Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Honvéd-ÁEK, hogyan válasszak orvost? fórum

Honvéd-ÁEK, hogyan válasszak orvost? (beszélgetős fórum)


12. katie_rose (válaszként erre: 11. - Kifa)
2012. máj. 1. 16:22
Május 24-én megyek hozzá legközelebb,ha a holnapi uh is rendben lesz. Majd akkor megnézem magamnak jobban. :D
11. kifa
2012. máj. 1. 15:58
most 18 hetes vagyok. Már többektől hallottam, hogy elsőre furcsának találták, de tényleg nem ez a lényeg. :)
2012. ápr. 18. 19:11

Hányadik hétben jársz? :)

Hjajj, remélem velem is rendes lesz. Elsőre egyébként azért nem voltam elájulva. De nem is azért mentem oda... :)

9. kifa
2012. ápr. 18. 13:56
A Honvédba járok, és soha nem is említette, hogy egyáltalán van magánrendelése. Mindig a kórházira hív vissza.
8. katie_rose (válaszként erre: 7. - Kifa)
2012. ápr. 17. 08:41
Majd csak májusban megyek vissza hozzá a kombinált teszt után. A Honvédba jársz hozzá? Én csak azt nem szeretném,ha elkezdene a magánrendelésére hívogatni.
7. kifa
2012. ápr. 16. 23:16
bocsi, hogy csak most válaszolok, azóta biztos döntöttél, de amúgy ő az orvosom. :)
6. katie_rose (válaszként erre: 4. - Kifa)
2012. ápr. 9. 09:53
Megkérdezhetem,hogy ki az orvosod? Én most Bálin Koppányon gondolkozom. A szülésért hajlandó lennék valamennyi pénzt adni de a vizsgálatokéért nem. :)
5. katie_rose (válaszként erre: 2. - CsZsuzsi75)
2012. ápr. 9. 09:52
Én is így terveztem,de közben az jutott az eszembe,hogy mi van ha bármi "baj" van? kihez fordulnék, kit hívnék? Vagy bemegyek a szülészetre és ott keresek valakit aki sos fogad?
4. kifa
2012. ápr. 8. 22:07
Az én orvosom amúgy vissza hív a saját rendelésére, mégsem kért soha pénzt, viszont nem is kérdeztünk rá. Ettől függetlenül szerintem az a legjobb, ha megkérdezed, hogy végig kísérne-e, és van-e ennek díja.
3. kifa
2012. ápr. 8. 22:05

Nekem sincs fogadott orvosom, de mindig ugyanahhoz az orvoshoz megyek a kórházi rendelésre,így viszont nem fizetek neki, csak a szülés után egy keveset. Problémás a terhességem, így jobb, ha egy orvos követi végig. Az előző babámnál is hozzá jártam, és most is nagyon meg vagyok vele elégedve. Akkor a szülésemnél pont nyaralni volt külföldön, így az ügyeletesnél szültem, de vele sem volt semmi gond.

Az ÁEK-es nőgyógyászokat szerencsére általában dicsérik!

2. CsZsuzsi75 (válaszként erre: 1. - Katie_rose)
2012. ápr. 8. 09:59

Szia!

Én 2010-ben szültem az ÁEK-Mávban. Nem volt fogadott orvosom én is mindig vizsgálatra ahhoz mentem aki éppen ott volt. Nem is terveztem orvost fogadni, úgy gondoltam elég régóta dolgozom és fizetem a TB-t, soha nem voltam beteg, azt hiszem ennyi belefér. Hajnali fél 4-kor mentünk be a kórházba, délután 4-kor született a kisfiam. Igaz, hogy addig pár orvos megvizsgált de nem ez a lényeg. Igy a délutáni ügyeletes orvos császározott meg. Igy, ha úgy érzed fizetsz, ha nem akkor nem.

2012. ápr. 5. 16:30

Sziasztok!


Van köztetek olyan,aki úgy szült a honvéd kórházban,hogy előtte nem volt állandó orvosa? Én nem olyan régen járok oda és mindig ahhoz mentem eddig,aki ráért amikor én. Most viszont babát várok és szeretnék egy állandó dokit. Hogy működik ez? Ha kiválasztok valakit,akkor a vizsgálatokért is kapásból fizetni kell? Van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook