Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tisztító víz/ érdemes megvenni vagy kamu? fórum

Tisztító víz/ érdemes megvenni vagy kamu? (beszélgetős fórum)


19. a31cf0fa6a (válaszként erre: 17. - Hamyka)
2012. ápr. 6. 15:46
A leírása alapján erősen átverésnek tűnik.
2012. ápr. 6. 14:27

Megnéztem a neten. Nem tudom, mi lehet az összetétele, de egy biztos, nem hívható víznek!

A vízzel bármit tehetnek (desztillálhatják, átpolarizálhatják, csökkenthetik a deutérium tartalmát, stb.) olyan változást nem képesek elérni, hogy 3 csepp/1 liter hígításban csodákat műveljen!!!

Anélkül legalábbis nem, hogy valamit (ami lehet természetközeli is) hozzá ne adnának. Akkor pedig már nem beszélhetünk vízről!!

17. hamyka (válaszként erre: 16. - 1246f1921c)
2012. ápr. 6. 12:54

Még egyszer mondom:


nem viztitásrol vanszo!! ne keverjétek ösze!!


mint mondtam 8500 ft-ért lehet kapni 125 mili tisztito vizet..

16. 1246f1921c (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. ápr. 6. 07:13

Nekünk egyenlőre nincs, de már gyűjtünk rá.

A szomszédunknak van, és teljesen más a víz íze, mint annak, ami a csapból folyik.

Még a színe is más. Bár ők jócskán belefektettek, közel 150.000 Ft-ért vették, de azt mondják megérte.


Kóstolás után, én is ezt mondtam. Soha nem tudok csapvizet inni sehol, csak náluk.

15. hamyka (válaszként erre: 13. - Zebracsikó)
2012. ápr. 5. 23:26
jaj bocsika :D
14. hamyka
2012. ápr. 5. 23:25

Én sem vettem még meg, és nem hülyeségböl meg hasraütésböl nyitogatok ilyen forumokat hanem azér hogy hátha van olyan emberke aki ért hozzá esetleg probálta a terméket ill termékeket ill filozuk ki hogy egyáltalán érdemes-e vele foglalkozni!!!


Mielött megkérdeznétek még egyszer felhivom a figyelmeteket arra hogy egyik cégnek/cégeknek sem az alkalmazottja se az árusa nem vagyok!!


Csak egy egyszerü emberke vagyok aki szeretné tudni az igazságot!!


remélem ez nem probléma!!


irjatok és üdv: hamyka

13. zebracsikó (válaszként erre: 12. - Hamyka)
2012. ápr. 5. 23:23
higgyek
12. hamyka (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2012. ápr. 5. 23:23

Mint mondtam én szerintem olyas valami lenne hogy a meglévö mosoporunkat/öblitönket feljavitani vele, nem tudom mit hidjek...


irj és üdv: hamyka

11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Hamyka)
2012. ápr. 5. 23:23

nem nagyon hiszem el, hogy ez működik...

ha kipróbálhatnám, az más dolog lenne.

De így eszembe se jut ilyesmit vásárolni

10. hamyka (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2012. ápr. 5. 23:21

igen az az csak nem mertem ide beirni


irj és üdv: hamyka

9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Hamyka)
2012. ápr. 5. 23:19

Lichtmatrix Tisztító víz

erre gondolsz?


elég furán hangzik, amiket írnak...

8. hamyka (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2012. ápr. 5. 23:17

keres rá a neten!!


céget nem merek irni mert nem szabad...


ilyen néven szerepel hogy tisztito viz!!

7. hamyka (válaszként erre: 5. - Naomi1)
2012. ápr. 5. 23:16

Szióka!!


köszy hogy irtál,de nem viztisztito kancsora gondoltam, ne keverd a ketöt!!!


Én olyanra gondolok hogy 125 milis és 8500 ft-ért lehet kapni, tehát ez már kész van!!


Azért köszy hogy irtál!!


A viztisztitás más mint a tisztito (tisztitot viz)


de azért köszy hoy irtál!!


irj és üdv: hamyka


Ui: viztisztitáshoz nem a legjobb a viz szürös kancso de ismerkedésre/belépö szintnek jo szerintem...

2012. ápr. 5. 23:14

egyébként nem tisztított vízről akartál kérdést indítani?

fura ez a "tisztító víz" kifejezés

2012. ápr. 5. 23:11
Nekem Brita viztisztitom van. Nem tudom erre gondoltal e. Ez egy kancso amibe filter van. Kenyelmesen elfer a hutoszekrenyben is. En meg vagyok elegedve vele nagyon. A viz minosege nekem sokkal jobb. Ezzel fozok teat is igy a vizmelegitomben nincs vizko sem azota. Sot ezzel fozok pl. levest is.
4. yelow (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. ápr. 5. 22:44
HŰŰŰŰŰŰŰŰŰ a szövegedben rengeteg a helyesírási hiba.
3. hamyka (válaszként erre: 2. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 5. 22:33

Szióka!!


köszy hogy irtál :)

2. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Hamyka)
2012. ápr. 5. 22:28

Részben lehet alapja. Pl. a lágyabb vízhez kevesebb mosószert kell adagoni, mint a keményebbhez.

Viszont maga a vízlágyítás is energia és vízigényes, környezetszennyező eljárás.

2012. ápr. 5. 22:23

Sziasztok...


Nos, ujabb forumrésszel jelentkezem hozzátok, mint már megszokhatátok tölem/és probáljuk meg együtt kideriteni hogy melyik is lenne a legjobb megoldás nekünk ill környezetünknek!!!


Ebben a forumrészben a tisztito vizröl van szó, hát nem tudom mit hidjek kicsit borsos ára van neki....


Ha jol értelmeztem az irást a gyárto honlapján akkor ennek végülis az a lényege hogy meglévö tisztitoszerünkhöz tudjuk használni...


Lehet az volna az elképzelés hogy tisztább vizzel csökkentjük a meglévö tisztitoszerünk káros hatását... hát nem tudom mit hidjek,


ennyi erövel akár a sima csapvizet is használhatnám,bár ez lehet hogy speciális viz, szerintem ilyen létezik, szerintem ez a tisztito viz is olyasmi amiröl sokáig nem is tudtunk, mint pl: a szódaviz, nah ezt sem ismertük sokáig...



Nem tudom mit hidjek....


Ha valaki esetleg probálta irja meg a véleményét stb...


irjatok és üdv: hamyka


ui: Ne feledjétek a szlogenünket: éljünk egészségesebben/környezet-tudatosabban/éljünk zöldebben kemikáliák nélkül!! (amenyiben ez lehetséges)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook