Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudjátok honnan lehet földelni? Esetleg földelőmeditáció letölteni? fórum

Tudjátok honnan lehet földelni? Esetleg földelőmeditáció letölteni? (beszélgetős fórum)


11. Én-Önmagam (válaszként erre: 10. - D9bb03a5ab)
2012. ápr. 6. 09:46

Szióka Greenfields!


Nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem nem ugyanarról beszélünk... :-)


Te, elektromos töltésekről beszélsz én meg föld-energiáról, amely inkább közelebb áll spirituális, szellemi energiákhoz, mint a villamos töltéshez...

2012. ápr. 6. 09:39

Nekem is problémám van ezzel,legalábbis asszem ezzel...:)a hajam borzalmasan fel van töltődve,égnek áll állandóan,hiába használok ionizáló hajszárítót,sőt most már ilyen hajkefét is,ami nélkül szerintem már létezni sem tudnék:)...próbáltam már minden műszálast eltüntetni a környezetemből,kevesebb sampont használni,sok embertől kérdeztem már a véleményét a dologról,de senki nem tudta miért van...és nem csak néha...állandóan...

Bár tegnap befújtam a hajam hajmosás utáni ápolóval,ami enyhén olajos,és láss csodát,hosszú idő óta először nem állt égnek...:)

9. Én-Önmagam (válaszként erre: 8. - Korteforma)
2012. ápr. 6. 09:37
Háááát, ez csak vázlatos, de kb. ez...
8. korteforma (válaszként erre: 6. - Én-Önmagam)
2012. ápr. 5. 23:09
Milyen jól leírtad, szuper :)
7. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Agines)
2012. ápr. 5. 22:24
MSz 172/1
2012. ápr. 5. 19:45

Nem kell letölteni semmit sehonnan...


Ha valóban ezt szeretnéd, akkor a következőt tedd:

Beteszel egy halk zenét...helyet foglalsz egy kényelmes helyen...stb...


Megpróbálhatsz alfa szintre "menni", de ha ezt még nem csináltad, akkor ellazítod magad... kezdetben a lábújjaidat, bokád, lábszárad, térded, szépen szépen...stb...

Amikor ezzel megvagy próbáld meg a gondolataidat teljesen kiűríteni és leledz a nagy csendben...ha felmerül egy gondolat, próbáld meg elengedni, stb... Amikor azt érzed, hogy teljesen "laza" vagy, akkor "képzeld" el a tudatotban, hogy a legalsó, gyökércsakrád elött állsz...látod magad előtt a csakarádat, tapsztald meg, érezd meg...

E csakarából indul ki a két lábadon keresztül két meridián (energiacsatora) amely a Földel van összeköttetésben...

Ezeket a meridiánokat a "tudatodban" próbáld meg végigkövetni, "végigmenni" rajtuk... ha nem megy, mert elakadsz valahol, akkor ott, azt a részt próbáld meg "megtisztítani"... haladj továb...

"Nézd" végig mindkettő meridiánt... "képzeld" el, hogy látod, és tisztítod... ezzel megindul az energia áramlása...


Ezután ha kész vagy "képzeld" azt, hogy fölűlről egy fényteljes mennyei, pozitív energia érint meg a fejednél és szépen lassan érzed, hogy feltölt energiával...


Hát kb. ennyi... ehhez nem kell se pénz, se "látó" se szellemgyógyász, se semmi...


Ha sikerült, akkor egészségedre... :-)

2012. ápr. 5. 13:48

ugy leszel foldelt, hogy a foldon jarsz, azzal hogy meditalsz, pont nem leszel az.


Van 2 gyereked, hazimunka, szerintem te foldeltebb vagy, mint en!!!! :)

2012. ápr. 5. 13:47

es mi a problemad?


ezzel az ezoterikaval kezd kilenni a tokom, mert divat is lett, meg csomo penzt is csinalnak belole, ..:)


na mindegy!

2012. ápr. 5. 13:44

Pont takarítok és a két gyerekem terelgetem épp itthon.:)

Mondták, hogy talán ez a problémám, hogy nem vagyok földelt és különböző módszereket keresek, hogy az legyek.

Bár eddig is rengeteget takarítottam. :((

2012. ápr. 5. 13:25

nem foldel jobban semmi, mint a hazimunka, munka valamilyen formaban. ezek a mediatciok jok nyuginak. szerintem pont nem foldelesre valok, hiszen a mediactio kiragad a hetkoznapisagbol, az meg nekem mar nem fold.


mibol erzed, hogy foldlesre van szuskeged?

2012. ápr. 5. 13:04
köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook