Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Észak pesti babavárók (2008 tavasz-nyár) fórum

Észak pesti babavárók (2008 tavasz-nyár) (beszélgetős fórum)


10. Lucus
2008. jan. 14. 15:17

Bocsi nem akartalak sokkolni:-). Ezen a linken sok hasznos információt találsz. ha most volt meg érdemes hőmérőznöd is. Plusz legyektek együtt minél többet, hizsen egyéltalán nem biztos, hogy Neked a 14. napon van ovulációd, ez azért el is térhet. Nekünk azonnal sikerült, de mi egy napot sem hagytunk ki és minden lehetőséget megragadtunk:-)


[link]

2008. jan. 13. 21:33

szia!

megint megjött, 8-án este, nagyon gyenge volt, másnap ömlött,utána gyengébb,aztán már tampon sem kellett csak picilésnél csöpögött... máskor több szokott lenni, de lehet hogy nem jelent semmit.

a módszer amit mondtál, amikor állok, és ugy nézem elég fennt van, de gugolva meg közel, te melyik pózra gondoltál? jesszus, mint valami sexfilm :)

2008. jan. 8. 08:11

Még egy tippem lenne.

A méhszáj felhúzódik a hüvely tetejébe, mikor ovulációnk van. Olyan magasra, hogy ujjal alig lehet elérni. Ha valaki teherbe esik, akkor fent marad, míg megtermékenyülés nélkül visszaszáll alacsonyabbra, úgy hogy az ujjal is könnyen kitapinthjató.


Én ebből tudtam, hogy terhes vagyok:-)...no meg a hőtáblámból.


Probáld ki, ha nem odzkodz ettől a módszertől.


Lucus

2008. jan. 7. 18:39

tudom, ezt én is hallottam. beszéltem ma egy pszichologussal aki elég érdekelt fejlődésben is, és azt mondta h hallott már olyanrol h vkinek végig normálisan megvolt...

az enyém nem tartott nagyon rövid ideig de annyira hosszu se volt mint szokott, de gyenge sem volt ugyhogy teljesen bizonytalan vagyok mindenbe :P

holnap vagy holnapután kell ujra megjönnie, de nem akarom bebeszélni magamnak mert a végén még tényleg nem jön meg aztán nincs ott senki... :S

2008. jan. 7. 15:10

Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos a tünetek többségét pszichésen is elő tudjuk idézni. Ettől függetlenül, lehet hogy megjön és mégis terhes vagy, ...de nem az az általános.

Én azt javaslom, hogy ha nagyon rövid ideig tart, vagy csak gyenge a mensid, akkor menj el orvoshoz, ...mert ekkor van esély arra, hogy ami van az nem is igazából menstruáció.

Remélem, hogy akár pár napon belül, akár a jövő hónapban, de mindenképpen elindíthatjuk az Északpesti fórumot:-)))

Jelentkezz, hogy mi újság!

2008. jan. 7. 14:53
hát ez most igy elég érdekes, mert megjött, de ugy érzem mintha hányingerem lenne, meg mintha nőne a méhem meg a mellem is már vagy 2 hete érzékenykedik... jo lenne nagyon, de várok még egy picit orvos előtt
2008. jan. 7. 12:23

Szia,


Drukkolok nagyon. Mikorra kellene megjönnie? Pecsételő vérzésed nem volt hó közben? úgy egy hete? Az lehet jó jel...


Mióta próbálkoztok?


Köszi, hogy jelentkeztél.


Lucus

2008. jan. 7. 00:14
Szia! Remélem babát várok, és nem hagylak egyedül. IV. ker :)
2008. jan. 4. 20:51

Halohó!


Úgy tűnik ezzel egyedül maradtam...


Lucus

2007. dec. 30. 15:58

Sziasztok!


Örülnék, ha lennének köztünk IV., XIII., XIV. kerületi babvárók.


Ha gondoljátok, csatlakozzatok és kezdjünk el bezsélgetni.


Lucus

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook