Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Végzett közületek valaki animátor képző tanfolyamot? Nem túl jó a kézügyességem, szeretném tudni, hogy ez akadályozza-e a sikeres vizsgát? fórum

Végzett közületek valaki animátor képző tanfolyamot? Nem túl jó a kézügyességem, szeretném tudni, hogy ez akadályozza-e a sikeres vizsgát? (tudásbázis kérdés)


10. 2ddcf05062 (válaszként erre: 7. - Serry)
2013. márc. 13. 09:04
Ez a szak szépen és jól hangzik, de mikor elkezdődik a munka akkor már nem lesz akkora buli. Mert a munkáltató főként külföldön, ahol sokkal előrébb van már a turisztikai animáció amiről ez a forum az elején szólt, sokkszor igen nagy megprobáltatásokkal jár, mint azt elsőre el lehet képzelni :) De csak hajrá! Jó munka, szórakoztató, de sok kitartás, kreatívitás és emberi figyelem kell!
9. 2ddcf05062 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2013. márc. 13. 09:00
3 féle animáció létezik, te a filmiparit írtad le!
8. 2ddcf05062 (válaszként erre: 4. - Serry)
2013. márc. 13. 09:00
nem csak gyerekeknek.... ennél sokkal többről van szó!
7. Serry (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 6. 11:02

Az animátor Amerikából adaptált változata melyről ez a tanfolyam is szól:


Animátorokkal már Te is találkoztál szállodákban, rendezvényeken. A hivatalos eredet szerint a latin "anima" szó "lélek" jelentéséből származik a "lelkesíteni" jelentés és ez valóban nagyjából erről szól: a különböző program- és tevékenységbemutatásról, ami rögtön azt is jelenti, hogy az egész feladat BULI, hiszen mindez szórakozás!!!!


Hazai és külföldi szállodákban, magán-, családi és tömegrendezvényeken, játszóházakban.


Erre mondják, hogy biztos nem unalmas munka, hiszen más és más feladatok, mindig új vendégek érkeznek.


Arról nem is beszélve, hogy pl.: egy külföldi szállodában, ahol a szállás, ellátás adott, az egész fizetésed félre tudod tenni, sőt, némi mellékesre is szert lehet tenni az ajánlott programokkal.


Az persze előny, ha fiatalos, vidám, kedves vagy, beszélsz nyelveket, nyitott vagy minden megoldásra, talpraesetten, nagy toleranciával kezeled a problémákat és jó a kedved.


Most olyan képzettséget, munkalehetőséget, kapsz, amivel sok területen érvényesülhetsz.



Elmélet - 1 alkalom 2x2 órában


Mit jelent animátornak lenni?


Animátor fajtái


Animációs programok ismertetése


Játékismeret


Turisztikai alapismeretek


Hogyan bánjunk az emberekkel?


Külföldi munkavállalás


Szakmai gyakorlat - 96 óra, saját szervezésben, játszóházakban, rendezvényeken.


Magyar megfelelője a program és rendezvény szervező- játszóházi foglalkoztató.

6. Serry (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. ápr. 5. 15:25
ahhoz viszont kell művészi szinten tudni rajzolni.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Serry)
2012. ápr. 5. 12:43

..és ez is az.


Az animátor vagy mozdulattervező olyan alkotó, aki az animációs film képkockáinak kulcspozícióit (key frame) készíti el, ezzel keltve a mozgás illúzióját.

2012. ápr. 5. 12:12
Lehetsz,mert az animátor olyan személy aki gyerekre felügyel és nekik szervez programokat.
3. 56c51c3678 (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. ápr. 5. 11:45
Igen, én is pont ezért kérdezem, mert én is láttam a kuponos ajánlatot. Csak hát az iskolát nem szeretném felhívni, mert - mint tudjuk - minden szentnek maga felé hajlik a keze. Tudni szeretném, hogy lehetek-e sikeres egy ilyen tevékenységben, ha nem festek-rajzolok csúcs-szuper szépen.
2012. ápr. 5. 11:05
most láttam ezt a képzést egy kuponos oldal akciói között,én is szívesen olvasnám a tapasztalatokat :)
2012. ápr. 5. 11:02
Végzett közületek valaki animátor képző tanfolyamot? Nem túl jó a kézügyességem, szeretném tudni, hogy ez akadályozza-e a sikeres vizsgát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook