Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyénre szabott krémet tudna nekem kozmetikus kikeverni? fórum

Egyénre szabott krémet tudna nekem kozmetikus kikeverni? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 6. 19:46

Azt gondoltam, hogy így neten keresztül senki nem tud semmit ajánlani. Pesten kerestem volna egy kozmetikust, akivel tudok itt beszélni, esetleg el is menni hozzá kezelésre, tanácsadásra.

Én is sok embertől hallottam amúgy, hogy terhességkor kicsit megvoltozik a hormonháztartás és sokaknál elmúlnak a pattanások. De engem ez a "veszély" még ne fenyegessen pár évig:D Amúgy tej termékeket alapból nem fogyasztok...nem kívánom egyáltalán. Se tej, se pudingok, se danonok...

9. homern (válaszként erre: 1. - 7230827147)
2012. ápr. 6. 13:25

nekem is ilyen volt a bőröm egészen addig amíg szoptatás alatt nem ehettem tejterméket a fiam allergiája miatt.semmi sincs azóta az arcomon ami nem odavaló :)) már nem szoptatok,néha elcsábulok egy-egy puding,tejberizs erejéig,de másnap már jön a csillogás,pár nap és 1-2 pattanás már megint van.úgyhogy csak akkor eszem ilyeneket ha nem készülök sehova :))

belül kell az okot keresni általában,a 20ezres kence sem segítene...ja,én is 24,nem tudom számít-e :))

2012. ápr. 6. 11:18

Akár kikeverni akár ajánlani,nekem is a kozmetikusom adja a krémeket..ő ért hozzá hogy milyen a bőröd és mire van szükséged az ápolására.

Szóval igen..mindenképpen a kozmetikus és a bőrgyógyászt javaslom ha gondjaid vannak.

2012. ápr. 6. 11:16
Krémet a te bőrtípusodra tud adni,de ha arra gondolsz hogy olyan "kutyulós" krémet csinálhat-e mint a gyógyszertárban,akkor a válasz:nem!
2012. ápr. 5. 21:34
Mindenek előtt próbálj meg diétázni, hogy akkor hogy változik meg a bőröd minősége. Lehet, hogy egy kis étrend változtatás is segítene.
5. b4c06bc553 (válaszként erre: 4. - 7230827147)
2012. ápr. 5. 21:32

De tanácsot csak az tud adni, aki közelről látja a bőrödet. Az meg a kozmetikus lesz.

Ha gondolod, olvass bele az Ilcsi kozmetikumos fórumba. Ott tudnak adni ötletet elsőre.

A fekete szappant talán tudnád használni.

4. 7230827147 (válaszként erre: 3. - B4c06bc553)
2012. ápr. 5. 21:07
Igazából nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy valaki adjon is tanácsot...csak a hoxa megváltoztatta...
2012. ápr. 5. 21:04
Igen.
2012. ápr. 5. 20:28
:(
2012. ápr. 5. 19:41
Tanácsot szeretnék kérni bőrproblémával kapcsolatban. Eléggé zsíros a bőröm, és 24 éves korom ellenére is sok a pattanásom. Már több fajta krémet, tonikot kipróbáltam amiket lehet vásárolni rossmannba, dm-be, stb. Szeretnék valami hatékony és annyira nem drága krémet, amivel rendbe jönne. Ajánlották már a Clinique termékcsaládot, de őszintén megmondva arra most nincs pénzem. Esetleg egyénre szabott krémet tudna nekem kozmetikus kikeverni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook