Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi 3-szög vagy inkább 4 szög? fórum

Szerelmi 3-szög vagy inkább 4 szög? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
217. f7b0203e3a (válaszként erre: 216. - Ad0b329974)
2012. ápr. 11. 08:41
:)
216. ad0b329974 (válaszként erre: 214. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 10. 11:57
én nem magabiztosnak tűnök,hanem magabiztos vagyok..és a kettő között különbség van.
215. f7b0203e3a (válaszként erre: 202. - 173c31dcdf)
2012. ápr. 10. 11:54
óóóóóóóóóóó hát presze.... egyik pasi sem vállalja fel... mindíg a nő a hibás...
214. f7b0203e3a (válaszként erre: 213. - Ad0b329974)
2012. ápr. 10. 11:52

Te minden helyzetet tudsz kezelni????

Túl magabiztosnak tűnsz... erre szokták mondani, hogy amelyik kutya ugat....

2012. ápr. 10. 11:39

nincs az az isten,aki megtud egy nőt fektetni,ha az nem akarja!hacsak meg nem erőszakolja...


a pasik egymás közt játsszák az eszüket..sőt..találnak ki ilyen -olyan dolgokat,hogy miket művelnek,mert ha kiderülne az,hogy tisztességes érző emberek odalenne a nagy "alfahím" image!!


és a másik..a férfiak próbálkoznak..de azért én megnézném azt,hogy ha egy flört komolyra fordulna hányan is visszakoznának..

énvelem feszt kikezdenek..mindannak ellenére,hogy rettenetesen visszafogott vagyok!

el se tudom képzelni mi lenne ha kacérkodnék,vagy kelletném magamat!

tulajdonképp elmondja..ha olyanom van úgy kiosztom,hogy lába nem éri a földet de azonkívűl?sikerélménye van,hogy férfi,még néha az én hiúságom is legyezgeti,hogy ennyi férfinak kellenék.


egy nőnek tudnia kell kezelni minden helyzetet ,ettől is nő a nő!tudni kell,hogy hol a határ!ami még az jóizlés fogalmába beletartozik!


láttam már én is olyan nőket,hogy ember legyen a talpán,aki nemet tud mondani ,mert úgy rámászott a pasira..én az ilyen nőket elítélem,sőt..az ilyen nem tartozik a nő fogalomkörébe nálam.


vagyis..mindenhez két ember kell!!kettőnek kell akarnia,mert egymagába aztán,akarhat valaki valamit..nincs belőle semmi.

ha meg valaki befűzhető..lelke rajta.

212. f7b0203e3a (válaszként erre: 202. - 173c31dcdf)
2012. ápr. 10. 08:29
te h.... vagy....
211. de Luca (válaszként erre: 210. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 8. 18:13
Ő a "reményhal" :-)
210. 814f8b8f23 (válaszként erre: 208. - De Luca)
2012. ápr. 8. 18:12
Ő csak mintának van. :D
209. 1b0de372a7 (válaszként erre: 205. - Vacsa)
2012. ápr. 8. 18:11
Ott a pont..teljesen egyet értek veled.
208. de Luca (válaszként erre: 207. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 8. 18:09
Na, most ellenszegülök Neked: 1 ilyet ismerek (még), az egyik kollégám, de ahogy mondani szokták, ő csak a szabályt erősíti :-)
207. 814f8b8f23 (válaszként erre: 206. - De Luca)
2012. ápr. 8. 18:00

Tudod ameddig egy ilyen ember elvakult, soha nem fogja meglátni az érem másik oldalát.

Elvakultság alatt értem a hasonló megjegyzéseket, mint pl.:-engem nem így neveltek, én ezt, azt, amazt nem engedném, és a különböző erkölcsi meggyőződésük miatt nem látnak az orruk hegyénél tovább. Kíváncsi lennék, ha évek óta szingli lenne, hogyan látná. Egyedülálló nőként a büdös életben nem találkoztam még olyan nős, vagy párkapcsolatban élő emberrel, aki legalább egyszer az életben ne kezdett volna ki velem, valamilyen formában. Baromira nem azért, mert olyan qrva jó nő vagyok, vagy ezt sugallom, hanem mert hülye lenne nem megpróbálni. Hátha...

Kíváncsi lennék hány nős ember mondaná azt egy fiatal, csinos csajnak, hogy ne haragudj, de nem fekszek le veled, nős vagyok. :D

206. de Luca (válaszként erre: 205. - Vacsa)
2012. ápr. 8. 17:50

Mégsem mélyültél el az irományaimban eléggé. Sejtem, hogy a másik topic, amire utalsz, az az általános megcsalásról szólt. Ott is kifejtem, hogy a szeretők egy részét is személyesen ismerem, nem csak sztorik keringenek róluk. Nekem viszont nem tisztem kioktatni felnőtt embereket arról, hogy helytelen, amit tesznek. Bár ettől függetlenül életemben két ízben megtettem, de semmi foganatja nem volt:

Egyikük egy régi barátnőm - mára már nem az - kezdett ki vagy engedett a csábításnak (bár ez a történet szempontjából lényegtelen) a nős kollégájával, akinek várandós volt a felesége. Ez volt életem első szembesülése a nagybetűs élettel. A férfi etette barátnőmet, hogy milyen hátrányos a helyzete otthon, a felesége nem akar szexelni, meg persze mondott még szép szavakat is, barátnőm meg bedőlt neki, hiába mondtam, hogy sosem hagyja el a feleségét.

A másik nemsokkal az előző eset után derült ki: egy nős haverunk, akinek a felesége szintén várandós volt, eljött velünk kocsmázni, mert a neje igen rugalmasan kezelte a kiruccanásokat, nem akarta, hogy a párja emiatt ridegüljön el tőle, hogy rövid a póráz. A kocsmázás vége felé megjelent egy otthoni berkekben ismert leányzó, akinek régen volt afférja ezzel a sráccal. Mindenki készült már hazamenni, közeledett a záróra, de a haverunk mondta, hogy menjünk haza nélküle, ő majd később hazamegy taxival. Mindenki tudta, hogy mi a szitu, de a legjobb barátai sem avatkoztak közbe, csak én kértem rá szépen, hogy ne csinálja, és becsülje meg az asszonyát. Mégis ott maradt.

Otthon kérdeztem a férjemet, hogy a többi haverunk miért nem állította le, a válasz: "elég képmutató lenne azok után, hogy mind csalja a párját". Aztán szépen elmesélte, hogy ki, mikor, kivel, hányszor, és szépen összeállt az én fejemben is a kép, csak akkor még naiv voltam, és eszembe sem jutott ilyet feltételezni bárkiről, mert normális családban nőttem fel.

És utána már csőstül jöttek az ehhez hasonló sztorik más városokban, más baráti körökben, más munkahelyeken.

Az utolsó bekezdésedre reagálva: nem engem értek negatív dolgok, hanem szembesültem velük mások kapcsán, épp elég sokkoló ez is.

205. vacsa
2012. ápr. 8. 11:43

Belemélyedtem a hozzászólásaid tanulmányozásába. Már nem először. Ritkán olvasok fórumokat, a múltkoriban szintén egy nagyon fura nőbe ütköztem, ja, az is te voltál... Akkor is "kinyilatkoztattál". Tán nem nyiladozna annyiunk zsebében a bicska, ha nem megdönthetetlen tényként kezelnéd a gondolataidat.


Képzeld én sem két embert ismerek, érdekes módon mégsem tapasztaltam sehol az általad elmondottakat. Persze, a pasik beszélnek a szexről. Flörtölnek is, ajánlatot is tesznek, de AZ MÉG NEM MAGA A MEGTÖRTÉNT CSELEKMÉNY.

Pláne ha pasik egymás közt beszélgetnek róla, vagy csordában lehet szédíteni az egyszem nőt a hódítások ecsetelésével...


Meg ez az egészségügyi szex.... Ezt honnan veszed?

Undorító, a férfiakat állati szintre ledegradáló baromság.

A terhesség alatt végig lehet szexelni. Ha meg véletlenül nem, akkor is van a kedves terhes feleségnek keze, szája, egyéb testrésze, mindenféle dolgot ki lehet és ki is szoktak találni a párok... Nem jelentheted ki tényként hogy a terhes nőket megcsalják a férfiak. meg általában szerinted minden nőt megcsalnak.


Lehet hogy értek téged negatív dolgok, megcsaltak, elhagytak, tudja fene.

Hogy nem normális a hozzáállásod a témához, az tuti. Részemről is befejeztem a csevejt, nem kell válaszolni, nem jövök vissza...

204. de Luca (válaszként erre: 203. - Vacsa)
2012. ápr. 8. 09:36

Pedig az egyszerűtől igen messze állok, más kérdés, hogy nem szeretem a bűbalhékat, ezért nem is generálok, így viszonylagos nyugalomban telnek a napjaim.

Egyébként meglepő, hogy pont az én, minden személyeskedést mellőző hozzászólásaimat éri ilyen személyeskedő kritika, ahol a "vitapartner" tudni véli rólam az alapvető jellemvonásaimat, az értelmi szintemet, mentális stabilitásomat.

Csak arra kérhetlek, hogy az összes hozzászólásomat olvasd el ebben a témában, mert szerintem elég pontosan kifejtem bennük, hogy sokféle embert ismertem meg, sok földrajzi elhelyezkedésben, más és más anyagi és erkölcsi támogatottságban felnőve, és mégis mindenhol ezt tapasztaltam.

Én nem fogok csukott szemmel járni a világban pusztán azért, hogy engem ne érjen kritika, de persze mindenki homokba dughatja a fejét, ha akarja.

203. vacsa (válaszként erre: 32. - De Luca)
2012. ápr. 8. 08:33

Hát keresd tovább a jó társaságot, mert egyenlőre úgy tűnik nem sikerült megtalálnod...


Felháborító amit írsz. Az általánosítást minden téren rühellem, semmilyen csoportot - így a férfiakat sem - lehet egységesen megítélni. Nagyon egyszerű és egyszerűen megvezethető embernek tűnsz...

202. 173c31dcdf (válaszként erre: 154. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 8. 08:08
Ennél suketebb dumát még nem hallottam " a pasi kezdett ki a nővel"Én pasiként megfeszűlhetek a csillagokat lehozhatom az égröl ha a nő nem választ ki engem esélyem sincs.Minden esetben a nő választ,az okosnő úgy csinálja hogy elhiteti velem én voltam a hóditó,de tudjuk hogy ez nem igaz.Azzal a legkönnyebb takarózni hogy a pasi kikezdett velem bla bla.
201. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 195. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 6. 20:17
Mondjuk azt szólnám,hogy ha terhes vagyok és mellettem mást fűz kivágnám a f-ba,de előtte még belerúgnék...hát ezt szólnám,ha velem csinálnák!
200. michelle.r (válaszként erre: 177. - Jstefan)
2012. ápr. 6. 13:11
Gratulálok a remek ötlethez :S. Egy terhes nőnek más sem hiányzik, mint tetten érni a kikapós férjét két nővel.
199. michelle.r (válaszként erre: 144. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 6. 12:54

Ugyan már,miért lenne a te helyzeted megalázó? Most még nem az, de ha nem hajtod el mielőbb, hamarosan valóban az lesz.


Tudod ki itt az áldozat? Az a szerencsétlen gyerek az anyja hasában. Ő az egyetlen, aki csak éli a helyzetet, de tenni nem tud ellene.

198. michelle.r (válaszként erre: 134. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 6. 12:52

Biztosan nincs bennem női együttérzés, vállalom ;)De sajnos csak röhögnöm kell azon, hogy hány üresfejű kis lotyó hisz el azt, hogy otthon a fickó nem szexel anyával. Akkor meg jön a kiborulás, amikor kiderül, hogy gyereket csinált. A kolléganődet nem átverték, hanem ennyi esze van. Nem kell nős pasikkal kavarni, és akkor nem kell sírni, amikor kiderül, hogy a pasi itt is hazudik meg ott is.


De ha egy nő beéri ezzel hónapokig, évekig, akkor ennyi jár neki.

197. de Luca (válaszként erre: 196. - Pen80)
2012. ápr. 6. 12:33

Pedig az én mindenkori környezetemben - iskolázottságtól, anyagi helyzettől, földrajzi elhelyezkedéstől függetlenül - ez bizony így van :-)

Azt hiszem, azért támadtak itt oly sokan engem, mert nem veszik tudomásul, hogy ez az adat nem egy tipp a részemről, hanem létező húsvér emberek valós - tehát megtörtént - esetein alapul. Őket én magam személyesen ismerem (baráti körből, munkahelyről, volt iskolatársaim...), és nem győzöm hangsúlyozni, hogy a félrelépő férjek többsége szereti a családját, számukra ez csak eü.-szex a pár hónapos böjti időszak alatt.

196. Pen80 (válaszként erre: 6. - De Luca)
2012. ápr. 6. 12:23
Ez olyan, mint a "minden nő k*va". Kb annyi benne az igazság is. :)
195. f7b0203e3a (válaszként erre: 193. - 4aa8f77a48)
2012. ápr. 6. 12:00
ezt azért nem így kéne felfogni... te mit szólnál ha veled tennék ugyanezt???
194. spinneli (válaszként erre: 184. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 6. 11:37
megtettem, én nem vállalnék magamra ilyen bonyodalmat.
2012. ápr. 6. 11:26

magánügy!

nem kopik,csak edződik :) ... haha én a feleség helyében visszaadnám és utána dobnám :XD

192. f7b0203e3a (válaszként erre: 162. - 2a69f78972)
2012. ápr. 6. 09:51

Én örültem volna, ha annak idején valaki felnyitja a szemem...akár sms mutatással is...

Úgy gondolom és nem sunyiztam... őszinte voltam a kolléganővel szemben is.. ha ezért megharagszik...tegye...

Sztem nem fogja ekmondani a feleségnek... attól több esze van... A pasi meg már tudja, hogy a kolléganő tudja....na ezt jól megmondtam:))))

Részemről letudva...

191. 2a69f78972 (válaszként erre: 183. - F7b0203e3a)
2012. ápr. 6. 09:45
Helyes! Örülök!:)
190. f7b0203e3a (válaszként erre: 189. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 6. 09:33

Kivétel erősíti a ... de erre nekem van egy másik közmondásaom is... "kutyából nem lesz szalonna....

Sajnos én már nem nagyon bízom a nagy változásokban....

2012. ápr. 6. 09:31

Nekem is van ilyen közeli ismerősöm, akit ugyanígy terhesen (és terhesség előtt is) agyba-főbe csalt a pasija..

Aztán most 3 hónapos a babájuk, és amióta megszületett, a pasi el nem mozdul a családja mellől.

Teljesen megváltozott!

Bízzunk abban, hogy ennek a pasinak is még időben megjön az esze, kár beleavatkozni, majd elrendezi az élet!

188. adfa0d8bdb (válaszként erre: 7. - Ea010c7029)
2012. ápr. 6. 09:26
Egyetértek!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook