Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update kódok fórum

Norbi Update kódok (beszélgetős fórum)


2012. máj. 31. 18:02
Hol lehet olyan recepteke találni ami tényleg 1-es kódú és nem kell méregdrága hozzávalókat venni? Minmegette.hu-n vannak, de nem mindegyikhez van kód írva, illetve nem tudom, hogy amihez van írva, hogy az jó-e.
8. james27 (válaszként erre: 5. - 227fcc13f9)
2012. ápr. 6. 14:01
Megvettem a könyvet A norbi titok jó könyvet vettem?
2012. ápr. 6. 09:46

Van Norbinak egy nagyon szupi könyve... abban újraértelmezi az UPDATE rendszerét...és nem kódokra osztja be a kajákat...a naplómban találsz rá utalást...

Ezt a könyvet le is lehet tölteni a Netről...

ha érdekel a link írj privit...

6. t_marcsi (válaszként erre: 1. - James27)
2012. ápr. 6. 07:34

Ha a neten rákeresel az Update életmódra, és a kódokra, akkor találsz nagyon sok infót. A könyveket érdemes megvenni, de ebből a legutolsó, bővített kiadást javaslom, abban van a legtöbb naprakész kód.


Mindenképpen járj utána rendesen a témának, mielőtt belevágsz, mert különben nem fog működni az életmódváltásod. (egyébként már neten is lehet rendelni update-s dolgokat, házhoz viszik)

2012. ápr. 6. 07:16

Szia. Először is vedd meg a könyvet, olvasd el, mert itt nem egyszerűen csak a kódokról van szó.

Különben meg van fórum már a norbis életmódról, javaslom, keresd meg.

2012. ápr. 6. 07:05
Amikor Norbi leírta a pontrendszert a könyvbe, még egyáltalán nem lehetett norbi up-date kajákat kapni. Maga a fogalom akkor kezdett el beolvadni a köztudatba. Szerintem sokkal jobban jársz, ha a hagyományos ételekből tartod be a pontrendszert, mintha update kajákat veszel.
2012. ápr. 6. 06:49
Nem csak kimondottan norbis ételeket lehet enni, hanem annak a kódrendszernek alapján vannak besorolva az ételek. A neten is lehet olvasni, hogy melyik élelmiszer hova sorolható, meg persze a könyvében is. 3-es kóduakat délig eheted, a 2- délután 3-ig, az 1-es egésznap. Mint mindennnél itt is a mérték a lényeg.
2012. ápr. 6. 06:47

Nem hiszem, hogy csak update termékre vonatkozna.

Nekünk volt könyvünk, de annyi minden van benne, amit az Update boltokban nem is árulnak...


Úgy emlékszem, a sajthoz és egyebekhez fel volt tüntetve, hogy update, vagy sima, és gondolom a többihez is, ami kérdéses lehet, de nem vagyok már benne biztos.

2012. ápr. 6. 06:38
Szép napot mindenkinek. Lenne egy kérdésem: a Norbi update étredben az ételek kóddal vannak ellátva, de ezek a kódok csak arra az ételekre, termékekre vonatkoznak amelyek update termékek és nem hagyományos ételek? Ha igen Budapesten hol található olyan nagyobb üzlet ahol beszerezhető?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook