Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miskolc buszjegy? fórum

Miskolc buszjegy? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 5. 21:54
2012. ápr. 5. 19:38
Köszönöm a segítséget! Nagyon hasznos volt. Senki sem tudhat mindent,nálunk pl. a buszállomás messzebb van a vonatállomástól,így nem egy turista kérdezett már meg ugyanezzel kapcsolatban :)
6. 298b15dfdd (válaszként erre: 4. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 5. 19:16
Szerintem meg vagy segítesz,vagy nem ,nem feltétlen muszáj kommentárral!:(
5. Mézyke (válaszként erre: 2. - Béengé)
2012. ápr. 5. 18:41

A pályaudvaron van bérletpénztár ott tudsz venni jegyet 300 ft darabja.A buszokon is lehet venni ott 400 ft. Vannak helyek ahol lehet még kapni 300ért pl kisboltok vagy újságárusoknál.

És amúgy igen csak az 1es busz jó és onnan az 5 v 15ös?:D

Szép kirándulónapot kívánok:d

2012. ápr. 5. 18:40

A pályaudvaron elmész az információs ablakhoz, és kérsz egy jegyet. Majd megkérdezed haynasból indul? Természetesen elővételben mindig olcsóbb, mint a buszon.


Ha meg akarod tudni mennyibe kerül, felmész a netre, és megkeresed, beírod honnan, hová, teljes árú, vagy egyéb, és kiadja.


Ez olyan alap, hihetetlen. :S

Emberek!

2012. ápr. 5. 18:39
300,ha veszed,400ha a buszon váltasz.Ha kijössz az aluljáróból az újságosnál tudsz venni.
2012. ápr. 5. 18:36

Sziasztok! Kirándulni megyünk Lillafüredre,és a Miskolci pályaudvarra ér be a vonatunk.Onnan tudom,hogy az 1-es buszra kell felszállnunk,majd az 5 vagy 15-ösre. Jól tudom? Mennyibe kerül egy buszjegy azokon a járatokon? Lehet venni közvetlen a járaton,vagy hogy csináljam? Nálunk úgy van,hogy lehet venni a buszon,de ott jóval drágább,és a végállomáson és néhány kis bódéba lehet olcsóbban. Van itt ilyen lehetőség? Ha igen,hol?

Köszönöm a segítségeket előre is!

2012. ápr. 5. 18:34
Miskolc buszjegy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook