Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » MEMOlife tapasztalatok! fórum

MEMOlife tapasztalatok! (beszélgetős fórum)

2012. ápr. 6. 11:45
én is kipróbáltam az állam vizsgámra való készülődés ideje alatt és a barátom is az övé alatt,de egyikőnk sem vett észre jelentős változást. Talán jobban tudtam koncentrálni meg a vizsga alatt is eszembe jutott aminek kellett, de én nem tudom biztosra mondani, hogy ez a memolifenak volt köszönhető. Barátom is azt mondta, hogy nem tudja hatott-e. :D Próbáld ki ha gondolod, ártani nem árt :)
2012. ápr. 6. 08:35

Úgy tudom, hogy ezek a memória fényesítők az agyi vérkeringést fokozzák, ez által növekedik a koncentrációs képesség.

Szerintem egy fiatal embernek nem szabadna ilyeneket szedni, hanem jobban be kell osztani az idejét és készülni a vizsgákra.

5. 77c9742c2e (válaszként erre: 4. - Ata06)
2012. ápr. 5. 23:32

természetes :) Köszi!

Tudom, engem pl a kávé álmosít :) a placebo hatása kb ennyit ér, ellenben 80 fölé viszi a vérnyomásom ez az egyetlen jó tulajdonsága az íze mellett:)

2012. ápr. 5. 23:30

Én csak leírtam mit tapasztaltunk, de persze Te attól még megpróbálhatod!

Tudod nem véletlenül vált már be sokszor a placebó is! A hitnek nagy ereje van! De mindenkinek más a teherbírása is! Nekem egyik gyerekem se úgy tanul, mint a másik, tehát nem szabad máshoz hasonlítani magunkat!

3. 77c9742c2e (válaszként erre: 2. - Ata06)
2012. ápr. 5. 23:25
Érdekes, nekem két barátom használta. Mindketten azt mondták, hogy jobban tudtak koncentrálni, 4-5-re vizsgáztak mindenből minden megeröltetés nélkül :) együtt tanultam velük és én előbb adtam fel a sok kávé meg miegyéb (energia ital) mellett ők meg teáztak és ezt szedték és nevetve vizsgáztak mindenből
2012. ápr. 5. 23:22
Én a gyerekemnek vettem pár évvel ezelőtt az érettséginél, de semmilyen változást nem tapasztalt! Gondoltam jobban megragadnak benne a tanulnivalók és jobban fog forogni az agya a megmérettetésen. :S
2012. ápr. 5. 23:05

1-2 ismerősöm ajánlotta, hogy próbáljam ki mert nekik bevált :) Érdeklődnék, hogy ki mit tapasztalt, működik-e vagy teljes kudarc? :)

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook