Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív terhességi teszt(ek), mégis félek: mi van mégsem vagyok terhes? fórum

Pozitív terhességi teszt(ek), mégis félek: mi van mégsem vagyok terhes? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 17. 22:11
Szia Eszty! :) Némán drukkoltam itt Neked eddig! ;) Nagyon gratulálok a babóhoz! :) Engem nagyon érdekelne, hogy mi volt a dokinál! :) Megírod?
2012. ápr. 11. 08:05
Este vár a doki.. :)) majd megírom a fejleményeket, ha szeretnétek :))
16. 328aadd89f (válaszként erre: 14. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 7. 21:20
Nagyon boldog babavárást kívánok!:)
15. katie_rose (válaszként erre: 11. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 7. 17:22
Ez esetben Gratulálok Kismama! :)
14. EsztyMorgan (válaszként erre: 13. - 328aadd89f)
2012. ápr. 7. 17:13
Anyukám is ezt mondta. A nyuszi most nem tojást, hanem pozitív tesztet tojt :)
13. 328aadd89f (válaszként erre: 12. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 7. 13:14

Ezek gyönyörűséges POZITÍVAK! Gratulálok!!:)

Ennél szebb húsvéti ajándék nem is kell...:)

2012. ápr. 7. 11:53
Töltöttem fel képet a tesztjeimről :)
11. EsztyMorgan (válaszként erre: 9. - Katie_rose)
2012. ápr. 7. 07:19
Hát már egy jó ideje nem védekezünk.. igazából tavaly voltunk rajta nagyon az ügyön, de az istenért nem estem teherbe.. Aztán azt mondtam a páromnak: hagyjuk, ne erőltessük. Plusz történt közben ez-az, családi gondok, stb.. és én már el is feledkeztem róla, hogy védekezés nélkül baba is lehet :) Hát már nagyon várom a jövőhetet, hogy mehessek dokihoz.
10. spinneli (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 6. 19:46

Nincs olyan, hogy ál-pozitív teszt, csak a terhesség alatt termelődhet az a hormon, amit a tesztek kimutatnak.

Gratulálok.

:)

9. katie_rose (válaszként erre: 7. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 6. 19:38

Szia!


Én sem mertem elhinni mikor pozitív lett a tesztem 4et is csináltam,azóta is folyton aggódok, pedig már ultrahangon is láttam a kis Babaszemet. :)

Most vagyok 9 hetes. Álpozitív teszt nem hiszem,hogy gyakori lenne. Ha van párod és van esély arra,hogy nem védekeztetek,akkor bizony gyanús,hogy baba lesz! :)

8. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - 328aadd89f)
2012. ápr. 6. 15:22

Kedden telefonálok, szerda-csütörtökön már fogad is. Ma már nem volt bent, későn telefonáltam, de annyit mondott, hogy kedd reggel korán hívjam fel, és beszorít nekem egy időpontot.

Őszintén szólva én reggel néztem a tükörben magam, hogy olyan fura a hasam.. de azzal nyugtáztam, hogy biztos híztam.. :// de anyukám az istenért nem hagyott békén, plusz még a tesóm: egy órán keresztül hajtogatták, hogy ez a has bizony nem hízástól gömbölyödik. Vagyis nem csak..!

7. EsztyMorgan (válaszként erre: 2. - Zsuzzsanna)
2012. ápr. 6. 15:19
Őszintén? Nem emlékszem, hogy pontosan mikor volt az utolsó menzi. Annyi idegeskedés volt, meg sírás meg a temetés, a szervezés, hogy igazából arra eszméltem, hogy már "rég" nem menstruáltam. Aztán ma reggel anyukám "letámadott", és teszttel állított haza. Épp hogy csak rápisiltem és máris pozitívat mutatott.
2012. ápr. 6. 15:19
Pozitív teszt nem csal. Csak a negatív lehet kérdéses!!!Ha pozitív a teszt tuti mahgas a HCG szint.
5. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 6. 15:18

Gratulálok, babát vársz!:)

Nekem a dokim azt mondta, hogy negatív teszt tévedhet, de pozitív nem.:))

És igen, létezik tünetmentes terhesség, én már kettőn túl vagyok.:)

Szóval ne aggódj, csak irány a doki!!:)

2012. ápr. 6. 15:18
nem hiszem hogy ál-pozitív.nekem sem volt semmi tünetem a 8-10hét környékéig..konkrétan semmi..amit te felsoroltál az már rengeteg tünet :)
3. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2012. ápr. 6. 15:17
Először is gratulálok :-),mert szerintem babát vársz.Két teszt ritkán téved egyszerre,úgy gondolom.Amúgy van olyan,hogy tök tünetmentesen vészeli át valaki a terhessége első felét (ami nálad nem igaz,mert vannak tüneteid).Pl. a pilates oktatóm most terhes,és a székrekedésen kívül kutya baja.
2012. ápr. 6. 15:17

Szia Eszty! Mikor kellett volna megjönnie?

Szerintem lehet "szinte" tünetmentes! A mosolygó fejből ítélve örülnél neki, igaz? :)

Én kb. 2 hete csináltam pozitív tesztet, és épp ma megyek az 1. UH-re! Szóval izgi! :))))

Drukkolok, hogy az legyen belőle, ami a szíved vágya! :)

2012. ápr. 6. 15:12
Nem szokványos sztori az enyém. Mostanában nagyon sok minden történt velem. Apukám beteg lett, nagyapám kórházba került, nagybátyám meghalt: szóval rengeteget idegeskedtem, ezért nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hogy kimaradt a menzim. Igazából tünetem se nagyon van: gyomorégés, egy kis émelygés, de ennyi. A lényeg, hogy anyukámnak ma nagyon gyanús voltam: reggel az első kérdése az volt (miután egy hónapig nem voltam itthon), hogy nem vagy te terhes? Mondom: nem. Erre tesóm is mondja, hogy olyan furán gömbölyű a pocakom. Aztán bementem, vettem két tesztet: pozitívak :) Így húsvét után irány a doktor, de mégis félek: mi van ha mégsem vagyok terhes? Tudom, hogy hülyeség, de én már ilyeneken aggódom.. :// Amúgy olyan nagy tüneteim tényleg nincsenek: egy kis hányinger, émelygés, gyomorégés, a mellem az kicsit fáj, de nem vészes. A menzeszem pedig sosem volt pontos, általában 28-35 nap között mozgott. Szóval a lényeg: létezhet ál-pozitív teszt? És olyan is, hogy szinte tünetmentes legyen egy terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook