Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ortopédiához értők segítségét kérem, megrándult boka témában fórum

Ortopédiához értők segítségét kérem, megrándult boka témában (beszélgetős fórum)


2013. júl. 1. 19:18
guggolásból felállva nagyon recsegett a bokám és fájt, aztán nem volt vele gond, így még egyszer leguggoltam. nem kellett volna, felállás alatt recsegett hangosan és iszonyúan fájt, gyorsan leültem mert megszédültem azt hittem elájulok. mi lehet ez?
8. kisj
2012. ápr. 5. 17:52

Nem vagyok doki, de én a helyedben pihentetném felpolcolva és járásnál befásliznám.


Nekem is volt ilyen malőröm, bár az én lábfejem extrém módon egy körtefa villás ága közé szorult, miközben én lógtam a fán, de ez mindegy is:P

Több mint 2 hónapig fáslizva bicegtem és még utána is sokáig érzékeny volt.

7. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - Sajert)
2012. ápr. 5. 17:40
Nálam ez több hónapot vett igénybe. És utána is még sokáig érzékeny maradt.
2012. ápr. 5. 17:26
Fáslizáson, bokarögzítőn túl vagyok. Három hete "szabadult" fel a bokám, azóta van vele egyre több bajom.
2012. ápr. 5. 17:19

A fáslizást nem ajánlották?

Amikor kifordult és bedagadt a bokám, tiszta véraláfutásos volt, akkor vizes borogatást, jegelést, fáslizást ajánlottak. Nehezen apadt le és sokáig fájdogált.

4. sajert (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. ápr. 5. 17:18
Elestem, mikor az egyik utolsó hó esett, febr. 15-én.
2012. ápr. 5. 17:17

7 HETE megrándult a bokám (Balesetis leletem is van róla), már két hete gyógytornára jártam. A héten nem mentem, mivel egyre rosszabbul jártam, egyre jobban fájt a bokám. Hétfőn elmentem maszek boka-ultrahangra, ahol megállapították, hogy az ízületeimben jelentős mennyiségű folyadék található , illetve több helyen is a bokámon belül ödéma látható.

Azóta nem tudok semmilyen orvossal kapcsolatba lépni, hogy mit tegyek. Jövőhét csütörtökre van ortopédiára időpontom, de addig is valamit tennem kéne. A gyógytornász azt mondta, nem tornázhatok. Na jó, de most jegeljem vagy infrázzam? Mozgassam, vagy polcoljam? Nem mindegy...

Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönöm.

2012. ápr. 5. 17:16
Megbotlottál, elestél, kifordult, bedagadt?
2012. ápr. 5. 17:13
Ortopédiához értők segítségét kérem, megrándult boka témában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook