Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazás az USA-ba turistaként, repjegy és vízum infók fórum

Utazás az USA-ba turistaként, repjegy és vízum infók (beszélgetős fórum)


3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2012. ápr. 16. 10:35

Köszönöm a válaszodat.

Hát most nekünk elég szűkös a határidőnk, mert júni 15én mennénk, ami 2 hónap ugye, az útlevelünk sincs még meg, a vízumot addig nem is igényelhetjük azt hiszem, az is 1-1,5 hónap míg megkapjuk, addig meg a repjegyet se intézhetjük, szóval ááá...nem tudom hogy legyen. :-/

2012. ápr. 5. 17:12
El nem utasitják, mindenki megkapja. Viszont a belépésnél minden ok nélkül vissza fordithatnak ha olyan kedvük van. De ez ritkán van. pl egy ismerösöm amilyen hülye volt nyáron ment de vitt melegebb téli ruhákat is (mivel ö kint is akart maradni) Na öt rögötn vissza is forditották, na de az ilyen meg is érdemli. De ez még régen volt amikor a vizumos rendszer volt még. Szerintem nem lesz gond nálatok. Jó utat majd.
2012. ápr. 5. 17:03

Idén nyáron szeretnénk utazni az USA-ba, érdekelne, hogy ki hol szerezte be (viszonylag) olcsón a repülőjegyét, voltak-e problémák a turista vízummal? Esetleg olyan is érdekelne, hogy valaki miért nem kapta meg.

3-an mennénk rokonokhoz (szülők+gyerek) 1-1,5 hónapra, itthon van mindkettőnknek fix állása, saját lakás, ezek elvileg jó pontok a vízumot illetően, nem?

Tudom, hogy már csak regisztrálni kell a turistavízum miatt, ha ujjlenyomatos útlevelünk van, de nem tudom, hogy ettől függetlenül elutasíthatják-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook