Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szupinális cipő gyerekeknek fórum

Szupinális cipő gyerekeknek (beszélgetős fórum)


2015. jún. 26. 11:43
Aki pedig 34-38-ig is szeretne szupináltat, annak ajánlom a Memo cipőket :)
12. b-zs (válaszként erre: 9. - Móni-máté)
2012. ápr. 18. 07:47
Köszi! Nagy vagy! Ismerem a Maust, jópár cipőnk van ilyen, és tényleg van orrvédős, nagyon jó minőségű. A bolt, ahol mi vettük, csak kisebb méretben forgalmazta, mellesleg nagyon drágán. Megtaláltam a honlapjukat, felhívom őket!
11. trapiti (válaszként erre: 9. - Móni-máté)
2012. ápr. 18. 07:37
Köszi előre is! :-)
10. trapiti (válaszként erre: 9. - Móni-máté)
2012. ápr. 18. 07:37
Szia! Megírod priviben, hogy ez melyik márka, és hol szeretgető be!
2012. ápr. 18. 07:23
Sziasztok!Mi találtunk egy helyet,ahol gyártják a cipőket és nagyon olcsón hozzá lehet jutni jó minőségű szupis cipőkhőz,szandikhoz.Ja, és gumi orrvédős!Perkátán lakik a barátnőm,és ott van a mintabolt.
8. b-zs (válaszként erre: 7. - Cooltim)
2012. ápr. 7. 12:36

a kínait a gagyi műanyag, műbőr cipőre értettem, a D.D Step szerintem más, már minőségre is, tiszta bőr, és szerintem nem mondható olcsó cipőnek.

Nagyon sok cipővel az a problémám, hogy nem orrvédős, és mivel nálunk igen aktívak a gyerekek, sokat motoroznak, nagyhamar lerúgják, kilyukasszák az orrát.

2012. ápr. 6. 22:08

Nem tudom melyik varosban keresel szupi cipot. De Pesten a Retek utcaban van egy nagyon jo cipobolt. Ok rengeteg fajtat arulnak ebbol. Salust is. Sok sikert!

Egyebkent a D.D. Step sajnos kinai, nekem ebben a cipoboltban mondtak.

6. trapiti (válaszként erre: 5. - B-zs)
2012. ápr. 6. 13:53
Mi is a Salust szeretjük legjobban :-) És árban is egész jó.
5. b-zs
2012. ápr. 6. 13:48

gyógyászati segédeszköz boltban vettünk mi is a gyerekeknek tavaly szandikat, katalógusból is lehet rendelni, a Salus nagyon szép és kiváló minőség. A védőnő nekem azt mondta, többet ér, ha a gyerek lábát tornáztatjuk, mintsem méregdrága cipőt veszünk neki, amit 2-3 hónap alatt ki is nőhet. Nem azt akarom mondani, hogy jó a kínai is, mert nálunk is igényes cipőben járnak (D.D. Step), de a Siestát mi nem tudjuk megvenni (mellesleg csak napi 2-3 órát lenne a lábukon), három gyereknek horribilis kiadás lenne. Így én a gyógyászati segédeszközök boltban vettem a gyerekeknek szandit, amit szezon után váltócipőként használnak. A lányom lúdtalpas, ő balettra jár, remélem a lúdtalp probléma idővel megoldódik nála.

Szerintem a sarokék is jó, de az sem olcsó. Ha van kis cipője, akkor vegyél bele betétet, azért ne vegyél másikat, majd esetleg a következő lábbelinél érdemes sarokékeset venni. Mellesleg ha a cipő árához hozzáadod a sarokék árát, akkor ugyanott vagy, mintha alapból szupinálist vennél.

2012. ápr. 6. 13:39
Általában gyógyászati segédeszköz boltban árulják, a neten az egyik legnagyobb választékot a hétmérföldes gyerekcipő webáruházban találod, keress rá a googleban
2012. ápr. 6. 11:00

[link]


Nekünk volt ilyen, de igazából akkor azért, mert pici volt a fiam, és csak ők csináltak 17-es csizmát..


Van náluk szupinális is, meg sima is..


Jó minőség, bár nem a max design, de tartósak.. Ott csinálják őket, magyar cég..

2012. ápr. 6. 10:46
Elírtam nem szupinális hanem szupináló:)bocsi
2012. ápr. 6. 10:44

Tegnap voltunk ortopédián és az orvos a kisfiamnak szupi cipőt ajánlott,mert kissé befelé állnak a sarkai,de azt mondta ez ilyen korban minden gyerkőcnek ilyen.És erre jók a szupi,szamos cipők.tegnap sehol nem találtam csak siestat...

valaki tudna ebben segíteni nekem?tapasztalatokat várok,mert a boltos hölgyek nem is tudták mi a szupinális cipő:(

olvastam a neten szupinálisbetétről és sarokékről,azok is olyan jók mint a cipők?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook