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 9. 20:38
Igazából már 5 éves és miatta jöttem vissza apához, de tudom, hogy már fel tudja fogni ezt is, hiszen hallja amikor az apja a fejemhez vágja.Nem tudom, hogy tudatos e, de szerintem nem is kell, hogy előtte veszekedjünk, elég ha érzi hogy nincs minden rendben és már máshogy viselkedik.Nem haragszik, viszont ha kicsit beszélgetünk, vagy hallja hogy vitatkozunk, mondja, hogy nem akar elköltözni apától, pedig az ő kapcsolatunk sem rózsás, és érzi azt is, hogy sokszor csak terhére van az apjának.Csak nem értem, hogy akkor miért akart minket apuka olyan nagyon visszakapni, ha mind a ketten terhére vagyunk..
50. 91d4989ab9 (válaszként erre: 49. - 474687f420)
2012. ápr. 9. 20:34
viccnek is szántam, nem baj ha néha mosolyogsz is:D olyan is van ám hogy a gyerek azért olyan az anyával amilyen mert haragszik az anyára mert elhagyta az apát, több ilyen esetet is tudok. de a tied még pici ehhez hogy ennyire tudatos lenne, nem?
49. 474687f420 (válaszként erre: 46. - 91d4989ab9)
2012. ápr. 9. 20:30

Várj, azzal rémisztgessem a gyereket, hogy olyat kap mint én, ha nem változik?!

Nem hiszem hogy hatna!:)Egyébként az apja jól járt, mert azt mutatta, hogy rendes, kedves, stb. és így kapott meg, utána meg vártam, hogy olyan legyen mint az elején.De nem jött be.És még így is sokáig tűrtem és vártam.A gyerekem remélem nem lesz olyan mint ő, mert nem akarom hogy egyedül legyen, vagy mindig mással, mert előbb-utóbb, felnyílnak a nők szemei.Ne félj nem sértődök meg ilyen hamar, viccnek vettem, egyébként a gyerek nagy hajtóerő:)Csak néha sajnálom, az apja miatt, neki sem jó, hogy nem vagyunk jóban.Ha tudok, majd változtatok, valószínű ezért kicsit rosszabb mostanában az átlagosnál :(De akkor is imádnivaló, hiszen az enyém és sok van benne tőlem is :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook