Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet interneten utalni? (otp) fórum

Hogyan lehet interneten utalni? (otp) (tudásbázis kérdés)

2011. ápr. 2. 15:52
OTP- ben minden elmondanak és elmontak itt is.
2010. ápr. 6. 20:31
Nekem is van,és mondhatom,nagyon kényelmes.
11. kpityi
2008. febr. 4. 13:57
Ja és még valami: az elektr. számlád minden mozgását bármikor nyomonkövetheted. Limit csak a telefonos átutalásnál van, amit te szerződésileg megadsz, de azt is lehet módosítani. Elektonikus számláról az egyenleged erejéig utalhatsz. Ajálanám: ha csoportos beszedési megbizásod van egy szolgáltatóval, inkább azt választd, hogy te utald havonta, számlájuk szerint, vagy ha csekked van az alapján. Itt az utalási összeg csak a csillagos ég, no meg persze az egyenleged.
10. kpityi
2008. febr. 4. 13:52

Elektronikus bankszámlát kell nyitnod, vagy ha van már lakossági folyószámlád, át kell szerződnöd Elektronikusra. Telebankos szolgáltatással is kell rendelkezned. Szerződéskötéskor, átszerződéskor megkapod a megfelelő kódokat, stb.

felmész az OTP.Bank honlapjára, beirod amit kell: azonosítód, jelszavad, bejelölöd, hogy minden tranzakciódra erősítést kérjen, vagy a másikat, és persze be kell ütnöd ekkor még a 16-vagy 24 jegyű számlaszámodat. Ha ez rendben megtörtént, kapsz majd az általad szerződéskötéskor megadott telefonodra egy sms-t, melyet a megjelenő ablakba be kell irnod és elküldened. Feljön a lapod, és sokmindent csinálhatsz. Utalhatsz, betétet leköthetsz, feltörhetsz, limitet móődosíthatsz. stb. Nap, mint nap csinálom úgy saját, mint a gazdasági társaság számláján. Jó biztonságos, persze oda kell figyelni, ha utalsz. Jó utalást.

9. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 7. - Teleki_2007)
2008. jan. 10. 15:18
az otp direkt telefonos ügyfélszolgálatnál átállítathatod ezt a limitet korlátlanra. DE akkor ezután mindig kapsz egy megerősítő kódot sms-ben a tranzakció véglegesítéséhez ezt kell majd megadnod. Ez a legbiztonságosabb, szeretem hogy csak én tudom a az utolsó kódot ami kell az utalásokhoz.
8. Suhi
2007. dec. 30. 10:29
megkérdezik a napi limitet... alapjáraton 50.0000
2007. dec. 29. 19:28
Az Otp-be be kell menni és szerződést kell kötni, ott fogsz kapni egy 7 számjegyből álló jelszót és egy azonosítót.Persze mind ezt papíron is leírva.Aztán otthon az azonosítóval és a jelszóval belépsz és mindjárt meg kell válltoztatnod a jelszavadat egy saját magad álltal kitaláltra.De a bankba ajánlatos rákérdezni,hogy biztosan működik-e, mert én és több ismerősöm is úgy járt,hogy itthon nem tudtuk használni és másnap a két kisgyerekkel megint be kjellett mennem és kiderült,hogy az ügyintéző nem jelölte be az internetet.Tehát a szerződést meg kötöttük és minden csak éppen egy kis pipa hiányzott egy négyzetből.Nagyon jó dolog csak ha nagyobb összeget akarsz utalni akkor arra külön szerződést kell kötni.Mert én úgy jártam,hogy ezt nem tudtam és így nem tudok 50000.-nál nagyobb összeget utalni.Nekem is ezt még meg kell csináltatnom.....
6. Suhi
2007. dec. 29. 19:17

sms-es szolgáltatási is kéred, akkor minden belépés előtt kapod az sms-t az új azonosítóval amivel belépsz, sztem ez biztonságosabb, mint amikor a hajléktalan nézi ahogy beütöd a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}]ódod..

De mindenkinek egyéni döntése.


[link]

2007. dec. 29. 19:16

nekem K&H banknál van számlám, ott nyitottam e-bankot.

Van sms azonosítással és kártyával 8asszem) az enyém sms azonosítós, és szerintem nagyon jó, mert kell a telefonom is ahhoz, hogy akár egy átutalást el tudjak indítani.

Én csak ajánlani tudom.

4. otp
2007. dec. 29. 19:13
köszi
2007. dec. 29. 19:13
lehet de nem ajánlatos mert bárki be húzhat!!!!
2. Suhi
2007. dec. 29. 19:12

OTP direktet kell kötni

be kell menni egy otp-be, személyit kell vinni, meg a bankkártyád, kell egy 7 jegyű szám kódot kitalálnod...

egy-két aláírás és megvan..otthon már használhatod is

1. otp
2007. dec. 29. 19:10
Hogyan lehet interneten utalni? (otp)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook